بازاریابی

SEO – Is There a Google Duplicate Content Penalty?

اکثر بازاریابان آنلاین نگران محتوای تکراری هستند ، اما در مورد محتوای تکراری واقعی و نظر Google و سایر جستجوها در مورد آن گیج شده اند. آیا واقعاً به دلیل انتشار مقالاتی در سایت خود که توسط شخص دیگری منتشر شده است مجازات خواهید شد؟

راحت ترین پاسخ نه است! Google هیچ مشکلی در انتشار محتوا در سیستم عامل های مختلف ندارد.

در واقع ، چیزی به عنوان مجازات داخلی تکراری وجود ندارد – نه آنچه اکثر مردم فکر می کنند.

گوگل در راهنمای خود تصریح کرده است که آنچه آنها آموزش می دهند سایتهایی است که استفاده می کنند تنها ، یا بیشتر آن را بدون افزودن مقادیر دیگر داخل آن قرار دهید. بنابراین اگر سایتی ایجاد کنید که فقط صفحات و صفحات دارای متن باشد ، هیچ ارزش افزوده ای برای بازدیدکنندگان از نظر محتوا وجود ندارد – در این صورت ، Google به دلیل سنگینی بیش از حد محتوای تکراری ، سایت را مجازات می کند و حتی یک ارزش کافی نیز نمی دهد.

با این حال – این بدان معنا نیست که نمی توانید از متن استفاده کنید. هزاران نفر از مقاله ها به طور م useثر استفاده می کنند – این بدان معناست که تا زمانی که هنوز محتوای منحصر به فردی در سایت دارید و همه چیز یکسان نیست ، گوگل هرگز سایت را مجازات نخواهد کرد.

اغلب محتوای تکراری در این زمینه نیز مجازاتی در بر ندارد ، مگر اینکه به نظر برسد راهی برای فریب موتورهای جستجو است. اغلب همه محتوای تکراری در یک دامنه نتیجه یک محتوا در رتبه بندی است ، و دیگری چنین نیست – و Google از روشهای خود برای تعیین نسخه هایی که در SERP ها موجود است استفاده خواهد کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا