بازاریابی

SEO باید رایگان باشد! چرا بهینه سازی دیگر عادی نیست؟

بازاریابی آنلاین تغییر کرده است

در ماه های اخیر ، روش های سنتی بازاریابی آنلاین تغییر کرده است تا معیارهای جستجوی مناسب تر را در بر بگیرد. به جای بهینه سازی در صفحه ، که اکثر شرکت ها تبلیغ و هزینه آن را پرداخت می کنند ، مانند گذشته مؤثر نیست. سئو خارج از صفحه اکنون مؤثرترین روش بازاریابی آنلاین است. تا اواسط سال 2008 ، بازاریابی آنلاین شامل موارد زیر بود: ایجاد یک وب سایت با لینک های متنی خوب ، کلمات کلیدی و برچسب ها. این راز بازاریابی اینترنتی و افزایش ترافیک اینترنت بود. در حقیقت ، 70-80٪ موفقیت بازاریابی اینترنتی نتیجه پیشرفت صفحه وب سایت بود. اما بازی کاملاً تغییر کرد …

در صفحه سئو … ما این کار را به صورت رایگان انجام می دهیم

در صفحه SEO فرایندی است که به عنوان SEO شناخته می شود. کلید واژه “بهینه سازی” بدین معنی است که وب سایت شما باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود ، اما بهینه سازی و بازاریابی کاملاً متفاوت است. بهبود یک صفحه به معنای اضافه کردن متن ، برچسب های هدر ، برچسب های متا و کلمات کلیدی است. این مهم است؛ با این حال ، هر وب سایتی که دارای ارزش مالکیت باشد باید شامل تمام این ویژگیهای “بهینه سازی” به صورت رایگان باشد هر یک از رقبای شما قبلاً در مورد بهینه سازی اطلاعاتی دارند ، بنابراین به محض بهبود سایت خود ، به سادگی در همان زمین بازی مانند سایر افراد قرار خواهید گرفت. به عبارت ساده ، وب سایت شما اکنون برای موتورهای اصلی جستجو آماده است. این بدان معنا نیست که Google شما را در صفحه اول قرار می دهد ، فقط به این دلیل که شما آنچه را که دیگران انجام داده اید انجام داده اید. مثل این است که بگوییم: “توله شیکاگو فقط به این دلیل که در لباس یکنواخت هستند و به نظر می رسد بازی می کنند ، می توانند در مسابقات قهرمانی جهان پیروز شوند.” مطمئناً لازم نیست هوادار ورزش باشید تا بدانید این جمله نادرست است. با این حال ، بسیاری از مبارزات بازاریابی “spot” برای متقاعد کردن مردم ساخته شده است که سازنده وب سایت مانند سازنده Yahoo! یا سایت های Intuit سایت شما را در صفحه اول Google نمایش می دهد. نه ، در واقع اگر فقط از سازنده وب سایت استفاده می کنید ، احتمالاً در 100 لیست اول در Google ظاهر نمی شود. برنامه شما برای بازاریابی آنلاین وجود دارد. چگونه می دانم چکار کنم؟ برای پاسخ در زیر بخوانید و در فیدهای مقاله بعدی مشترک شوید.

جستجوی SEM (بازاریابی موتور جستجو) … جواب

راز واقعی موفقیت در بازاریابی اینترنتی SEM خارج از صفحه است. این شامل پیوندهایی از وب سایت های دیگر است که متعلق به سایت شما یا بک لینک است. هرچه سایتی محبوب تر باشد که به سایت شما پیوند یابد ، صفحه شما بهتر خواهد شد. یکی دیگر از روشهای عالی خارج از صفحه ایجاد وبلاگ است که بازدید کنندگان بتوانند اطلاعات عملی و مفیدی را در رابطه با محصول یا خدمات شما بدست آورند. هنگامی که وبلاگ شما را مفید یافتند ، وبلاگ شما را که به سایت شما پیوند دارد نشانک می زنند. ارسال مقاله یکی از مؤثرترین ابزارهای ایجاد ترافیک وب سایت است. با نوشتن مقاله و ارسال آنها به شرکت های ارسال کننده ، مقاله شما می تواند با ایجاد چندین لینک به سایت شما ، چندین بار منتشر شود. به عنوان مثال ، فرض کنید که شما یک مقاله اطلاعاتی در مورد چگونگی رشد یک کلیسا می نویسید ، زیرا برای استفاده از کلیسا یک وب سایت طراحی می کنید. شرکت های ارسال مقاله مانند About.com ، EzineArticles.com ، و دیگران از مقالات خوب نوشته شده استقبال می کنند تا به آنها در تبلیغ سایتهای خود کمک کنند. هر بار که مقاله شما منتشر می شود ، بک گراند دیگری دریافت می کنید. بک لینک از چندین سایت خارجی به Google و سایر موتورهای جستجوگر اصلی می گویند که سایت شما شایسته قرار گرفتن در صفحه اول است.

مراحل بعدی

شما می توانید وقت خود را برای ایجاد بازاریابی خارج از صفحه بگذرانید ، اما صنعت شما رقبای بسیاری دارد و ممکن است بخواهید به جای بازار جهانی ، یک بازار محلی را هدف بگیرید. همه این عوامل میزان زمان و تلاش شما برای بازاریابی خارج از صفحه را تعیین می کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا