بازاریابی

SEO Vs PPC: استراتژی مناسب برای تجارت من چیست؟

هشدار: استفاده بیش از حد از اختصارات در زیر.

موفقیت یک شرکت بستگی زیادی به میزان ترافیک ایجاد شده توسط وب سایت آن دارد. برای رشد ، باید مشتری های خود را به صورت ارگانیک جذب کنید و همچنین از طریق کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی برای جذب آنها گام بردارید. شما می توانید با استفاده از تکنیک های موثری مانند SEO و PPC این اهداف را محقق کنید. هر دو جنبه مهم هر برنامه بازاریابی هستند ، اما کدام استراتژی برای تجارت شما مناسب است؟

سئو
ممکن است قبلاً اصطلاح «بهینه سازی موتور جستجو» را شنیده باشید ، اما آیا واقعاً می دانید معنی چیست و چگونه از آن به درستی استفاده کنید؟ در واقع ، سئو از کلمات کلیدی و استراتژی های هدفمند استفاده می کند تا یک صفحه دارای رتبه بالاتری در نتایج جستجو باشد. این مهم است زیرا تقریباً 80٪ از ترافیک آنلاین شما از موتورهای جستجو مانند Google استفاده می شود. جای تعجب نیست که مردم ترجیح می دهند سایتهایی را انتخاب کنند که در نزدیکی بالای صفحه نتایج ظاهر شوند. هر استراتژی بازاریابی وب سایتی که دارید باید شامل SEO باشد تا شما را همیشه در نگاه مخاطبان نگه دارد.

یکی از مهمترین مزایای سئو این است که از نظر آماری ثابت شده است که به طور متوسط ​​منجر به بهتری برای شما می شود. بسیاری از ارگان های ارگانیک که مایل به جستجوی خدمات شما هستند ، مشتری طولانی مدت شده اند و می توانند آن را به سایر مشتریان آینده گسترش دهند. در حقیقت ، بسیاری از افراد هنگام مرور وب سایت ها یا جستجوی Google ، “پاداش” را نادیده می گیرند. رتبه بندی “طبیعی” بالا در موتورهای جستجوگر شما را به عنوان مارک اعتماد و احترامی که مشتریان می توانند به آن اعتماد کنند قرار می دهد. فقط با استفاده از کلمات کلیدی موثر می توانید توجه طبیعی خود را به صفحه خود جلب کنید. به عنوان مثال ، اگر خدمات تمیزکاری در جکسونویل دارید ، ممکن است بخواهید “خدمات نظافت در جکسونویل” را در صفحه خود قرار دهید تا نتایج جستجوی خود را به بالا برسانید.

PPC
همه چیز در مورد SEO نیست – تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک نیز یکی از عناصر مهم حضور آنلاین شماست. PPC یک روش تبلیغاتی است که در آن هنگام تصمیم می گیرید که آگهی شما در یک پاسخ “پشتیبانی شده” نشان داده شود ، کسی در یک درخواست از جمله یک کلمه کلیدی نوشت. این مبلغ “پرداخت به ازای هر کلیک” نامیده می شود زیرا شما باید به هر کاربری که روی تبلیغ شما کلیک می کند پول پرداخت کنید.

مزیت اصلی PPC نتایج فوری است. استراتژی های جستجوگر SEO به وب سایت جدید یا ناآشنایی نیاز به زمان بالایی با موتورهای جستجو دارند. با تبلیغات PPC ، به محض کسب درآمد می توانید نام تجاری خود را در مقابل میلیون ها نفر قرار دهید. این استراتژی برای اعلام اطلاعات به موقع مانند انتشار محصولات ، پیشنهادات ویژه ، رویدادهای مهم و غیره مناسب است … شما حتی می توانید مخاطبان خاصی را برای تبلیغات خود هدف قرار دهید ، از جمله حقوق و دستمزد ، جنسیت و رده سنی PPC می تواند در ارتقا اطلاعات در یک مثر باشد مدت زمان کوتاه و قرار دادن نام خود بر روی نقشه.

بنابراین بهترین گزینه برای من چیست؟
پاسخ این سوال غیر مستقیم است. به زبان ساده ، شما برای بهبود حضور در اینترنت به SEO و PPC نیاز دارید. نه تنها باید از هر دو استراتژی استفاده کنید ، بلکه باید بدانید چه زمانی از آنها استفاده کنید. یک استراتژی هدفمند SEO برای ایجاد منجر به کیفیت در طول زمان و ایجاد ترافیک پایدار ضروری است. در حالی که PPC برای شروع مبارزات بازاریابی آنلاین و تبلیغات شخصی مناسب است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا