بازاریابی

SEO – نحوه قرار دادن کلمات کلیدی برای وب سایت های املاک و مستغلات

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو ، علم رتبه بندی وب سایت موتور جستجو است. هر وب سایت باید هدف خود را در وهله اول جستجو در سایت های موتور جستجو برای آنها قرار دهد. موتورهای جستجو تصمیم می گیرند که در صورت تقاضای سایت آنها ، کدام سایت ها را نشان دهند و برای کمک به آنها در یافتن سایت شما ، باید بدانید که چگونه SEO را انجام دهید.

موتورهای جستجوی زیادی وجود دارد ، اما فقط تعداد کمی از آنها مهم هستند و فقط یکی وجود دارد که همه سعی در قدردانی از آن دارند و آن Google است. چرا نه به این دلیل که گوگل محبوب است ، حتی اگر یک چیز باشد ، اما مسئله دیگر این است که این سایت ها الگوریتم خاص خود را دارند و شما نمی توانید همه آنها را دنبال کنید.

Google متخصص کلمات کلیدی است. هنگامی که جستجوگر کلمات کلیدی خود را وارد می کند ، گوگل از طریق سایت های مختلف جستجو می کند و اگر کلمات کلیدی خود را به درستی در سایت خود قرار دهید ، Google شما را در بالای لیست انتخاب می کند.

کلمات کلیدی یکی از مهمترین بخشهای جستجوگرها هستند ، آنها را مستقیماً در وب سایت خود بگنجانید و می توانید از آنها استفاده کنید.

  • مکانی برای قرار دادن کلمات کلیدی در وب سایت خود
  1. عنوان صفحه و توضیحات متا: اینها مهمترین قسمتهای تنظیم کلمات کلیدی SEO هستند. انجام این کار دشوار نیست ، اما باید بدانید که در وب سایت شما ارزشمند است. این کلمات اولین برداشت را به خواننده می دهند زیرا این بخشی از وب سایت شماست که توسط موتورهای جستجو در نتایج جستجو نمایش داده می شود. اطمینان حاصل کنید که با تیم مدیریت وب سایت تماس گرفته اید تا بتوانید به این مناطق دسترسی داشته باشید و سئو مناسب را انجام دهید.
  2. عنوان: این موتورهای جستجو را در مورد موضوع وب سایت شما نشان می دهد. مطمئن شوید عنوان پر از کلمات کلیدی مرتبط با SEO باشد.
  3. عنوان: این سیگنال دیگری از وب سایت شما به موتورهای جستجو است که می گویند شما می خواهید پیدا شوید.
  4. پاراگراف اصلی: کلمات کلیدی باید در محتوا موجود باشد ، اما باید مراقب باشید که بدن خود را تحت فشار قرار ندهید زیرا موتورهای جستجو در صورت گرفتار شدن شما را جریمه می کنند. شما باید اطمینان حاصل کنید که ارزش کلمات کلیدی SEO شما فقط تا 2-4٪ است. همچنین ، مجازات خود را رنج ندهید زیرا فقط می خواهید کلمات کلیدی را وارد کنید. شما باید به طور طبیعی و معنی دار بنویسید. در ابتدا برایتان دشوار است ، اما تمرین کنید و می دانید چگونه این کار را انجام دهید.
  5. برچسب ها ALT برچسب ها: در صورت قرار دادن کلمات کلیدی در برچسب ALT ، تصاویر کمک بزرگی به سئو می کنند ، می توانند به وب سایت شما کمک کنند تا دارای رتبه بالاتری باشد. با کمک برچسب های ALT ، Google می تواند تصاویر شما را بخواند. این برچسبی است که شما روی تصویری قرار می دهید و به موتورهای جستجو می گوید شما تصویری به سایت خود اضافه می کنید و مربوط به این موضوع است.

کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کنند سایت شما را پیدا کنند. اگر کمی ناخوشایند به نظر می رسید ، همیشه می توانید از متخصصان کمک بگیرید. حداقل اکنون می دانید که وب سایت شما نیاز به محتوای غنی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا