بازاریابی

Tips to Successful Forum Posting for SEO

ارسال در انجمن چیست؟

انجمن ها راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با سایر اعضای شبکه شما هستند. تالار گفتمان اینترنتی یک سایت گفتگوی اینترنتی است که در آن افراد می توانند در قالب یک پیام متنی گفتگو کنند. آنها با اتاق های گفتگو متفاوت هستند زیرا پیام ها به سرعت ذخیره می شوند. علاوه بر این، بسته به سطح دسترسی کاربر و/یا ایجاد تالار گفتمان، ممکن است پیام‌های ارسال شده قبل از نمایش، نیاز به تأیید سرپرست داشته باشند. بسته به تنظیمات انجمن، کاربران می توانند ناشناس باشند یا باید در انجمن ثبت نام کنند و سپس برای ارسال پست وارد شوند. معمولاً برای خواندن پیام های موجود نیازی به ورود به سیستم ندارید.

دسته بندی انجمن ها:

1. ارسال به انجمن SEO.

2. انجمن وب سایت برای سئو.

3. پست های انجمن رایگان.

4. مقاله بنویسید.

انتشارات انجمن سئو

ارسال مقالات کوتاه خوب در انجمن ها یا هدایت وب سایت خود به کاربران به افزایش ترافیک کمک می کند. در انجمن های سئو در کنار سایت های شبکه های اجتماعی قرار می گیرد. شبکه های اجتماعی با در نظر گرفتن دیگران ترافیک بیشتری را به ارمغان می آورند و مورد بعدی این است که انجمن ارسال پست را دنبال کنید.

می توانید موضوعات جدید ارسال کنید یا به سؤالات مطرح شده پاسخ دهید. سعی کنید پاسخ های خوبی برای سوالات مطرح شده ارسال کنید و مطالب خوبی را در موضوعات جدید ارسال کنید. بسیاری از دامنه ها برای جلوگیری از اسپم توسط صاحبان آنها کنترل می شوند. در انجمن ها مشترک شوید و موضوعات اخبار خوب و پاسخ های خوب را بدون افزودن لینک به سایت خود در انجمن ارسال کنید.

سایتی برای سئو

نمونه هایی از وب سایت ها برای انجمن ها:

http://samacheerkalvi.co.in/forum

پست های انجمن رایگان

اگر در چند فروم محبوب مرتبط با جایگاه خود قرار داشته باشید، می توانید لینک های مرتبط را به وب سایت خود خیلی سریع بسازید. این همچنین یک راه عالی برای ایجاد انواع فالوور و دیده شدن به عنوان یک متخصص در زمینه خود است.

با پیدا کردن پلتفرمی شروع کنید که فکر می‌کنید ترافیک خوبی دارد و بحث و گفتگوی مرتبط با جایگاه شما دارد. هرچه بیشتر به جایگاه خود متصل باشید، بهتر است. به یاد داشته باشید که هدف ما بدست آوردن نتایج جستجوی طبیعی برای کلمات کلیدی شما است. برو و ثبت نام کن مطمئن شوید که وارد سیستم شده اید و تغییراتی را که در نمایه خود ارسال می شود انجام دهید.

یک مقاله بنویس

اصطلاح “کیفیت بالا” زمانی که برای انتشار در انجمن به کار می رود بسیار کاربردی است. بسیاری از مدیران انجمن موافق هستند که الزامات خاصی وجود دارد که باید در یک تالار قبل از اینکه بتوان آن را به عنوان یک پست با کیفیت بالا در نظر گرفت، رعایت شود. مقالات با کیفیت از نظر گرامری صحیح، املا بررسی شده، مرتبط با موضوعات خاص و به خوبی نوشته شده اند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا