بازاریابی

SEO Tips For Using Instagram

بهینه سازی موتورهای جستجو تنها یک گام در نمایان ساختن وبلاگ شما برای موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی یا عبارات خاص است. به عبارت دیگر ، SEO فقط یک رقابت شهرت بین وب سایت ها است. س isال این است که کدام یک از وب سایت ها با توجه به یک موتور جستجوی خاص برای کلمه کلیدی یا عبارت خاصی محبوب ترین و مرتبط ترین است؟ اگر س inال به این شکل و نه در استراتژی ها و تکنیک های سئو مطرح شود ، متوجه خواهید شد که سئو فراتر از کیفیت و ایجاد لینک است.

جای تعجب نیست که با رشد شبکه های اجتماعی ، بسیاری از مردم از این سایت های رسانه های اجتماعی برای افزایش تلاش های SEO خود استفاده می کنند. خبر خوب این است که برای استفاده از این سایت های رسانه های اجتماعی نیازی به آموزش SEO ندارید زیرا این سایت ها کاربرد کمی دارند. حتی اگر برخی از شرکت های بزرگ شرکت های SEO را برای مدیریت صفحات رسانه های اجتماعی خود استخدام می کنند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید این کار را برای افزایش محبوبیت وب سایت خود انجام دهید.

یکی از سایت های رسانه های اجتماعی خاص که از بدو تأسیس در سال 2010 مشهور شده است ، اینستاگرام است ، یک سایت اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی که عکس ها را به اشتراک می گذارد. اینستاگرام به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای کاربران اپل شروع به کار کرد اما سپس در سال 2012 پشتیبانی را به آن اضافه کرد تا کاربران اندروید نیز بتوانند از آن استفاده کنند. در حالی که تأثیر اینستاگرام در رتبه بندی موتورهای جستجو قابل بحث است ، این یک ابزار عالی برای تبلیغ وب سایت شما ، محصولات شما ، خدمات شما و به طور کلی ، افزایش محبوبیت وب سایت شما و ایجاد ترافیک ارگانیک است. در زیر چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از اینستاگرام برای تبلیغ وب سایت خود استفاده کنید.

ایجاد تم متمرکز اگر حساب اینستاگرام شما برای وب سایت یا تجارت شما است ، در ابتدا آن را قابل مشاهده کنید. مطمئن شوید که کاربر دیگری از اینستاگرام که از صفحه نمایه شما بازدید می کند ، در مورد حساب شما شک نداشته باشد. این به معنای محدود کردن پیام های غیر مرتبط با وب است.

تصویر خود را شرح دهید. از آنجا که اینستاگرام یک سرویس اشتراک گذاری عکس است ، تنها راه قرار دادن آن در داخل این است که عکس یا عکس های خود را به درستی تعریف کنید. هرگز تصاویر را بدون شرح ارسال نکنید. حتی تعریف یک کلمه به مراتب بهتر از هیچ است.

از هش هش به خوبی استفاده کنید. از تگ های هش برای ارتباط تصویر شما با یک موضوع یا موضوع خاص استفاده می شود. می توانید این هشتگ های هشتگ را به عنوان کلمات کلیدی به روش سنتی که وب سایت خود را تبلیغ می کنید تصور کنید.

با سایر کاربران همکاری کنید. فقط از انتشار عکس ها فراتر بروید. با نظر دادن در مورد عکس های دیگران و پاسخ دادن به نظرات عکس های خود با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا