بازاریابی

Using Long Tail Keywords to Generate Insurance Agency Leads

آیا ضرب المثل معروف در مورد دم تکان دادن سگ را شنیده اید؟ وقتی صحبت از کلمات کلیدی دم بلند می شود، گاز گرفتن سگ می تواند برای “دم بلند” مفید باشد. کلمات کلیدی دم دراز معمولاً سه تا پنج (یا بیشتر) عبارت جستجو هستند که اکثر آنها را می توان پنج یا ده بار در ماه جستجو کرد. این عبارات معمولاً به خوبی تعریف می شوند، اما وقتی کاربر در یک عبارت می نویسد، ممکن است بهترین خدمات بیمه برای شما باشد. به همین دلیل مهم است که کسب و کار خود را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) فهرست کنید. بیایید به چند نمونه از کلمات کلیدی بیمه دم بلند نگاهی بیندازیم:

· بیمه نگهبان گاراژ آریزونا

· بیمه اپراتور مالک نیویورک

· بیمه مسئولیت حرفه ای کالیفرنیا

· بهترین بیمه تجاری در فلوریدا

· بیمه کاندومینیوم ساحلی فلوریدا

هر چه تعداد کلمات کلیدی در جمله بیشتر باشد و کلمه مشخصتر باشد، پاسخ محدودتر می شود و کمتر آن کلمه جستجو می شود. و البته، هر چه عبارت کوتاه تر باشد، خروجی گسترده تر و رقابت برای عبارت بیشتر می شود. نمونه ای از عبارت گسترده تر ممکن است “بیمه حمل و نقل” یا “بیمه خودرو” باشد. هنگام هدف قرار دادن کلمات کلیدی دم بلند، کمیت مهم است. آژانس شما باید 100 یا بیشتر دنباله بلند را به همراه کلمات کلیدی رقابتی تر هدف قرار دهد تا نمای کاملی از تلاش های بهینه سازی موتور جستجوی شما داشته باشد.

در صفحه بیمه موتور جستجو (بیمه سئو) محتوا و داده های متا وجود دارد. این بدان معناست که ربات‌های جستجو از Google یا Bing برای مقالات، تصاویر، پست‌های وبلاگ و ویدیوهایی که در صفحه شما ظاهر می‌شوند و متاهایی مانند توضیحات صفحه، تگ‌های Alt و برچسب‌های عنوانی که وجود دارند اما در صفحه یافت نمی‌شوند، جستجو می‌کنند. بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای اطمینان از اثربخشی، شامل بهبودهای صفحه مانند انتشار اخبار، پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی، نشانک‌ها و ویدیوها می‌شود. بهبود یک دم بلند موثر منجر به افزایش ترافیک به وب سایت های بیمه و سرنخ های آژانس بیمه می شود.

با افزایش جستجوهای تلفن همراه، آژانس شما باید سوالاتی را به تلاش های طولانی مدت شما اضافه کند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

· از کجا می توانم بیمه Garage Keeper Arizona بخرم؟

· بهترین آژانس های بیمه در اپراتور مالک نیویورک کدامند؟

· کمترین نرخ بیمه حرفه ای در کالیفرنیا چیست؟

· کجا می توانم بهترین قیمت های بیمه تجاری فلوریدا را پیدا کنم؟

چه کسی کمترین قیمت را در بیمه آپارتمان ساحلی فلوریدا ارائه می دهد؟

در حالی که یکی از جنبه‌های مهم بازاریابی برای آژانس بیمه، بهبود بهینه‌سازی موتور جستجوی بیمه ارگانیک و بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی است، آژانس‌هایی که به دنبال ایجاد سریع کانال هستند اغلب متوجه می‌شوند که بازاریابی ایمیلی به آژانس‌های بیمه و تماس‌های تلفنی تعیین‌شده می‌تواند راه سریع‌تری را نشان دهد. برای رهبری نسل

نمایندگان و واسطه‌های بیمه که زمان، تجهیزات یا مهارت لازم برای مدیریت این نوع رویدادها را ندارند، می‌توانند آن را به یک شرکت بیمه واجد شرایط واگذار کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا