عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

خدمات سفر و گردشگری با هواپیما به خارج از کشور

خدمات تشریفات سفر فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین المللی امام خمینی امروزه به اصلی ترین دروازه ورود و خروج از کشور تبدیل شده است و در این میان در صورتی که علاقمند به استفاده از تشریفات در سفر باشید می توانید از تشریفات فرودگاه امام خمینی استفاده نمایید. در این بخش بیشتر در مورد تشریفات سفر برای مسافرین و امکان خرید تشریفات CIP و خدمات ارائه شده در آن از جمله خرید بلیط ارزان هواپیما را به شما بیشتر توضیح خواهیم داد. فرودگاه امام خمینی در واقع یکی از بهترین فرودگاه های کشور می باشد که امروزه بیشتر پروازهای خارجی کشور از این فرودگاه انجام می شود. بسیاری از مسافرین برای اینکه بتوانند مستقیما به خارج از کشور سفر داشته باشند از خدمات این فرودگاه استفاده می کنند و به این دلیل که بیشتر شرکت های هواپیمایی خارجی خدمات خود را در فرودگاه امام خمینی انجام می دهند.

جهت خرید بلیط اتوبوس از قاصدک 24 با ما تماس بگیرید.

 با فرودگاه امام خمینی بیشتر آشنا شوید

فرودگاه بین المللی امام خمینی که در یک فاز در سال 1383 ساخته شد امروزه به شاهراه اصلی برای ارتباط ایران با دنیا تبدیل شده است و سالانه بیش از سه میلیون مسافر از طریق این فرودگاه به نقاط مختلف اروپا و آسیا پرواز می کنند. این فرودگاه که امکانات بسیار مناسبی دارد از جمله برای شرکت های ماهان ایر، ایران ایر و زاگرس به عنوان پایگاه پروازی به شمار می رود و بیشترین میزان حمل و نقل از این فرودگاه برای مقاصد بین المللی می باشد. تشریفات فرودگاه امام خمینی برای مسافرانی که از این فرودگاه می خواهند استفاده نمایند در دسترس بوده و می توانیدبرای خرید خدمات تشریفات   از پنل رزرواسیوان  آنلاین اقدام نمایید.

در ادامه به شما بیشتر در مورد تشریفات این فرودگاه خواهیم گفت. امروزه بسیاری از شرکت های هوایی بین المللی نیز از این فرودگاه استفاده می کنند که از مهمترین آنها می توان لوفت هانزا، قطر و امارات اشاره نمود که سالانه بسیاری از پرواز های بین المللی را از این فرودگاه انجام می دهند. در هفته بیش از 700 پرواز از طریق فرودگاه امام خمینی به اقصی نقاط جهان انجام می شود.

 خدمات تشریفات سفر فرودگاه امام خمینی را بیشتر بشناسید

زمانی که از تشریفات فرودگاهی صحبت می شود، به یاد ویژه ای می افتیم که در دسترس ما هستند تا بتوانیم در کمترین زمان مقدمات پرواز خود را انجام دهیم. بسیاری از افراد نمی خواهند در صف های طویل معطل شوند و به همین دلیل می توانند از تشریفات فرودگاهی استفاده کنند. تشریفات فرودگاه بین المللی امام خمینی برای مسافرانی که قصد سفر به فرودگاه یا از فرودگاه را دارند، ارائه می شود و خدماتی مانند ارائه خدمات بازرسی و چک ویزا، استفاده از اینترنت رایگان نامحدود به صورت وایرلس، برخورداری از خوراکی های گرم و سرد، وجود ایستگاه استراحت با مبلمانی مدرن و غیره می باشد که در ادامه بیشتر به بررسی آن می پردازیم. شما می توانید سفری بسیار راحت را با خرید و استفاده از تشریفات فرودگاه امام خمینی تجربه نمایید. تمامی این خدمات با قیمتی بسیار مناسب ارائه می شود.

 تشریفات فرودگاهی امام خمینی به عنوان مبداء

در صورتی که فرودگاه امام خمینی را به عنوان مبداء حرکت خود در نظر گرفته اید و می خواهید برای پرواز به سایر نقاط دنیا از این خدمات استفاده نمایید، تشریفات فرودگاه امام خمینی می تواند به شما کمک شایانی در حمل بار، انتقال مسافران به هواپیما با خودروهای اختصاصی، وجود سوئیت های استراحت در صورت نیاز، وجود اینترنت نامحدود رایگان پیش از پرواز و غیره را داشته باشد.

در کل می توان گفت که این خدمات برای تمامی مسافرین می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد تا سفری بسیار راحت را تجربه نمایند و برای کسانی که می خواهند بدون معطل شدن در صف های طویل کارت پرواز خود را دریافت کنند گزینه ای بسیار مناسب است. از دیگر مزایای این طرح برای کسانی است که می خواهند افراد سالمند و کم توان را همراهی نمایند و یا به تنهایی به سفر بفرستند. خدمات مربوط به حمل و نقل با استفاده از بالابر در این قسمت به مسافرین نیازمند ارائه می شود و می توانند با خیال راحت با استفاده از هواپیما سفری بسیار خوب داشته باشند. در ادامه به بررسی تشریفات فرودگاه امام خمینی در هنگام ورود اشاره خواهیم نمود.

 خدمات تشریفات سفر فرودگاهی امام خمینی به عنوان مقصد

خرید خدمات CIP فرودگاهی امام خمینی تنها برای کسانی که قصد سفر دارند مناسب نبوده و شما می توانید این خدمات را در صورتی که فرودگاه بین المللی امام خمینی را به عنوان مقصد انتخاب کرده اید و می خواهید انجام خدمات مربوط به چک ویزا، دریافت بار و انتقال به سالن اصلی به صورت تشریفاتی باشد و شما کمترین دغدغه ای را در این خصوص نداشته باشید می توانید از تشریفات فرودگاه امام خمینی استفاده نمایید.

این خدمات شامل انتقال با خودروی تشریفات از هواپیما تا سالن انتظار، دریافت مدارک و همچنین دریافت بار به راحتی بوده و می توانید به راحتی از این خدمات استفاده نمایید. تشریفات فرودگاهی امام خمینی به عنوان مقصد همچنین در دسترس مسافرین خارجی شما می باشد و خدماتی همچون سالن انتظار، اینترنت رایگان، خوراکی های گرم و سرد و همچنین اینترنت

شما می توانید برای ،  و همچنین رزرو خدمات CIP یا تشریفات فرودگاه امام خمینی از سایت قاصدک24 اقدام نمایید. تمامی خدمات به صورت حرفه ای به شما ارائه می شود و شما می توانید از این خدمات استفاده نمایید.

سرویس مرحبا

دبی امروزه به یکی از در دسترس ترین مقاصد گردشگری برای ما ایرانیان تبدیل شده است. خدمات مرحبا فرودگاه دبی را می توان یکی از بهترین سرویس هایی دانست که در بدو ورود و یا هنگام خروج به مسافرین ارائه می شود و شما می توانید از آن استفاده نمایید. در این بخش بیشتر با خدمات مرحبا که در فرودگاه دبی به شما ارائه می شود صحبت خواهیم کرد و در انتها به شما خواهیم گفت که با استفاده از چه روشی می توانید به آسانی به شهر دبی سفر کرده و از این خدمات استفاده نمایید.

 خدمات مرحبا فرودگاه دبی چیست؟

خدمات مرحبا سرویس فرودگاه دبی را می توان یکی از بهترین خدماتی دانست که به مسافرین در فرودگاه این شهر ارائه می شود. فرقی ندارد که ملیت شما چیست و برای چه کاری به شهر دبی سفر داشته اید. شما می توانید برای اینکه در فرودگاه راحت تر بتوانید کارهای خود را انجام بدهید و از صف های طولانی و شلوغی به دور باشید می توانید خدمات مرحبا فرودگاه دبی را خریداری کرده و استفاده نمایید.

این خدمات به کسانی که قصد ورود به دبی یا خروج از این شهر از طریق فرودگاه را دارند ارائه می شود و یکی از بهترین خدماتی است که در اختیار مسافرین قرار داده می شود. در واقع خدمات مرحبا فرودگاه دبی را می توان به نوعی خدماتی تشریفاتی خواند که توسط مسئولین مرحبا به شما ارائه می شود و شما می توانید با استفاده از آن با خیال راحت کارهای درون فرودگاه را انجام دهید. در ادامه شما را با خدمات تشریفاتی فرودگاه دبی موسوم به مرحبا بیشتر آشنا خواهیم کرد و شما می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش برای رزرو آن اقدام نمایید.

 خدمات سرویس طلایی مرحبا

اگر قصد دارید یک سفر لاکچری به دبی داشته باشید می توانید با استفاده از خدمات سرویس طلایی مرحبا، این کار را از بدو ورود به دبی انجام دهید. زمانی که خدمات سرویس طلایی مرحبا را خریداری نمایید به ازای هر نفر یک مسئول همراهی خواهید داشت و همچنین تمامی وسایل شما توسط مسئولین حمل خواهد شد. شما از گیت های مخصوص و خلوتی عبور داده می شوید و می توانید با خیال راحت تمامی کارهای مربوط به گذرنامه و ویزای امارات را انجام دهید.

برخورد مسئولین آموزش دیده مرحبا سرویس با شما همواره توام با احترام خواهد بود و شما می توانید با خیال راحت از تمامی خدماتی که توسط این سرویس به شما ارائه می شود استفاده کنید. خدمات مرحبا فرودگاه دبی به خصوص برای کسانی که مدیر عامل تجاری شرکتی هستند و یا در رده های بالای سیاسی هستند می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود. علاوه بر تمامی این خدمات به شما محل استراحت خلوت و جداگانه ای اختصاص داده می شود و شما می توانید با خیال راحت از تمامی این خدمات استفاده کنید. در ادامه به بررسی سایر طرح های خدمات مرحبا فرودگاه دبی می پردازیم و شما را با آن آشنا خواهیم نمود.

 سرویس  خدمات سفر نقره ای و برنزی

در سرویس برنزی شما تنها مجاز خواهید بود که از گیت اختصاصی ورود داشته باشید و همچنین کانتر چک این به صورت اختصاصی برای شما خواهد بود. در صورتی که علاقمند به استفاده از خدمات مرحبا فرودگاه دبی می باشید و می خواهید خانوادگی به دبی سفر داشته باشید، پیشنهاد ما به شما سرویس نقره ای می باشد.

در این سرویس شما می توانید از واحد اختصاصی بازرسی استفاده نمایید، واحد اختصاصی گذرنامه و ویزا در اختیار شما خواهد بود و همچنین کانتر چک این به صورت اختصاصی به شما تعلق خواهد داشت. دسترسی به سالن اختصاصی دارید و همچنین استفاده از ویلچر یا اتوبوس های برقی درون ترمینال ها برای شما مجاز خواهد بود که این خدمات به خصوص برای زوج های جوان و یا افراد سالخورده می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود. علاوه بر این خدمات، سرویس Elite سرویس دیگری از خدمات مرحبا فرودگاه دبی به شمار می رود که در ادامه به بررسی و تشریح آن برای شما خواهیم پرداخت.

 سرویس Elite

اگر علاقمند به آن هستید که لاکچری ترین خدمات به شما ارائه شود و بتوانید در فرودگاه دبی از این خدمات استفاده نمایید، سرویس Elite خدمات مرحبا فرودگاه دبی می تواند گزینه ای کاملا مناسب برای شما به شمار رود. شما می توانید پس از خرید بلیط دبی از طریق وب سایت قاصدک24 و یا خرید برای خرید سرویس Elite اقدام نمایید. این سرویس شامل وجود خودروی اختصاصی حمل و نقل پای پرواز، تمامی خدمات به صورت VIP به شما ارائه می شود و در نهایت شما می توانید برای انجام کارهای مربوط به دریافت کارت پرواز و غیره از دستیاران حرفه ای مرحبا سرویس استفاده نمایید.

بنابراین شما می توانید برای اینکه یک سفر بسیار راحت به دبی داشته باشید از خدمات مرحبا سرویس فرودگاه دبی استفاده نمایید. آشنایی با فرودگاه دبی و دریافت خدماتی که سفر را برای شما آسان سازد، می تواند یک روش بسیار مناسب برای کسانی باشد که می خواهند سفری بسیار مناسب و راحت را در اختیار داشته باشند. تمامی این خدمات به صورت حرفه ای به شما ارائه می شود و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

خدمات سفر هتل های زنجیره ای جمیرا در دبی

هتل های زنجیره ای جمیرا با خدمات بی نظیری که ارائه می دهند توانسته اند رضایت همگان را به خود جلب نمایند. خدمات رایگانی در این هتل ها امکان استفاده خواهند داشت که همگی دست به دست هم می دهند تا اقامتی آرام برایتان رقم بزنند.

جمیرا زعبیل هاوس مینی

 یکی از هتل های زنجیره ای جمیرا را می توان زعبیل هاوس مینی دانست که این هتل با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای کسانی بوده باشد که می خواهند به راحتی مراکز گردشگری را مورد بازدید قرار دهند. هتل زعبیل دارای ترانسفر فرودگاهی می باشد که به همین دلیل می توانید به راحتی از فرودگاه به هتل منتقل شوید. اما باید بدانید که اقامت مسافر در این هتل باید بیش از 3 شب بوده باشد.

از جمله خدمات و امکانات این هتل می توان به پارک آبی اشاره نمود که در ازای اقامت در هتل, هر فرد می تواند یکبار از آن استفاده نماید. از جمله خدماتی که هتل در اختیار مسافرین قرار می دهد می توان به اینترنت رایگان, مینی یخچال, سرویس چای ساز, قهوه ساز و اتاق هایی مجهز اشاره نمود.

جمیرا زعبیل هاوس السیف

 یکی دیگر از هتل های زنجیره ای جمیرا را می توان هتل زعبیل هاوس السیف دانست که این هتل نیز مجهز به ترانسفر فرودگاهی می باشد که همین امر سبب خواهد شد مسافر به راحتی بتواند مسیر را طی نماید. اقامت در این هتل نیز باید بیش از 3 روز بوده باشد و در زمان اقامت در آن استفاده از پارک آبی رایگان بوده و در کل امکان استفاده از پارک آبی یکبار برای فرد امکان پذیر خواهد بود. اینترنت رایگان, مینی یخچال, سرویس چای ساز, قهوه ساز و… نیز از دیگر خدمات هتل زعبیل هاوس السیف می باشد.

جمیرا کریک ساید

 یکی دیگر از هتل های زنجیره ای جمیرا را می توان کریک ساید دانست که این هتل 5 ستاره بوده و خدماتی کامل تر از سایر هتل ها ارائه می دهد. این هتل علاوه بر ترانسفر فرودگاهی و همچنین اینترنت رایگان مینی بار غیر الکلی نیز دارد و مسافرین به صورت رایگان می توانند از آن استفاده نمایند. از سرویس رایگان دبی مال نیز می توانید استفاده نمایید. تمامی امکانات مورد نیاز در داخل اتاق های هتل مانند چای ساز, قهوه ساز, تلویزیون و … در نظر گرفته شده است. همچنین با اقامت در کریک ساید که از جمله بهترین هتل های زنجیره ای جمیرا به شمار می رود می توانید به صورت رایگان و به صورت مکرر از پارک آبی وایلد وادی استفاده نمایید.

جمیرا امارات تاورز

 یکی دیگر از هتل های زنجیره ای جمیرا را می توان امارات تاورز دانست که این هتل از جمله بهترین های منطقه شیخ زائد می باشد. خدماتی که این هتل ارائه می دهد کم از کریک ساید نخواهد داشت و می توانید به تعداد شب های اقامت خود از پارک آبی وایلد وادی استفاده نمایید. همچنین ترنسفر لوکس و اختصاصی هتل آماده ارائه خدمات خواهد بود. سرویس رایگان به مرکز خرید دبی مال و ساحل جمیرا بیچ جهت رفاه حال مسافرین در نظر گرفته شده است. همچنین در تمامی محوطه هتل می توانید از اینترنتی رایگان استفاده نمایید.

جمیرا بیچ

 یکی دیگر از هتل های زنجیره ای جمیرا را می توان دانست که این هتل از محبوبیت زیادی در میان مردم برخوردار است. خدمات رایگانی که در هتل جمیرا بیچ ارائه می شود جذابیت آن را دو چندان نموده است. جمیرا بیچ دقیقا کنار پارک آبی وایلد وادی واقع شده است و هر روزه می توانید به صورت رایگان از آن استفاده نمایید.

اتاق های هتل دلباز بوده و به دلیل داشتن پنجره رو به دریا می توانید بهترین لحظات را در آن تجربه کنید. مسئولین هتل امکان استفاده رایگان از قایق سواری در منطقه مدینه الجمیرا را به مسافرین داده اند. ترانسفر هتل کاملا مجهز و لوکس بوده و برای فرزندانتان می توانید از سندبار کلاب کودکان استفاده نمایید. امکان استفاده رایگان از سرویس رفت برای مرکز خرید امارات مال نیز امکان پذیر خواهد بود.

منبع : قاصدک 24

دکمه بازگشت به بالا