بازاریابی

SEO 101 – درک اصول بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) قهرمان جدید بازاریابی است. روش درست را انجام دهید ، این می تواند شما را به یک شرکت حمل و نقل بار شلوغ تبدیل کند و چه کسی می تواند به آن نه بگوید؟

پس از کجا شروع میکنی؟

ویژگی های منحصر به فرد تجارت خود را شناسایی کنید و تحقیق کنید. ببینید مشتریان شما چه می خواهند. آنها در مورد محصولات / خدمات مشابه چه می گویند؟ آیا آنها از آنچه در بازار است راضی هستند؟ اما مهمتر از همه ، دریابید که آنها چگونه خواسته های خود را پیدا می کنند. این بزرگترین راه برای بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر شما است.

اگر فروشنده اتومبیل دارید ، مشتریان بالقوه شما ممکن است موارد زیر را جستجو کنند.

1) اتومبیل برای فروش

2) اتومبیل های جدید برای فروش

3) اتومبیل دست دوم برای فروش

4) فروشنده اتومبیل

5) اتومبیل بخرید

ممکن است صدها کلمه و عبارت دیگر وجود داشته باشد که آنها برای یافتن مکان مناسب برای خرید ماشین استفاده می کنند. مقصود در اینجا دانستن این نکته است که مشتری به دنبال ارضای یک نیاز است و اگر می دانید این نیاز چیست و چگونه می توان از آن مراقبت کرد ، می خواهید بروید.

بعد از این چه خواهد شد؟

بنابراین شما در مورد بازار خود تحقیق کرده اید. شما می دانید که مشتریان شما چه می خواهند و می دانید که آنها چگونه آن را می خواهند. خوب اکنون باید بر روی کلمات کلیدی واقعی تمرکز کنید که می توانید با استفاده از آنها تجارت خود را در شبکه بهینه سازی موتور جستجو قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر یک سرویس چمن زنی در خانه خود اجرا می کنید ، می خواهید میزان تخمینی میزان ترافیک را برای کلمه کلیدی “محلی چمن زنی” یا شاید “moto moka x” ، جایی که x برای منطقه شما است ، تجزیه و تحلیل کنید. بر اساس نتایجی که می گیرید ، می توانید نوع ترافیکی را که به وب سایت شما وارد می شود ، درک کنید.

روی معاملات تمرکز کنید. هدف نهایی تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به فروش است.

ابزاری عالی برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی:

1) https://adwords.google.com/o/KeywordTool

2) http://www.webmaster-toolkit.com/keyword-research-tool.shtml

ابزارهای اساسی و رایگان بیشتری برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی وجود دارد ، اما این دو مورد رایگان هستند.

بهینه سازی موتور جستجو به زمان ، تلاش و سرمایه گذاری نیاز دارد. وقتی با تکنیک های بازاریابی استراتژیک مانند مارک تجاری ، ایجاد تصویر و تبلیغات همراه شود ، SEO می تواند مزایای قابل توجهی برای یک شرکت به همراه داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که بین نتایج ارگانیک موتور جستجو و تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک تفاوت زیادی وجود دارد. اما ، این یک موضوع دیگر ، یک مقاله دیگر است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا