بازاریابی

SEO – Online Marketing That Pays Off in Tough Economic Times

مگر اینکه در غار زندگی کرده باشید، متوجه خواهید شد که به نظر می رسد یک “بحران مالی” در حال حاضر در جریان است. در چنین زمانی چه اتفاقی می افتد؟ به طور کلی، بودجه در حال کاهش است – به ویژه برای بازاریابی – و این فقط برای بازاریابی آنلاین صادق است.

با اخراج‌ها – به‌ویژه در بخش فناوری – هر روز در حال حاضر اتفاق می‌افتد، و حتی شرکت‌های سنگین وزنی مانند گوگل کاهش درآمدشان را پیش‌بینی می‌کنند، فکر می‌کنید اینطور باشد. زمان صرفه‌جویی در این سرمایه‌ها و کاهش هزینه‌های بازاریابی آنلاین است. و، ممکن است حق با شما باشد.

با درآمدهای کمتر، شرکت ها باید پول کمتری خرج کنند، اما این بدان معناست که آنها باید بودجه خود را صرف فروش کنند. سئو (بهینه سازی موتور جستجو) احتمالاً مؤثرترین استراتژی بازاریابی آنلاین است که یک شرکت می تواند انجام دهد. به هر حال، ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو پس از شروع به کار 100٪ رایگان است و اغلب هدفمندترین و متغیرترین ترافیکی است که می توانید به وب سایت خود وارد کنید.

البته اجرای استراتژی سئو برای وب سایت شما برای شروع رایگان نیست، نیاز به تحقیق، کار و تمرین دارد. شما ممکن است نیاز به استخدام یک متخصص سئو داشته باشید و ممکن است هزینه ای برای طراحی و توسعه وجود داشته باشد. هیچ یک از این کارها بر روی جیب کمر شما آسان نخواهد بود. پس چرا با سئو و همچنین هزینه به زحمت بیفتیم؟

بهترین راه برای نگاه کردن به سئو این است که به آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید. مطمئناً، ممکن است در حال حاضر پول خرج کنید، اما در نهایت بازگشت سرمایه بیشتری خواهید داشت. بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز یک فرآیند کند است، بنابراین وقتی همه چیز ممکن است پیچیده شود، نمی خواهید به آن فکر کنید. اکنون کمپین های بازاریابی گران قیمت را متوقف کنید و با SEO درآمد بیشتری کسب کنید. سپس در آینده می توانید از این ترافیک رایگان و انعطاف پذیر بیشتر لذت ببرید. اگر پول کمتری برای بازاریابی اینترنتی خرج می کنید.

بسیاری از شرکت ها – به ویژه آنهایی که بیشتر روی “آجر و ملات” متمرکز هستند – هنوز به نظر می رسد که پیاده سازی SEO را “نمی کنند”. با بازاریابی موتور جستجوی پرداخت به ازای کلیک، می‌توانید «شیر ترافیک» را تقریباً فوراً روشن یا خاموش کنید و به سرعت تعیین کنید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کارساز نیست. شناسایی سئو دشوارتر است، و بنابراین اغلب توسط برخی از شرکت ها به عنوان یک تجارت “خطرناک” تلقی می شود. با این اوصاف، دریافت ترافیک رایگان، طبیعی و ارگانیک شرم آور نیست و اگر از مزایای متوسط ​​و بلندمدت یک استراتژی موثر سئو چشم پوشی کنید، به پای خود شلیک خواهید کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا