بازاریابی

Webmaster Tools – Do You Know How They Help?

با وجود ابزارهای بسیار زیاد سئو، مهمترین آنها «ابزارهای وب مستر گوگل» است. با این حال، این ابزارها تمام مزایایی که می تواند به مجموعه سئوی تجاری کمک کند را ندارند، اما بینش های ضروری سئو را ارائه می دهند. در این مقاله مزایای ابزارهای وب مستر را توضیح خواهیم داد.

بیایید شیرجه بزنیم

گوگل وبمستر تولز چیست؟

اینها ابزارهای منطقی هستند که برای مدیران وب سایت طراحی شده اند. این ابزارها ارتباط با گوگل را آسان می کند. آنها به شما می گویند که گوگل چگونه سایت شما را مشاهده می کند، از جمله تنظیم نرخ خزیدن، فهرست کردن لینک های خارجی و داخلی، اعتبارسنجی کلمه کلیدی و نرخ کلیک.

چه طور باید شروع کرد؟

اینجا علم موشک وجود ندارد! برای استفاده از این ابزارها ابتدا باید ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، باید مراحل تایید را طی کنید. برای تأیید مالکیت، می توانید یکی از دستورالعمل های زیر را دنبال کنید-

یک فایل HTML دانلود کنید و دایرکتوری ریشه را به وب سایت خود اضافه کنید

تگ های HTML را به بالای صفحه خود اضافه کنید

با گوگل آنالیتیکس تایید کنید

· می توانید یکی از این روش ها را برای شروع با ابزار وب مستر گوگل انتخاب کنید.

آسان برای استفاده

بله، استفاده از ابزار وب مستر گوگل بسیار آسان است. پس از تأیید، و دریافت کد از گوگل، باید آن را در وب سایت خود نصب کنید. پس از ورود موفقیت آمیز، می توانید داشبورد را ببینید و سپس می توانید به بخش های مختلفی مانند نقشه سایت، کلمات کلیدی، خزیدن خطا و وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

مزایای وبمستر تولز

· این به شما امکان می دهد به داده ها و معیارهای مورد نیاز برای کمپین بازاریابی خود دسترسی داشته باشید.

· کلمات کلیدی SEO شما را با ارسال بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر در یک صنعت خاص بهینه می کند. اینها را می توان برای بازاریابی سئو داخلی و خارجی استفاده کرد.

· به شما دید بهتر مربوط به فعالیت خزیدن و نمایه سازی مطابق با الگوریتم موتور جستجوی وب سایت شما را می دهد.

· به شما امکان می دهد از داده های تحلیلی مربوط به لینک های خروجی و ورودی به صفحات وب خود استفاده کنید و همچنین کمپین های لینک سازی را بهبود می بخشد.

ویژگی های Webmaster Tools

صاحبان وب سایت ها اغلب از این ابزارها برای نظارت، شناسایی و بهبود وب سایت های خود استفاده می کنند. اینها ابزارهای ضروری برای استفاده در بهینه سازی موتورهای جستجو هستند، زیرا به صاحبان وب سایت یک دید کلی از داده های SEO کامل، از جمله خطاهای خزیدن، کلمات کلیدی و غیره می دهند.

حتی اگر به دنبال ظاهر واقعی وب سایت خود هستید، بهتر است این ابزارها را دنبال کنید. شما می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و پس از تایید می توانید تمام اطلاعات مربوط به وب سایت خود را مشاهده کنید.

چه یک تجارت الکترونیک بزرگ داشته باشید و چه یک وب سایت کوچک، ابزارهای وب مستر می توانند به شما کمک زیادی کنند. اینها نه تنها به بهبود رتبه صفحه وب سایت شما کمک می کنند، بلکه به شما اطلاع می دهند که در کجای وب سایت شما کمبود دارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا