بازاریابی

SEO برای وکلا: روشی که باید کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید

حقوقدانان اهمیت داشتن یک وب سایت زیبا که زمینه های کاری آنها را به خوبی توصیف می کند ، درک کرده اند. اما اگر کاربران نتوانند هنگام جستجو با اصطلاح مربوطه (اصطلاحاتی که مربوط به / شرح تجارت حقوقی شما است) نتوانند آن را پیدا کنند ، داشتن یک وب سایت کافی نیست. مفهوم “در وب بودن” وب سایتی است که حضور آن را برای موتورهای جستجو و همچنین محققان انسانی احساس می کند. بنابراین وکلا باید وب سایتهای خود را برای بهترین موتورهای جستجو مانند Google و Bing بهینه کنند.

با این حال انتظار نمی رود یک وکیل با برنامه بسیار شلوغ وظایف سئو را به عهده بگیرد. اما دانستن اصول SEO به طور قطع کمک خواهد کرد.

اولین و مهمترین گام برای موفقیت در جستجوگرها برای وکلا ، انتخاب صحیح کلمات کلیدی شماست. انتخاب کلمات کلیدی صحیح و م effectiveثر برای بازاریابی شرکت حقوقی شما ضروری است. کلمات کلیدی اصطلاحاتی هستند که به موتورهای جستجو نشان می دهند چه چیزی می خواهید وب سایت خود را در آن رتبه بندی کنید. بنابراین ، یک بستر قدرتمند ایجاد می کند که کمپین بازاریابی آنلاین شرکت حقوقی شما می تواند رشد کند.

برای مشاغل کوچک مانند بنگاه های حقوقی که بازار محلی را با نام مکانی در ابتدای / انتهای کلمه کلیدی / عبارت هدف قرار می دهند ، در ابتدا تصمیم عاقلانه ای خواهد بود. به عنوان مثال ، یک وکیل آسیب دیدگی شخصی میامی یا یک وکیل آسیب دیدگی شخصی میامی ، ترافیک بسیار هدفمند را تضمین می کند. این کلمات کلیدی نه تنها در زمینه های عملی شما متمرکز هستند بلکه منطقه ای را نشان می دهند که واقعاً محل کار شماست. اگر دفتر حقوقی شما شعبه های مستقر در چندین شهر فلوریدا مانند اورلاندو ، پلانتاسیون یا سایر شهرها دارد ، می توانید کلمات کلیدی مانند –

• وکیل آسیب دیدگی شخصی اورلاندو

• وکیل آسیب شخصی

کلمات کلیدی فوق الذکر بازدید کنندگان فقط از شهرهای مربوطه و مناطق اطراف آن را هدف قرار خواهند داد. اگر آن را در مقیاس بزرگتر می خواهید ، می توانید با رشد تجارت خود ، منطقه خود را با یک وکیل جنایی فلوریدا افزایش دهید.

نکته دیگر این است که در زمینه های عملی خود خاص باشید. این به این معنی است که به دیگران اطلاع دهید که در کجا تخصص دارید. به عنوان مثال ، رشته های زیادی در عمل جراحات شخصی وجود دارد. برخی از SEO برای وکلا روی قصور پزشکی متمرکز هستند در حالی که برخی دیگر در صدمات ناشی از کار یا کار تخصص دارند. بنابراین ، هنگام استفاده از اصطلاح “آسیب شخصی” ، دامنه ممکن است بیشتر از استفاده از اصطلاحات توصیفی بیشتر مانند وکیل آسیب دیدگی تصادف ، وکیل آسیب دیدگی محل کار یا وکیل دادگستری باشد ، اما تجویز وکلا نوید دهنده نرخ تبدیل بالاتر است.

اما دوباره ، شما نمی توانید به کلمات کلیدی طولانی مدت اعتماد کنید زیرا کلمات کلیدی بازگشت سرمایه را تضمین نمی کنند. کلمات کلیدی دم بلند یا کلمات کلیدی توصیفی از کلمات جستجوی محبوب نیستند بنابراین ، لیست کلمات کلیدی نهایی خود را به عنوان ترکیبی از 2 کلمه شایان ستایش تا 3 عبارت کلیدی کلمه ای همراه با برخی کلمات کلیدی دم بلند بر اساس سایت خاص آماده کنید تا اثربخشی را افزایش دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا