بازاریابی

SEO 3.0 The Future of Search Results

آینده در جستجو کجاست؟ با همه رسانه های اجتماعی تاریخچه وب، نتایج جستجوی سفارشی، جستجوی تصویر، Mash ups. آیا این خیلی زیاد است؟ جواب بله یا خیر است

بله، همه این موارد مهم هستند، اما در این دنیای پرشتاب و با جدیدترین الگوریتم‌ها، ما باید با همه این تغییرات و نوآوری‌ها همراه باشیم. امروزه افراد بیشتری از وب استفاده می‌کنند و بیشتر و بیشتر جستجو می‌کنند، برخی از راه‌هایی که موتورهای جستجو به ما کمک می‌کنند این است که چگونه جستجو می‌کنیم و چگونه نتایج را به ما می‌دهند.

به عنوان جستجوگر، ما یک چیز را در ذهن داریم که به نتایج مرتبط نیاز داریم و این شبیه به روشی است که موتورهای جستجو نیز فکر می کنند. از آنجایی که برخی از افراد در تلاش برای فریب موتورهای جستجو هستند، موتورهای جستجو نحوه نمایش نتایج را تغییر می دهند، بهتر است به عنوان جستجوگر نتایج مرتبط را به ما ارائه دهید. این برای ما محققین چه معنایی دارد؟

این بدان معناست که نتایج موتور جستجوی مرتبط تری را دریافت خواهیم کرد. اما از نقطه نظر سئو، این ممکن است تغییر کند، زیرا سئوکاران می‌خواهند وب‌سایت خود را رتبه‌بندی کنند و اکنون باید سخت‌تر و بیشتر تلاش کنند تا رتبه وب‌سایت خود را کسب کنند. اما این چیز خوبی است زیرا همه به راحتی به نتایج جستجو دسترسی ندارند.

آینده تحقیقات تخصصی تر و سازگارتر با گزینه های بیشتری خواهد بود که به محقق اجازه می دهد کنترل بیشتری بر تحقیقات خود و نتایجی که به دست می آورد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا