بازاریابی

SEM و SEO آژانس بیمه ABC

تفاوت بین بیمه نامه SEM و آژانس بیمه سئو چیست؟ بیایید با تعریف هر یک از آنها شروع کنیم. SEM مخفف بازاریابی موتور جستجو است و نوعی بازاریابی اینترنتی است که سعی در بهبود وب سایتهای نمایندگی با بهبود دیداری در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) از طریق استفاده از سایت پولی ، تبلیغات متنی و لیست پرداخت می کند. SEO مخفف مخفف Optimization Engine Search است که با همان هدف تضمین بازاریابی موتور جستجو و بهبود دید وب سایت آژانس در SERP ها است ، اما این کار را با هدف قرار دادن لیست های رایگان (رایگان) انجام می دهد. بیمه سئو زیرمجموعه یا مؤلفه ای از SEM است و غالباً جزء لازم ابتکارهای SEM محسوب می شود. هردو ابتکار عمل مختصر است. در اینجا چند عنصر اصلی جستجوگرها آورده شده است ، که همه آنها در توضیحات جامع تر SEM آژانس یافت می شوند:

آ. طراحی وب سایت آژانس

ب صفحه را بهبود بخشید

ج بهینه سازی خارج از صفحه

دکتر.. رسانه های اجتماعی (برخی این SEM را در نظر می گیرند)

ح وبلاگ نویسی آژانس

F. عکس های سایت

ج. فیلم های سایت

ح ساختمان بک لینک مرتبط

من هستم. چرخ های سفید SEO

وقتی در مورد SEM بحث می کنیم ، ما گزینه های عملکردی از جمله کمپین های بیمه نامه PPC و کلمات تبلیغی ، مقالات ارسال شده ، میکروبلاگینگ و غیره را می پردازیم. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی SEO و SEM انجام می شود. آژانس بیمه ای SEM به توجه و توجه مستمر نیاز دارد و باید دائماً به روز و نظارت شود. جنبه دیگر SEM بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) و بازاریابی موتور جستجو (SEMM) است. SEMM با بسیاری از فعالیتها از جمله SEO همراه است اما بیشتر بر روی معیارهای ساخت و ساز در ساخت و ساز تمرکز دارد. SEMM همچنین سئو ارگانیک را یکپارچه می کند و آرزوی دستیابی به رتبه های بالاتر SERP را بدون نیاز به دلار بودجه PPC دارد.

بنابراین می توانیم SEMM ، SMM و PPC را به لیست SEM خود اضافه کنیم و مبانی ABC را برای SEM و SEO تکمیل کنیم. بیایید ظاهر منوی SEM را مرور کنیم:

آ. طراحی وب سایت آژانس

ب صفحه را بهبود بخشید

ج بهینه سازی خارج از صفحه

دکتر.. رسانه های اجتماعی (برخی این SEM را در نظر می گیرند)

ح وبلاگ نویسی آژانس

F. عکس های سایت

ج. فیلم های سایت

ح ساختمان بک لینک مرتبط

من هستم. چرخ های سفید SEO

ی. مبارزات PPC

ک تجزیه و تحلیل کلمه تبلیغات

به. میکروبلاگینگ (توییتر و غیره)

م ویدیوی YouTube)

ن. چرخ دستی های خرید

s مدیریت کمپین PPC و بررسی بودجه

s نرخ تبدیل و مدیریت بازده سرمایه گذاری را مدیریت کنید

لیست کاملاً جامع SEM ما را از طریق الفبای این کشور قرار می دهد ، و این فقط یک لیست اصول است. عوارض عظیمی با SEO و SEM Insurance وجود دارد ، به طور متوسط ​​محقق ، نماینده ، صاحب نمایندگی یا محصول آژانس احتمالاً می تواند صلاحیت فنی آنها را در وب بهبود بخشد بعید نیست. حتی ادارات بازاریابی مجهز با آژانس های کوچک و متوسط ​​، احتمالاً در محدوده حق بیمه بین 50 تا 750 میلیون دلار (5 تا 75 میلیون دلار در کمیسیون های نمایندگی) ، ممکن است از این نوع ابتکارات پیچیده بازاریابی بیمه ای به یک شرکت تخصصی برون سپاری کنند. .

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا