اخبار بازار

Sticking Stories: کتابی برای علاقه مندان به داستان پردازی و بازاریابی محتوا

گفتن داستانهای مربوط به برند و ایجاد محتوای جذاب و جذاب برای اکثر مشاغل تبدیل شده است. ما در زمانی زندگی می کنیم که “محتوا” توسط مشاغل و افراد در مقیاس گسترده ، بطور مداوم و مداوم تولید می شود. همه ما می خواهیم محتوای ما مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند و مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند. داستان پردازی یکی از عناصر اصلی در رسیدن به این هدف است.

در این مقاله ما در مورد داستان ها و داستان پردازی برای برند صحبت خواهیم کرد و سپس کتاب را ارائه می دهیم “داستانهایی که گیر می کنند»ما پرداخت می کنیم


مشاغل و مارک های زیادی وجود دارندتولید محتواآنها فقط دنبال هدف رشد و ارتقاء جایگاه خود در موتورهای جستجو هستند و فکر می کنند رسیدن به صدر نتایج Google تنها عملکرد محتوای اصولی و حرفه ای است. این واقعیت که این معادله از بین نرود این است که “محتوا” باید دارای ارزش و کیفیت باشد تا بتواند روی آن حساب کند و با کمک آن بتواند فضایی را در قلب مخاطبان خود باز کند.

علاوه بر اینکه “خوانده می شود” ، محتوا را نیز باید دوست داشت. مخاطب باید بتواند با محتوا به گونه ای تعامل برقرار کند که نتواند جلوی خواندن آن را بگیرد.

بیایید نگاهی به تجربه شخصی خود بیندازیم: آخرین مقاله ای که تا آخر خواندیم چیست؟ خصوصیات آن چیست؟ چه چیزی باعث شد که ما شروع به خواندن آن کنیم؟

همان سؤالات راجع به مقالات و صفحاتی که پس از بررسی یک یا دو صفحه اول آنها حذف شده اند بپرسید: چرا صفحات و محتوا – حتی اگر در صدر نتایج موتورهای جستجو باشند – “خوانده نمی شوند”.

کارآیی مهمترین معیار است: متن که فقط برای Google نوشته شده است ، هیچ کس را راضی و راضی نمی کند. اما قصه گویی و روایت داستان عنصر بعدی (و مکمل) است که شادی و تمایل به خواندن متن را با هر فرمت و اندازه ای را برای مخاطب ایجاد می کند.

اگرچه نسل ما کمتر از همیشه می خواند و به دلیل تنوع زیاد قالب های محتوا (شبکه های اجتماعی ، پادکست ها و …) ، ما به احتمال زیاد به دنبال متون و مطالب طولانی تر نیستیم ، اما هنوز هم رمان هستیم. آنها چندین هزار صفحه پیش بینی ، چندین پادکست صوتی ساعتی و داستان های شبانه هر روز هزاران نفر را به کار می گیرند.

دوست داریم داستان بگوییم و داستان بشنویم. داستان ها در هر حوزه زندگی ما نفوذ کرده اند و گفتن اینکه ما به داستان نیاز داریم غیر منطقی نیست.

“داستان گویی” از محتوا می تواند یک عامل تعیین کننده در موفقیت محتوا باشد. هرچه بیشتر یک داستان را بکشید و هزینه کنید ، مخاطب احتمال بیشتری برای همراهی شما دارد.


از طرف دیگر داستان ها و داستان گویی در مورد یک تجارت آسان نیست و نیاز به مهارت هایی دارد که چیزی نیست که ما در تولید محتوا انجام دهیم. چندین مرحله دارد و پیش نیاز برای شروع کار است. “داستانهایی که به یکدیگر رعایت می شوند” با هدف همیشه تعریف ، توصیف و آموزش پیش نیازها و مهارت ها تولید و گردآوری شده است.


آخرین کتاب Kinder Hall ، Stories for Stick ، ​​برخلاف سایر کتاب های پرفروش آمازون و نیویورکر ، اثر نویسندگان نسبتاً جوان است. این کتاب نسبت به هال و سایر فعالان بازاریابی محتوا موفق تر بود. این به بسیاری از زبانها ترجمه شده و منبع بازاریابی شده است.

دلیل موفقیت این کتاب را می توان به سه روش مهم خلاصه کرد:

  • تجربه هدف گذاری: Kinderhall ، فروتن و سخاوتمندانه ، تجربیات خود را در زمینه کار با مارک های کوچک و بزرگ به اشتراک می گذارد. حضور افراد در توصیف و توسعه تجربیات مختلف ، درک مخاطب از قصد نویسنده را ساده می کند.
  • کارآییKinderhall با عبارات و توضیحات مکرر و اطلاعات ناکارآمد ، سر شما را آزار نمی دهد. این مختصر و واضح است و به طور کلی کلیپ های محتوا می توانند برای شما بسیار مؤثر باشند. به جرات می توان گفت که هیچ بخشی از این تعداد اضافه نشده است ، و هر قسمت در تکمیل قسمت دیگری – و پیرامون هدف و هدف قرار می گیرد.
  • داستان گوییسرانجام ، خود Kinderell به آموزه های خود پایبند است و به طور قانع کننده و قانع کننده به کتاب می گوید. از ابتدا شما را در مسیر صحیح قرار می دهد و در طول کار ، روایت را کامل و کامل می کند. به “داستانهای مهم” به عنوان یک راهنمای داستان پردازی فکر کنید که شما را سرگرم کند و همچنین مهارت های داستان نویسی و برندسازی شما را تقویت کند.

داخل این مقالهما نگاهی دقیق تر به مطالب کتاب انداختیم و تحلیلی دیگر برای آن ارائه دادیم. پس از خواندن این مقاله ، توصیه می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای کتاب ، آن را بررسی کنید.


داستان پردازی دارای منابع محدودی برای تجارت است و در فارسی این محدودیت بیشتر مشهود است. اگرچه ممکن است این اثر جامع و کامل تلقی نشود ، اما در واقع محصولی مؤثر و راهنماست و با کمک و اتکا به آن می توانید به اندازه کافی با ادبیات موضوع آشنا شوید و اولین گام ها را در نوشتن داستان برند خود بردارید.


سالن Kindra جوان است و با ما ، مخاطبان رسانه های اجتماعی و محتوای آنلاین. او مانند ما ، او طعم مصرف محتوا را می داند و هر دو “محتوای خوب” را برای تبلیغات و توزیع بر روی سیستم عامل های آنلاین می شناسد. همه اینها به همراه تجربه کارانه و دانش دقیق مدیریتی وی را به فردی با تجربه تبدیل کرده است تا روشهای داستان پردازی برای برند را تعیین و توصیف کند.

تالار Kyndra در زمینه قصه گویی برند سازی تخصص دارد. فروشگاه Grand Target ، انستیتوی کارنگی و انجمن بهداشت آمریکا در لیست سازمانهایی قرار دارند که با آنها همکاری داشته اند. علاوه بر این ، هال یک نویسنده پیشرو در بین وبلاگ نویسان است و مدت هاست که برای وب می نویسد.

کیندرل پس از انتشار این کتاب و موفقیت آن در سطح بین المللی بیشتر منتشر شد و هم اکنون در حال انجام سخنرانی ها و کارگاه های متعدد با محوریت این اثر است. با مراجعه به وب سایت رسمی وی ، می توانید مقالات و مطالب بیشتری را در این کار پیدا کنید و بخوانید.


در پایان سال گذشته این کتاب به صورت دیجیتالی نوشته و خوانده شد. 38000 تومان هزینه دارد و با توجه به حجم 331 صفحه و کیفیت ترجمه ، این عدد منطقی به نظر می رسد. می توانید این کتاب را در اینجا بخرید این پیوند ببین بلافاصله پس از پرداخت ، نسخه PDF در دسترس شما است. قبل از خرید می توانید فصل اول کتاب را به صورت رایگان بارگیری ، مطالعه و بررسی کنید.

امیدواریم این کتاب را مفید بدانید و این در را برای شما باز کند تا داستان های قدرتمندی در مورد برند و تجارت خود بنویسید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا