بازاریابی

Websites: Buyer Beware

وب سایت خود را بفروشید

هر کسی می تواند یک وب سایت Wix، Shopify یا سایر وب سایت های DIY بسازد، اما آیا محصول یا خدمات شما را می فروشد؟

وب سایت سنگ بنای طرح کسب و کار شماست، اما ابتدا باید آن را ببینید! این می تواند چالش بزرگی باشد، به خصوص اگر در زمینه بازاریابی اینترنتی تازه وارد هستید و هرگز با اقیانوسی از محتوای بسیار رقابتی مواجه نشده اید که معنا پیدا کند – و کشف تنها اولین قدم است!

این بدان معناست که فروش محصول یا خدمات شما تضمینی نیست. به عبارت دیگر (یا قصاب) Field of Dreams: فقط به این دلیل که شما آن را ساخته اید، به این معنی نیست که آنها خواهند آمد! یک وب سایت باید به درستی طراحی شود، بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شما را به هدف نهایی هدایت کند، و برای انجام این کار، داشتن یک حرفه ای پشت فرمان مهم است.

چرا طراحی سایت حرفه ای مهم است؟

ظهور وب‌سایت‌های مستقل و انجام کارهای شخصی به این ایده منجر شده است که وب‌سایت‌ها ابزاری قابل استفاده هستند، بخشی از بسیاری از برنامه‌های بازاریابی که ممکن است کارساز باشند یا نباشند. طراحی کشیدن و رها کردن، ابزارک ها و سهولت استفاده، سایت را به چیزی تبدیل می کند که بسیاری از مردم از آن لذت می برند. با این حال، یک وب سایت فقط یک مخزن اطلاعات یا چیزی نیست که برای ایجاد یک وب سایت به آن نیاز دارید. این یک راه بسیار ارزشمند برای تبدیل بازدیدکنندگان به فروش است – اگر به خوبی سازماندهی شده باشد.

این چیزی است که برنامه های DIY در مورد طراحی وب نمی آموزند. آنها نمی توانند به شما بگویند که چگونه بنویسید، یا از چه نوع تصویری استفاده کنید، و اکثر کاربران چیزی در مورد کار بعدا نمی دانند. این موارد و بسیاری موارد دیگر کلید موفقیت در اینترنت هستند.

چک لیست سریع:

برای اطمینان از اینکه وب سایت شما یک ابزار موثر است، باید طراحی، امکانات و ابزار مناسبی داشته باشد. آیا وب سایت DIY یا فریلنسری شما موارد زیر را دارد؟

صفحات بهینه شده سئو

بهترین زمان آپلود صفحه

تصویر واضح و واضح، بدون پادشاه

محتوای بدون خطا

طراحی سایت ساده و قابل درک

در فراخوان ها به عمل و اشکال ارتباطی به طور مناسب و مؤثر عمل می کند

داده های متا مناسب

وبلاگ نویسی با محتوای مرتبط، سئو بهینه شده برای هدایت ترافیک به وب سایت شما

صفحات فرود موثر برای PPC (تبلیغات در هر کلیک)

نقشه سایت به موتورهای جستجو ارسال شده است

طراحی واکنشگرا برای اندازه های مختلف صفحه نمایش

تجارت الکترونیک، فروشگاهی با عملکرد خوب با توضیحات محصول و تصاویر حرفه ای مناسب سئو، حمل و نقل آسان و بستر پرداخت

شرکت های محبوب طراحی وب سایت همه موارد فوق را حتی ابتدایی ترین وب سایت ها را در خود جای می دهند. این خدمات را نمی‌توان از طریق وب سرویس‌های DIY ارائه کرد، اگرچه آنها پشتیبانی مشتری 24/7 را دارند. آنها تنها کسانی هستند که می توانند به شما بگویند چگونه از برنامه های خاص استفاده کنید، نه اینکه چرا باید از برنامه های خاص استفاده کنید و انتخاب های خاصی داشته باشید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا