بازاریابی

Seoul – Explore the Paradise of South Korea

کاخ آبی … رئیس جمهور نشسته

خانه آبی سئول نه تنها حقایق تاریخی غنی را ارائه می دهد بلکه باغی سبز را برای دیدن چشم شما فراهم می کند. کاشی های آبی روی سقف خانه نام خود را گرفته اند. معماری آن معمولاً به سبک کره ای است. اگر صبح شنبه به آنجا سفر می کنید ، ممکن است وقت داشته باشید که از اجرای یک گروه نظامی در خارج از خانه آبی لذت ببرید. این زیبایی آبی توسط کوه های قدرتمند بوگاکسان ساخته شده است که فقط جلوه آن را افزایش می دهد.

Hongdae … and the Nightlife Buzz

منطقه Hongdae که دانشگاه Hongik سئول را در خود جای داده است ، به خاطر زندگی شبانه اش مشهور است. این دلیل اصلی بازدید گردشگران از این منطقه است. بیا و در ذهن خود دوباره جوانان رقص و جاز را در خیابان های پر زرق و برق شب تزئین کنید. این یکی از بهترین جاذبه های سئول است. خیابان ها مملو از بارها و کلوب های شبانه است. موسیقی پر سر و صدا از مراکز کارائوکه شما را غرق در شبی می کند که نمی دانستید صبح به صدا در آمده است. آره! این چیزی است که جذب می کند

کوه بوخان … قلبت را بلند کن

کوه بوخان معروف به بوخانسان که شهر سئول را به خود جلب می کند ، نمادی از کوه های معروف است. همچنین به پارک ملی بوکانسان متصل است. برای همه دوستداران طبیعت ، این مکان بین صخره نوردان و همچنین تماشاگران پرندگان محبوب است. بنابراین ، برای پیاده روی یک ماشین کرایه کنید و روزهای شنبه و یکشنبه سفر خوش خود را آغاز کنید. پایه پر از بسته های غذایی معطر است که نیازهای شما را جلب می کند. بنابراین پس از یک سفر خسته کننده ، فقط می توانید از یک روال سالم لذت ببرید!

بازار Namdaemun … بهشت ​​یک خریدار

این بازار محبوب به دهه 1960 برمی گردد. وقتی در سئول هستید ، نمی توانید دستاوردهای بازار Namdaemun را مشاهده نکنید. در حالت ایده آل ، همچنین بهترین مکان برای آزمایش انواع غذاهای خیابانی روی لب است. می توانید برای عزیزان خود در خانه سوغاتی بخرید. این متخصص در ارائه صنایع دستی کره ای است. این مکان مانند یک بازار گران نیست اما چیزی را در بودجه شما ارائه می دهد.

موزه تریکی … موزه نوری

در اواسط زندگی در Hongdae این موزه را خواهید دید که با نام خود وفادار است زیرا با چشمان خود ترفندهای مختلفی را بازی می کند. این موزه از تکنیک هایی استفاده می کند که با مشاهده تصاویر دو بعدی شما را وارد دنیای سه بعدی می کند. آیا تا به حال به هنر تبادل فکر کرده اید؟ این موزه تضمین می کند که از بازسازی های آن ناامید نشوید. مکانی برای بازدید ، به ویژه اگر عکاس در جستجوی موضوعات جدید هستید. بازدید از موزه Trickeye قطعاً یکی از تفریحات جالب در سئول است.

سفر یک روزه … بنیاد دهکده ای وسط تکنولوژی

اینجا با میراث زیبایی و فرهنگ مرتبط با کره جنوبی در اینجا ترکیب شده است. Andong ، که به شما این احساس روستایی را می دهد. این شهر از نظر هنر و سنت غنی است. این سفر یک روزه به قله ها و گوشه های مرکز شهر هاهو وقتی با گزینه های حمل و نقل و یک ناهار عالی همراه است ، سرگرم کننده است. راهنماها محلی هستند و به گردشگران کمک می کنند تا با فرهنگ آندونگ ترکیب شوند. این بسته شامل وانت رایگان از هتل شما و همچنین پیاده شدن می باشد.

کوه سئورکسان … پیاده روی به بالای قوای قدرتمند

استرس بیش از حد در زندگی شهری حاکم است و این زمانی است که ما به دنبال آن مکان تعطیلات هستیم. همچنین گزینه آرامش اعصاب در اطراف سئول به نام کوه سئورکسان را فراموش نکنید. ویژگی های گرانیت عظیم روی سقف مطمئناً قابل مشاهده است. تله کابین هایی که می توانید در طول سفر سوار شوید ، منظره ای دیدنی از دره های عمیق را برای شما به ارمغان می آورد. راهنماهای حرفه ای محلی در توضیح میراث بودایی در اینجا تجربه غنی ارائه می دهند. غذاهای کره ای نیز یکی دیگر از لذت هایی است که می توانید در این سفر میل کنید.

Street Food Walk … تا به حال اینطور نبوده است

سئول آخرین رستوران مقصد است و وضعیت انواع غذاها را در خیابان های محلی تأیید می کند. خیابان ها و کوچه های قدیمی مانند بهشت ​​غذا هستند که می توانند با طعم های متنوع و منحصر به فرد اسنک های اصیل کره ای طعم و مزه شما را به خود جلب کنند. یک تور غذاخوری خیابانی خصوصی با راهنمایی همراه است که می تواند شما را از غذاهای مورد علاقه خود از تمام غذاهای خوشمزه کره ای راهنمایی کند. در طول راه ، عاشقانه ای با غذاهای مقوی و همچنین داستانهای جالب محلی تجربه کنید.

در سئول می توان به راحتی از دوچرخه لذت برد و دوچرخه سواری کرد. از خیابان های شلوغ سئول خارج شوید و شهر را از منظری متفاوت کاوش کنید. فقط در سئول می توانید این مورد را به لیست انجام کارهای خود اضافه کنید. این را می توان با دوچرخه سواری با محبت در یک خیابان مخصوص تزئین شده به بهترین شکل انجام داد. این یک راه عالی برای تسهیل فرهنگ و زندگی محلی است.

چگونه به سئول برسیم

از طریق هوایی: سئول دارای دو فرودگاه بین المللی است. فرودگاه بین المللی اینچئون فرودگاه اصلی است و پروازهای بین المللی از همه کشورهای مهم دارد. فرودگاه بین المللی گیمپو یک فرودگاه داخلی است اما دارای پروازهای بین المللی از کشورهای منتخب مانند ژاپن ، تایوان و چین است.

در بزرگراه ها: سئول ارتباط زیادی با بزرگراه ها و بزرگراه ها دارد. شما می توانید یک ماشین اجاره کنید یا اتوبوس بگیرید زیرا شهر دارای 5 ایستگاه اتوبوس است.

از Waterways: خدمات کشتیرانی کره جنوبی به بنادر چین ، ولادیوستوک در روسیه و Sakaiminato در ژاپن متصل است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا