بازاریابی

SEO for Lawyers: Know What Is There for You?

وکلا در ایالات متحده احتمالاً شنیده اند که چگونه عمداً خود را آنلاین تبلیغ می کنند. اینطور نیست که آنها بخواهند از صرف هزینه زیاد برای تبلیغات آفلاین اجتناب کنند. دلایل یکسان نیست. خدمات حقوقی در مورد ایجاد شهرت و ارتباط با مشتری است. در پایان، بیشتر آنها را می توان در وب یافت.

پس چگونه با صدایی خنثی و در عین حال متقاعد کننده به آنها دسترسی پیدا می کنید؟ چگونه از حضور آنلاین خود برای مخاطبان هدف خود بیشترین استفاده را می کنید؟

الگوهای مرور به برخی تحقیقات مهم برای وکلا در ایالات متحده اشاره دارد. این نشان می‌دهد که نمی‌توانید از دروازه‌های اطلاعاتی وب‌سایت‌ها – موتورهای جستجو (گوگل، یاهو، و غیره) برای ایجاد اتفاقات دور بزنید. بله، بهینه سازی وب سایت شرکت شما با موتورهای جستجوی اصلی می تواند در مدیریت شهرت شما در اینترنت معجزه کند. و متخصصانی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می دهند.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه یک شرکت حقوقی سئو فرآیند بهینه سازی وب سایت شما را آغاز می کند. یک سرویس کامل بهینه سازی موتور جستجو شامل تعدادی خدمات اساسی است. در اینجا پاراگراف های مربوط به این موارد وجود دارد.

بررسی اولیه وب سایت شما:

یک سرویس SEO ارگانیک با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی / عبارات کلیدی در منطقه تمرین شروع می شود. به دنبال بسیاری از تحقیقات کلمات کلیدی، صفحه وب برای بهینه سازی صفحه مناسب است.

پیشنهادات صفحه:

این شامل متا داده ها و بهینه سازی محتوا، پیوند دادن به صفحات داخلی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و به اشتراک گذاری آنها، تغییر هشتگ های ALT، ایجاد نقشه ها، ایجاد ربات ها می شود. txt همه چیز برای ساخت موتور جستجوی سایت شما است.

توسعه لینک های با کیفیت:

یک راه، ساختن سه لینک از منابع مرتبط، آپلود دایرکتوری ها و ساختن سایر لینک های مرتبط به این وظیفه توسعه لینک می رسد. ایده این است که بالاترین رای / توصیه و کیفیت را از سایت های خارجی دریافت کنید.

نظارت بر عملکرد سایت: یک فرآیند مداوم که شامل ارسال گزارش های ماهانه برای هر کلمه کلیدی، نظارت بر کیفیت لینک، مشکلات اشکال زدایی در سایت و غیره است.

وبلاگ نویسی و بهبود:

ایجاد وبلاگ یک راه عالی برای افزایش تجربه وکالت است. شرکت های بازاریابی می توانند وبلاگ های بهینه شده ای را در اختیار شما قرار دهند. آنها آن را با مقالات منظم به روز می کنند، محتوای اصلی و با کیفیت می نویسند و بنابراین توجه بالقوه ترین مشتریان را جلب می کنند.

آنها از پلتفرم های مختلف پیوندهایی با پیوند خوب دریافت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که صفحه وبلاگ راه اندازی و اجرا می شود.

فهرست‌های سایت گوگل: یک شرکت حقوقی سئو می‌تواند اطمینان حاصل کند که افراد و جوامع محلی کسب‌وکار شما را در نتایج محلی Google پیدا می‌کنند. لیست آدرس کسب و کار و مسیر رسیدن به مکان های گوگل و نقشه های گوگل امکان پذیر است. بنابراین بازدیدکنندگان می توانند به راحتی دفتر شما را پیدا کنند.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی:

می توان طرفداران اتفاق افتاده ترین و موثرترین راه حل های بازاریابی اینترنتی را جستجو کرد. متخصصان شناخته شده سئو می توانند استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی را از طریق فیس بوک، توییتر و سایر سایت های اصلی نشانک گذاری اجتماعی توسعه دهند. این شامل ایجاد جوامع، ایجاد محتوا، به‌روزرسانی ویدیوها، عکس‌ها و مقالات است.

اگر سئو را برای وب سایت خود امتحان نکرده اید، مطمئناً انفجار بزرگ را نخواهید دید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا