بازاریابی

SEO یا بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا استفاده از محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش است. SEO محتوای SEO را ایجاد می کند که توجه موتورهای جستجوگر را در وب جلب می کند. نحوه تلفظ یا نوشتن مطالب به سرعت تعیین می کند که موتورهای جستجوگر چقدر درگیر هستند و این بر موقعیت شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد.

نکاتی درباره نوشتن محتوای SEO خوب

مانند سایر موارد ، قوانینی وجود دارد که چگونه یا نمی توانید محتوای سئو را بنویسید. این وظیفه شماست که هنگام نوشتن این قوانین را به خاطر بسپارید. اگر از این نکات استفاده می کنید ، می توانید یک مقاله ساده و عالی برای کمپین بازاریابی محتوا خود بنویسید.

– کلمه کلیدی

کلمه کلیدی چیزی است که توصیف می کند بازاریابی یا تجارت شما چیست. لازم نیست یک کلمه باشد ، می تواند یک عبارت باشد تا زمانی که توصیف کند تجارت شما در مورد چیست. کلمات یا عباراتی که شما به عنوان کلمات کلیدی انتخاب می کنید باید در طول مقاله به صورت استراتژیک قرار گیرد تا موتورهای جستجو بتوانند به سرعت آنها را بدست آورند.

– کلمات کلیدی را انتخاب کنید

برای انتخاب کلمات کلیدی ایده آل ، بهترین کلمات کلیدی مربوط به تجارت خود را با موتورهای جستجوگر مانند Google محبوب کنید. کلمات کلیدی مورد نظر خود را شناسایی کرده و بیشتر مشاغل خود را توصیف کنید ، سپس از آنها به صورت استراتژیک در مقالات استفاده کنید.

پاراگراف ها و زیرنویس ها

سپس باید عنوانهای فرعی و پاراگرافهایی را در مقاله های خود داشته باشید. اینها خواندن مقالات را آسان می کند و همچنین به جایگذاری کلمات کلیدی کمک می کند. مقاله ای از ابتدا تا انتها و بدون استراحت خسته برای خواننده. توصیه می شود برای سهولت در خواندن ، ایده ها را با پاراگراف های بزرگ با ترجمه ها تقسیم کنید.

– قرار دادن کلمات کلیدی

پس از به دست آوردن این کلمه ، باید موقعیت تبلیغ را در نظر بگیرید. در حالت ایده آل ، کلمات کلیدی شما باید در عنوان ظاهر شوند. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی در پاراگراف اول و پاراگراف آخر باشد. شما همچنین باید کلمه یا عبارت انتخاب شده را در زیر نویس یا دو مقاله خود قرار دهید.

از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید

اطمینان حاصل کنید که مقاله خود را به طور کامل با کلمات کلیدی بسته بندی نکرده اید ، زیرا این کلمه کلیدی است و مجاز نیست. مقاله شما باید در حین قرار دادن کلمات کلیدی به طور معقول و کل وقت ، جریان خوبی داشته باشد.

اگر مقاله های سئو را با این نکات نوشته اید ، مطمئناً در نتایج جستجو رتبه های خوبی کسب خواهید کرد که ممکن است برای شرکت شما به فروش بالا یا محبوب تبدیل شود.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا