دانش و فناوریکسب و کار های برتر ایجی مارکت

ویژگی‌های چلنیوم طلایی

وقتی بحث قیمت تابلو چلنیوم طلایی پیش کشیده می‌شود، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابهاماتی که برای مشتریان ایجاد می‌گردد این است که دلیل این‌ همه تفاوت قیمت در بازار چیست؟ چلنیوم چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا یک متریال مقاوم در مقابل خوردگی، باران و برودت است؟ آیا می‌توان از آن در هر محیطی استفاده کرد؟ اگر شما هم برای تبلیغات هرچه بهتر و ایجاد جذابیت‌های بصری در کسب ‌و کار خود نیاز به یک المان مؤثر دارید، ما در درجه اول به شما استفاده از این تابلوها را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما چرا و چگونه؟

ویژگی‌های تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم به دلیل ویژگی‌های عالی و قابلیت‌های زیادی که دارد، در دنیا و ایران تبدیل به یکی از ترندهای تابلوسازی شده است. هم در مدل نوردار و هم بدون نور و ایستا قابل تهیه است. از آنجایی‌ که در مقابل اکسید و خوردگی مقاوم است، در هر محیطی حتی بیرون از ساختمان هم قابل ‌نصب خواهد بود.

 1. این تابلوها پس از گذشت مدتی تغییر شکل نمی‌دهند و با تمامی شرایط آب‌وهوایی حتی مرطوب و شرجی هم سازگار هستند.
 2. کیفیت ساخت این متریال فوق‌العاده بالا است و حس لوکس بودن و اعتماد را به مشتری شما القا می‌کند.
 3. در این تابلوها از نوارهای اسفنجی استفاده شده است، در نتیجه نه در اثر گرد و غبار و رطوبت و نه هیچ‌ چیز دیگری دچار آسیب نمی‌شوند.
 4. این تابلوها در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با تنوع فوق‌العاده عرضه می‌شوند و این یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها در مورد آن‌هاست.
 5. مصرف برق این تابلوها، در صورتی ‌که نوع نوردار آن را انتخاب کنید بسیار کم است؛ در آنها از کم‌مصرف‌ترین لامپ دنیا یعنی SMD استفاده می‌شود.
 6. روکش‌های مورداستفاده در حروف این تابلوها باعث می‌شود که حتی روی آنها خط‌ و خش هم به وجود نیامده و کیفیت خود را برای چند دهه حفظ کند.

چک‌لیست انتخاب و خرید تابلو چلنیوم طلایی

برای ساخت تابلوهای چلنیوم از ترکیبات رنگی مختلفی استفاده می‌شود و یکی از محبوب‌ترین آنها، طلایی است. بهتر خود را نشان می‌دهد و با تمامی کسب‌ و کارها، شرکت‌ها و… سازگار است. حتی می‌توانید از این تابلو، درون فروشگاه خود استفاده کنید که توسط تابلو سازی در تهران فراهم میشوند؛ اما نکته مهم این است که حتماً در بحث خرید و استعلام قیمت تابلو چلنیوم طلایی، به این موضوعات دقت کنید.

 • هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست! کاهش قیمت نهایی محصول موجب افت کیفیت و کاهش حاشیه سود طراح می‌شود.
 • تابلو طلایی در مدل‌های دوبل طلایی، چلنیوم پولکی طلایی و ساده عرضه می‌شود که نوع ساده، ارزان‌ترین سری است.
 • نحوه استفاده از SMDها درون این تابلوها اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه حتماً تابلو را در شرایط نور کم‌ و زیاد تست کنید تا مطمئن شوید بهترین کیفیت را دارد.
 • کاربرد تابلو طلایی چلنیوم نامحدود است، می‌توان از آن در سالن‌ها، کارگاه‌ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، دفاتر و… استفاده کرد.
 • عوامل زیادی روی قیمت تابلو چلنیوم طلایی تأثیر دارد؛ متراژ محیط، وسایل و متریال مورداستفاده برای ساخت تابلو، ارتفاع تابلو، رول مورد استفاده در تابلو چلنیوم و… از جمله مهم‌ترین‌هاست.

برخی فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند حاشیه سود بالاتری داشته باشند، پس دلیل گران بودن این است. برخی دیگر نیز کیفیت کار را کمتر و سرهم‌بندی را ضعیف می‌کنند، در نتیجه دلیل وجود تابلو چلنیوم طلایی ارزان نیز همین است.

روش‌های تشخیص کیفیت تابلو چلنیوم طلایی

علاوه بر فاکتور قیمت تابلو چلنیوم طلایی، روش‌های دیگری وجود دارد که شما به ‌عنوان یک خریدار، دلیل تفاوت قیمت را درک کرده و بتوانید تابلو چلنیوم اصل را از تقلبی و درجه چند چینی تشخیص دهید.

رنگ‌پذیری

یکی از مهم‌ترین موضوعات در بحث خرید تابلو طلایی چلنیوم، توجه به رنگ‌پذیری آن است. این رنگ در همان ابتدا ثبات خود را به نمایش می‌گذارد و پررنگ‌تر از نمونه‌های تقلبی است. (برای تشخیص کیفیت می‌توانید تصاویر مقایسه چلنیوم اصل و تقلبی را بررسی کنید)

ضخامت تابلو طلایی چلنیوم

لبه مدل‌های چینی معمولاً ضخامت کمتری دارد؛ در نتیجه در مقابل فشار نیز ضعیف‌تر بوده و حتی ممکن است به‌ راحتی روی آنها حفره ایجاد شود. پس توجه داشته باشید که دلیل بیش از حد ارزان بودن قیمت تابلو چلنیوم طلایی در برخی مراکز، این است که از متریال نازک‌تر، ظریف‌تر و به طبع ضعیف‌تر استفاده می‌کنند. در بهترین حالت، پس از مدتی تابلو چلنیوم به دلیل قرارگرفتن در مقابل برودت و حرارت دچار خمش و فشار می‌شود.

جنس پنل و ظرافت برش‌ها

صفحه رویی این محصول همان‌طور که اشاره شد از پلکسی‌گلاس است. حروف برجسته هم از PVC و یا چوب خواهند بود و البته در مقابل، جنس بدنه و بخش‌های جداره‌ای شکل از آلیاژ مقاوم آلومینیوم در مقابل اکسید و خوردگی است. نقصان و عدم استفاده از آلومینیوم می‌تواند باعث شود که تابلوی طلایی و به ‌ظاهر زیبای شما پس از مدتی دچار خوردگی شده و به طبع انعطاف‌پذیری آن نیز سبب می‌شود که حالت نرمال را از دست بدهد.

منبع : ای بی سی مگ

دکمه بازگشت به بالا