بازاریابی

SEO در مقابل Google AdWords – بازاریابی اینترنتی

بنابراین من طراحی وب سایت جدید شگفت انگیز را بدست آوردم. حالا چی؟ چگونه می توانید مخاطبان بازار / هدف را برای کشف مشاغل خانگی جدید آنلاین خود بدست آورید؟ جواب؟ بازاریابی آنلاین.

بازاریابی اینترنتی که با نام بازاریابی اینترنتی نیز شناخته می شود ، هنر استفاده از روش ها و روش های مختلفی برای تبلیغات و فروش محصولات یا خدمات بصورت آنلاین است. این فن آوری ها و روش ها را می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد: بازاریابی ایمیل ، بازاریابی YouTube ، وبلاگ نویسی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی وابسته و موارد دیگر.

با این حال ، امروز می خواهم روی یک دسته اصلی بازاریابی اینترنتی ، نتایج موتورهای جستجو تمرکز کنم. نتایج موتورهای جستجو به دو زیر گروه – SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و پرداخت به ازای هر کلیک (تبلیغات پولی) تقسیم می شوند. به طور خاص ، می خواهم روی Google AdWords تمرکز کنم.

سئو

SEO روشی طبیعی و ارگانیک برای نمایش وب سایت شما در بین بهترین نتایج در موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و Yahoo است. این نوع بازاریابی اینترنتی به تعمیر و نگهداری نیاز دارد و برای اطمینان از سازگاری نتایج ، باید با گذشت زمان حفظ شود. SEO نتایج جستجوی ارگانیک را ارائه می دهد.

SEO راهی عالی برای ایجاد آگاهی از برند و ایستادن به صورت آنلاین در شرکت است.

مفهوم سئو ساده است – وب سایت خود را بهینه سازی کنید تا “SEO” باشد ، اما انجام کار بسیار مشکل و وقت گیر است. SEO یک ابزار یکبار مصرف بازاریابی اینترنتی نیست که بتوانید از آن برای ارتقاء مشاغل خود استفاده کنید ، این یک سرمایه گذاری بلند مدت است. بازده سرمایه گذاری سئو برای سئو بسیار عالی است و نمی توان با هیچ بازاریابی دیگری مقایسه کرد زیرا همه چیز به میزان رقابت بازار طاقچه شما در رابطه با سئو بستگی دارد و البته تیم شما از متخصصان سئو چقدر خوب است.

استخدام یک شرکت جستجوگر صحیح ضروری است. در این مرحله عجله نکنید ، در صورت انجام این کار می توانید وب سایت خود را مسدود کرده و آن را در موتورهای جستجو گنجانید یا می توانید بهترین بازاریابی آنلاین را در آنجا بدست آورید. همانطور که گفته شد ، SEO یک سرمایه گذاری بلند مدت است ، و این بدان معنی است که هر شرکت طراحی وب سایت SEO / وب سایت در آنجا نتایج X را برای Google با X قول می دهد که پول شما را در کلاهبرداری ارزان / غیرقانونی هدر می دهد. این ترفندها معمولاً برای یک یا دو هفته کار می کنند ، اما وقتی Google ، Bing یا Yahoo متوجه این ترفندها (و وصیت نامه) می شوند ، وب سایت و نام دامنه شما در لیست سیاه قرار می گیرند و از نتایج جستجو حذف می شوند. سئو سرویس ارزان قیمت نیست ، ساعت ها کار سختی را می طلبد. شرکت های بازاریابی اینترنتی با کیفیت بالا می دانند سئو سزاوار چیست.

Google AdWords (تبلیغات با هر کلیک)

تبلیغات پرداخت برای هر کلیک ، همچنین به عنوان PPC شناخته می شود ، راهی برای بدست آوردن نتایج موتور جستجو در صفحه اول / اول با پرداخت X پولی برای این موقعیت / صفحه اول است. Google AdWords سیستمی دارد که به کاربران این امکان را می دهد تا با یک کلمه کلیدی خاص پیشنهاد دهند تا بهترین نتایج را کسب کنند. به عنوان مثال ، اگر تجارت شما اتومبیل های استفاده شده را به فروش می رساند ، شما برای کلمات کلیدی مانند “اتومبیل های استفاده شده” ، “اتومبیل های استفاده شده” و غیره پیشنهاد می دهید و وقتی شخصی در “اتومبیل های استفاده شده” در Google ظاهر می شود ، کل وب سایت شما در صدر نتایج جستجو ظاهر می شود . این نوع بازاریابی اینترنتی در صورت استفاده صحیح می تواند بسیار مؤثر باشد و بازده سرمایه گذاری را می توان دقیقاً اندازه گیری کرد.

اگرچه Google AdWords به عنوان ابزاری ساده و با کاربرد آسان بازاریابی ظاهر می شود ، اما باید توسط یک متخصص انجام شود. افراد بی شماری با افزودن 0 مورد دیگر به چند کلید واژه یا هدر دادن پول خود با هدف قرار دادن گروه های جستجو اشتباه هزاران رند را منفجر کرده اند. اجرای یک کمپین موفق Google AdWords یک فرایند بسیار دشوار و وقت گیر است ، اما برخلاف سئو ، Google AdWords نتیجه فوری به شما می دهد. داشتن یک شرکت بازاریابی آنلاین حرفه ای برای اجرای تبلیغات Google AdWords ، بازده سرمایه گذاری شما را بهبود می بخشد و اطمینان حاصل کنید که تبلیغات موتور جستجو صحیح و حرفه ای است.

نتیجه گیری در بازاریابی اینترنتی

SEO و Google AdWords هر دو مزایا و معایبی دارند. انتخاب یکی از طرف دیگر کاملاً به دلیل شرایط کار است. با این حال ، انتخاب این دو همیشه تصمیم خوبی خواهد بود. اجرای یک کمپین Google AdWords هنگام انجام سئو در وب سایت شما ، راه حل مناسبی برای بازاریابی آنلاین است. این امر باعث می شود از Google AdWords در زمان واقعی نتیجه و ترافیک به وب سایت خود بدست آورید ، اما همچنین کیفیت سئو را نیز افزایش خواهید داد زیرا موتورهای جستجو می خواهند وب سایتهایی را که دارای ترافیک زیادی هستند ، نشان دهند.

مشتاق راه اندازی کمپین بازاریابی آنلاین خود هستید؟ برای مشاوره غیر الزام آور با Oneclickhere تماس بگیرید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا