بازاریابی

Real Estate SEO for Beginners

دنیای املاک و مستغلات در حال تغییر عمده ای است و منظور من از تغییر بازار خریدار به بازار خریدار، آشفتگی بازار فعلی نیست.

صرف نظر از برچسب قیمت، خرید و فروش خانه همیشه وجود خواهد داشت. اما نحوه جستجو و یافتن مسکن در حال تغییر اساسی است. اینترنت یک اکولایزر عالی است اما تفاوت بزرگی نیز دارد.

افرادی که در اینترنت جستجو می کنند نمی دانند شما چه کار می کنید، در ابتدا همه چیز یکسان است. اگر وب‌سایت شما طراحی و خدماتی را ارائه نمی‌دهد که مردم از آن استقبال می‌کنند، مدت زیادی برای یافتن این موضوع نمی‌مانند. اینجاست که می توانید خود را متمایز کنید.

اما طراحی و بهره برداری نسبت به مشکل چگونگی پیدا کردن در درجه دوم اهمیت هستند. از مقایسه وب سایت به عنوان کارت ویزیت آنلاین استفاده کنید. کارت ویزیت جدید نه در بالای شمع بلکه در پایین قرار می گیرد. مشتری یک کارت ویزیت از بالای شمع برمی دارد. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو به تلاش برای انتقال بیشتر کارت ویزیت به سند مربوط می شود تا مشتریان بتوانند وب سایت خود را از طریق موتورهای جستجوی محبوب پیدا کنند.

بنابراین شما یک وب سایت جدید دارید. بنابراین کارت ویزیت شما به تازگی چاپ شده است و هیچ کس نمی داند چگونه آنها را پیدا کند. حتی شگفت‌آورتر اینکه نمی‌دانید کسی کارت شرکت شما را می‌گیرد یا خیر و نمی‌دانید که آیا کارت شرکت شما هنوز در انبوهی است یا خیر.

من سئو را به عنوان تلاشی برای انتقال داوطلبانه یک وب سایت به منظور قرار گرفتن بالاتر در صفحه نتایج در پاسخ به درخواست موتور جستجو تعریف می کنم.

اما هزاران موتور جستجو در آنجا وجود دارد. مارینا اما همه آنها به جز 3 ارتباطی با تلاش های شما برای بهبود ندارند. گوگل، یاهو و MSN 98 درصد از کل جستجوهای اینترنتی را کنترل می کنند. روی سه موتور جستجوی اصلی تمرکز کنید و بقیه از خودشان مراقبت خواهند کرد.

چه کاری را می توان به خوبی انجام داد؟ هدف این است که توسط افرادی دیده شوید که به دنبال چیزی هستند که شما در وب سایت خود ارائه می دهید. وقتی افراد جستجو می کنند، این کار را به صورت کتبی با درخواست کلمه یا عبارت جستجو انجام می دهند. برای بهینه سازی وب سایت خود، ابتدا باید بدانید که چه کلمات کلیدی یا عباراتی را می خواهید ببینید. اگر من در آسپن، کلرادو تمرین می‌کنم، ممکن است عبارت جستجوی مناسب «اسپن املاک» باشد.

مطمئن شوید که کلمات کلیدی و عبارات صفحه خود را تکرار می کنید. مهمترین عبارت را تیتر کنید و با حروف درشت بنویسید.

درک این نکته مهم است که موتور جستجو یک سیستم کامپیوتری خودکار است که توسط انسان برای ارزیابی محتوای یک وب سایت بدون دخالت انسان طراحی شده است. این بدان معنی است که نتایج جستجو بر اساس یک الگوریتم کامپیوتری است. این راهنمای کامپیوترهای عمومی در مورد ارزیابی شرایط خاص و تفسیر نتایج به ترتیب ارزش است. مهمترین وب سایت اول، مهمترین وب سایت در آخر.

هنر و علم بهینه سازی برای موتورهای جستجو این است که سعی کنید آنچه را که موتورهای جستجو می خواهند از یک وب سایت خوب دریافت کنید و سپس آن را در اختیار موتورهای جستجو قرار دهید. الگوریتم موتور جستجوی گوگل می تواند صدها اصطلاح مختلف را بررسی کند. این به قدری پیچیده است که حتی مهندسان داخل گوگل نیز تصویر کامل را نمی دانند. ممکن است بگویید، چگونه کارمندان Google نمی دانند چه کار کنند؟

به طور کلی، مهم ترین اصول اولیه آنچه که یک وب سایت خوب را می سازد، شناخته شده است. به عنوان مثال، گوگل از یک مفهوم ریاضی ثبت شده به نام “رتبه صفحه” در هسته سیستم خود استفاده می کند. لینک ها رای محسوب می شوند. هرچه لینک های بیشتری به یک سایت اشاره کنند، سایت باید مرتبط تر باشد. هر چه سایت برای انتخاب سایت دیگری اهمیت داشته باشد، انتخاب آن اهمیت بیشتری دارد.

بنابراین، سعی کنید مردم را وادار کنید تا با سایت شما ارتباط برقرار کنند. مهم است بدانید که لینک‌های سایت‌هایی که موضوعی مشابه با سایت شما دارند، مهم‌تر از پیوندهای سایت‌هایی هستند که با موضوع مطابقت ندارند. پیوندهای سایر سایت‌های مرتبط با خانه برای سایت من مهم‌تر از پیوندهای سایت‌هایی هستند که اسباب‌بازی‌ها را تبلیغ می‌کنند.

موتورهای جستجو مانند وب سایت های غنی از محتوا هستند. صفحات بیشتر با محتوای مفید بهتر است. وبلاگ ها راهی عالی برای جمع آوری محتوای عالی در مورد یک موضوع در یک دوره زمانی مشخص هستند. این مهم تر از موتورهای جستجو مانند وب سایت هایی است که محتوای جدید دائمی دارند.

DMOZ.org فهرستی از وب سایت های دست ساز است. دستورالعمل های آنها را به دقت بخوانید و وب سایت خود را به دسته مربوطه ارسال کنید. یاهو و گوگل از این دایرکتوری استفاده می کنند و آن را به لیست اضافه می کنند.

یک نقشه ایجاد کنید و فایل xml را در وب سرور خود آپلود کنید. نقشه سایت فهرستی طولانی از تمام صفحات وب شما در قالبی است که توسط یک برنامه کامپیوتری که توسط موتورهای جستجو برای مرور وب استفاده می شود قابل خواندن است. این برنامه ها “ربات” یا “عنکبوت” نامیده می شوند. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا تمام صفحات سایت شما را پیدا کنند. به یاد داشته باشید که هر چه تعداد صفحات وب بیشتر برای موتورهای جستجو شناخته شود، برای شما بهتر است.

موتورهای جستجو نمی توانند برخی از مطالب را بخوانند. یکی از اینها فضای داخلی گرافیکی است. اگر وب سایت شما بیشتر شامل تصاویر باشد، موتورهای جستجو در مورد سایت شما درک نمی کنند و بنابراین آن را به عنوان نتیجه جستجو ارائه نمی دهند. مطمئن شوید که وب سایت شما دارای مقالات غنی است.

وب سایت های املاک و مستغلات می توانند صفحاتی برای بخش های مختلف در منطقه خدمات داشته باشند. یک وبلاگ در مورد املاک هفته بنویسید. وارد بخش “سوالات متداول” شوید. درباره خودتان بنویسید و زندگی‌نامه‌ای درباره خودتان به مردم بدهید. فرآیند خرید و فروش را توضیح دهید. آمار فروش را ارائه می دهد. لیست ادامه دارد.

برنامه ای مانند “رتبه بندی پیشرفته وب” را برای موتورهای جستجو برای نتایج جستجوی حاوی کلمات کلیدی خود دریافت کنید. وقتی شروع به دیدن نتایج می کنید، پیشرفت ها سرگرم کننده هستند. اما یافتن دستی وب سایت خود در نتایج جستجو کار سخت و کار خوبی برای یک برنامه خودکار است.

هنگامی که اصول اولیه از بین رفت، یک انجمن گفتگوی آنلاین و دو کتاب در مورد SEO را بخوانید. این رشته دائما در حال پیشرفت است و چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا