عمومی

لیست قیمت راه بند خودرویی پارکینگ و راه بند برقی اتوماتیک

بلکه در صورت بروز هر گونه ایراد در روند کارکرد محصول خود، باید با شرکت سازنده و یا وارد کننده آن تماس بگیرید. می توان راهبند هایی با گارانتی 1 تا 4 سال از بین برند های ایرانی و خارجی یافت. همانطور که در بالا توضیح داده شده می بایست یک آنتن ورودی و یک آنتن خروجی در پارکینگ قرار بگیرد. حال اگر تنها ورود خودرو برایمان ملاک باشد، می توان برای کم کردن هزینه ها، بجای آنتن در قسمت خروجی پارکینگ از لوپ دیتکتور استفاده نمود.

Loop Detector سنسوری است که در چند سانتیمتری کف زمین نصب می شود و هنگامی که خودرو روی آن ناحیه قرار می گیرد، فرمان باز شدن راهبند را خواهد داد. این نکته جالب است که لوپ دیتکتور نسبت به وزن حساس است و قابلیت تشخیص وزن انسان و حیوانات را از وسایل نقلیه دارد.

مرکز فروش نصب راه بند در کرج گوهردشت باغستان عظیمیه

شنبه، 1 آبان 1400 با واکسن آسترازنکا به کدام کشورها می توان سفر کرد با گسترش واکسیناسیون در جهان و کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، کشورهای بسیاری درصدد بازگشایی مرزهای‌شان به روی گردشگران خارجی هستند. دوشنبه، 19 آبان 1399 نامه درخواست وزیر گردشگری به وزیر دادگستری وزیر گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی پس از بی‌اعتنایی شرکت‌های هواپیمایی به اخطارها و هشدارها برای کاهش قیمت بلیط هواپیماهای داخلی، از وزیر دادگستری درخواست کرد قاطعانه با متخلفان… دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی از کاهش متوسط ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی خبر داد.

مزیت موتور ۲۲۰ ولت تولید نیروی بیشتر می باشد و برای میله های سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرد ولی در مقابل موتور ۲۴ ولت برای محل های پرتردد مناسب تر بوده و امکان استفاده از باتری در هنگام قطع برق برای آنها وجود دارد. یکی از بهترین راهبند های تاشو180 درجه میباشد که کیفیت عالی و بی صدا بودن از مزایای ان است .

این راهبند مناسب برای پارکینگ های مسقف با ارتفاع کف تا سقف حداقل 3.5 متر میباشد که البته در صورت نیاز میتوان برای ارتفاع کمتر با برش بازو ها و کشنده ان را نصب کرد.طول بازوی این راهبند 5 متر است کار از فاصله 2.5 متر تا میشود. این راهبند به چشمی های حسگرتشخیص مانع مجهز است و از برخورد احتمالی تیغه راهبند با وسایل در حال تردد و عابرین جلوگیری می کند.

اما نکته دیگر در مورد راهبند BFT MOOVI اتصال و فرمان پذیری آن به تمامی تجهیزات ایمنی ارسال فرمان است. البته قابلیت بسیار قابل توجه دیگر این راه بند امکان راه اندازی سیستم عکس و فیلمبرداری آن است، که می تواند به این وسیله حفاظت و ایمنی دو چندانی را در عملکرد خود لحاظ کند. راهبند فک 640 با بازوی 7 متری که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد مناسب برای مکان های پردد تردد مانند ورودی مجتمع ها و اماکن تجاری و …

از بازار بخوانید

در هنگام انتخاب راهبند های اتوماتیک حتما باید عرض ورود و خروج و میزان ورود و خروج روزانه توجه نمود. این راهبندها مدل های مختلفی دارند و انواع راهبند اتوماتیک را می توان با توجه محل مورد نظر و نیاز امنیتی انتخاب و خریداری نمود. راهبند وسیله ای یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می باشد.

نمایشگاه ها و همایش ها، از لحاظ دوره زمانی در زمان های محدودی برگزار می شوند؛ بنابراین برای استفاده از راهبند تشریفاتی همیشه لازم به خریداری آن نیست. این نوعراه بندبازشو/تاشو بوده و می توان به راحتی آن ها را جمع آوری یا برپا کرد. سبک و بادوام هستند و از نظر ظاهری نیز بسیار شکیل و با هارمونی هستند و نظر را به خوبی جلب می کنند تا افراد متوجه علائم هشداری آن شوند.

همچنین در کار خود ممکن است با اندازه های متفاوت راهرو، خیابان و غیره روبرو شوید که برای این منظور راه بند یا راهبند آکاردئونی انتخابی ایده آل هستند تا به مقدار دلخواه آن را باز کنید. انواع تابلوها، علامت ها، چراغ و چشمک زن و دوربین روی آن ها قبل نصب است و به دلیل کارکرد ساده بسیار بادوام هستند. راهبند(راه بند) مانع تردد قابل مخفی سازی در نقاطی بکار گرفته می شوند که حساسیت های امنیتی را در ذات خود همیشه همراه دارند.

راهبند اتوماتیک یا دیجیتال

لوپ دتکتور در برخی از اماکن همانند خروجی شهرک ها به دلیل عدم نیاز به کنترل وسیله نقلیه خروجی یا به عنوان یک وسیله ایمنی جهت جلوگیری از برخورد بوم راهبند به وسیله نقلیه از لوپ دتکتور استفاده می شود. لوپ دتکتورها در واقع نوعی رله می باشند که در صورت تشخیص خودرو به راهبند فرمان باز شدن یا بسته نشدن صادر می کند.

این وسیله ، نوعی راه بند بسیار پر کاربرد محسوب می گردد، که می توان از آن در موارد متعددی بهره گرفت. مزیت هایی نیز دارد که علی رغم امکان مسدودسازی مسیری طولانی می تواند در منطقه ای بسیار اندک انبار گردد، این مزیت خود را نیز به دلیل داشتن شکل آکاردئونی خود بدست آورده است. برای نصب این راه بند معمولا ابتدا ستونی به ارتفاع یک متر نصب می نمایند، و سپس به آن یک میله متصل می سازند که بصورت اهرم به طول 2 تا 8 متر بالا و پایین رفته و مسیر تردد (بخصوص خودروها) را مسدود خواهد نمود.

اما به نظر می رسد فروش سریال جزیره آنطور که عوامل آن با حضور ماکان بند انتظار داشتند نبوده است. «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم جزو سریال هایی بود که بسیاری انتظارش را می کشیدند. دومین سریال مقدم در شبکه خانگی پس از «خواب زده» که این بار یک خبرنگار یکی از نقش اصلی های سریال است و اتفاقاً شمایل این دختر خبرنگار و کمترین شباهتش با واقعیت جامعه خبرنگاری در قسمت اول نمایش داد با سریال پرکشش و ساختاری حرفه ای طرف نخواهیم بود.

از آنجا که راهبند اتوماتیک حفظ عبور و مرور در هر ساختمان و یا فروشگاهی را دارد بهتر است برای تعمیر راهبند اتوماتیکاز شرکت های معتبر که تکنسین های حرفه ای و مطمئن را دارند استفاده کنید. راه بند برقی ابزاری برای کنترل تردد خودرو با کمک تکنولوژی RFID و تگ خوان برد بلند UHF است و قیمت راه بند برقی به موارد مختلف بستگی دارد.

قیمت احتمالی خودرو اطلس شرکت سایپا + امکانات و مشخصات فنی احتمالی

همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده می کنید، احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجع به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهرهایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی های بین راهی مواجه شده ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند می شود و اجازه تردد ما را می دهد. هر یک از قطعات راهبند آکاردئونی به میزان 2.2 متر طول داشته و به راحتی می تواند با تعداد اندکی مسیری را مسدود نماید.

وزرای دولت‌های یازدهم و دوازدهم و حتی دولت‌های قبلی همیشه به دنبال مسیری بودند که واردات را به مونتاژ تبدیل کنند؛ این در شرایطی است که خودروسازان معتبر بین‌المللی با توجه به ریسک بالای سرمایه‌گذاری در کشور و همچنین تحولات سیاسی و اقتصادی هیچ‌گاه حاضر به سرمایه‌گذاری در صنعت خودروی کشور نبودند.

این محصولات بیشتر متعلق به سال ۲۰۱۸ است و تنها آزرای ۲۰۱۹ در بین محصولات دیده می‌شود. در کنار خودروهای صفر اما برخی محصولات دست دوم نیز که در ظاهر فرق چندانی با مدل‌های نو ندارند در نمایشگاه‌های خودرو با رونق چشمگیری در معاملات مواجه هستند. این خودروها صفرشویی شده یا به عبارت دیگر با انجام یک سری اقدامات درست مشابه با خودروهای صفر کیلومتر خواهند شد.

راهبند مکانیکی و هیدرولیکی جزء راهبندهای اتوماتیک می باشند که در ادامه مطلب به بررسی آن ها خواهیم پرداخت . راهبند پارکینگ به جهت کنترل و تسهیل خودروهای ورودی و خروجی به محوطه پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد . در نظر داشته باشید که با نصب راهبند پارکینگ می توانید از صرف هزینه های گزاف جهت استخدام نیروی انسانی جلوگیری نمود .

به منظور امنیت بیشتر ، کنترل و ثبت ورود و خروج خودروها می توانید از راهبند پارکینگ هوشمند استفاده نمایید . راهبندها تجهیزاتی هستند که در ابتدای ورودی های مختلف نصب شده و تردد وسایل نقلیه را کنترل می کنند. امروزه ازراهبند پارکینگدر بسیاری از مجموعه های اداری، تجاری، امنیتی و … استفاده می شود.

این نوع از راهبند ستونی به علت برخورداری از استوانه از جنس فولاد ضخیم، مقاومت قابل ملاحظه ای در برابر ضربه داشته و در مدل های آنتی تروریست در برابر ضربه ای به اندازه 700 کیلوژول مقاومت می کند. این میزان انرژی معادل با ضربه حاصل از برخورد یک کامیون به وزن تقریبی 6.5 تن با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت می باشد.

بنابراین استفاده از بولارد (راهبند ستونی) در محل های با امنیت بالا نظیر مراکز نظامی و سفارتخانه ها توصیه می شود. راهبند های ستونی بیشتر برای مکان هایی امنیتی کاربرد دارند و این نوع راهبندها در داخل زمین نصب می شوند و از زمین خارج می گردند، ظاهر زیبای این راهبند علاوه بر کاربرد امنیتی و نظامی برای مکان های که زیبایی در اولویت آنها است نیز کاربرد بسیار دارد.

ضربه پذیری بدنه استیل چراغ دار و زیبای استحکام، قدرت بالا از خصوصیات این راهبند است این راهبند ها در طول و ارتفاع های مختلف عرضه می گردند. این راهبند مناسب برای پارکینگ های مسقف با ارتفاع کف تا سقف حداقل 3.5 متر میباشد که البته در صورت نیاز میتوان برای ارتفاع کمتر با برش بازو ها و کشنده ان را نصب کرد.طول بازوی این راهبند 5 متر است کار از فاصله 2.5 متر تا میشود.

قیمت خرید و نصب راه بند چگونه است؟

این پردازنده‌ها به ترتیب از ۶ و ۴ مگابایت حافظه کش L3 بهره می‌برند که بسیار بالاتر از نسل قبلی است. حالا ظاهراً اینتل می‌خواهد این موضوع را تغییر داده و به دنبال تولید نسل جدید پردازنده‌های اقتصادی‌ خودش است. در همین راستا گزارشی منتشر شده و تصاویری از دو پردازنده پایین‌رده اینتل به بیرون درز کرده است.

در سوی دیگر، سری پایین‌رده و میان‌رده‌ی آنر که پرفروش‌ترین گوشی های هواوی را در خود جای داده بود، در سال ۲۰۲۰ توسط هواوی مستقل اعلام شد. البته هنوز مشخص نیست که این طرح در نهایت در مجلس رای خواهد آورد یا خیر، اما آنچه واضح است اینکه برخی از نمایندگان مجلس نسبت به چشم انداز بازگشایی واردات خوشبین نیستند و این قانون را حربه مافیای واردات خودرو به کشور می دانند.

مافیایی که در کمال تعجب در طول دوسال گذشته علیرغم مطرح کردن ده ها راهکار برای آزادسازی واردات، کوچکترین موفقیتی در این مسیر نداشته است. براین اساس و آنچنان که در پیش نویس طرح مذکور مطرح است، خودروسازان و قطعه سازان می توانند به ازای صادرات محصولات خود، نسبت به واردات خودرو کامل اقدام نمایند، همچنین افرادی که دارای منابع ارزی در خارج از کشور هستند نیز می توانند در صورت تمایل، پول خود را به صورت خودرو وارداتی به کشور بازگردانند.

احتمال برداشته شدن تحریم‌ها یا آزادسازی واردات خودرو به تنهایی می‌تواند سبب افت شدید قیمت خودروهای خارجی شود. حالا احتمال رخ دادن هر دو اتفاق به صورت همزمان وجود دارد و به همین علت نیز نه تنها خودروهای خارجی صفر کیلومتر که مدل‌های نزدیک به صفر کیلومتر نیز از بیم افت شدید قیمت در آینده‌ای شاید نه چندان دور، در بازار عرضه شده‌اند.

بنابراین برای ایجاد امنیت گزینه بسیار مناسبی است بنا به نیاز و کاربری محل، از مدلهای هیدرولیک و الکترو مکانیک، پر تردد و کم تردد، استفاده می شود یکی از این انواع راهبند استفاده می شود . این ستون ها بر روی زمین نصب شده، در مواقع لزوم به پایین و درون زمین رفته و مسیر را باز می کند.

بولارد ها برای مکان هایی که سیستم امنیتی قوی مورد نیاز است استفاده می شود؛ مانند مراکز نظامی، سفارت خانه ها، اداره های پلیس، بانک های مرکزی، مراکز تجاری، اداری و… قیمت راهبند ستونی به نسبت مدل اهرمی بالاتر است، اما به خاطر امنیت فوق العاده و ظاهر شیک و زیبا بسته به شرایط محیطی و خصوصیات ویژه ساختمان استفاده می شوند. برای بهره برداری از این محصول نیاز به زیرسازی به طول حدود 1.5 متر می باشد.

بهتر است بدانید معمولاً از راهبند جهت استفاده در مکان های سر پوشیده نیز مطرح شده و هم اکنون در حال اجرا می باشد . به کارگیری راهبند های نو اتومات در حال حاضر مقرون به صرفه تر در مقایسه با حفاظ ها و دروازه های سنتی است . الف-کشش بیش از حد فنر راهبند می تواند باعث کشیده شدن میله راهبند و بوجود آمدن ایراد مذکور شود .

بر روی راهبند قطعه ای وجو دارد که به ان خلاص کن میگویند و وظیفه ان خلاص کردن راهبند در هنگام قطع برق میباشد.با چرخاندن خلاص کن , راهبند خلاص شده و به صورت دستی قابل حرکت میباشد. دو سر اضافی حلقه که در نظر گرفته شده باید به اندازه ای باشد تا به مکانی که Loop detector نصب شده برسد و بتوان آن را به محل مشخص شده Loop روی Loop detector وصل کرد. این سیم تا رسیدن به Loop detector باید بهم تابیده شوند سپس به ان وصل شود.

سرعت عملکرد این راهبند 7 ثانیه بوده و دارای موتوری 250 وات می باشد این راهبند قادر است در دمای 80 تا -20درجه سانتی گراد به کار خود ادامه دهد و همچنین مجهز به چشمی ایمنی برای جلوگیری از برخورد با اجسام می باشد، بوم 5 متری این راهبند دارای چراغ LED سراسری بوده که به دو صورت چشمک زن و یا نور ثابت قابل تنظیم می باشد.

عملکرهای راهبند 640 می توانند با ١٠٠ % چرخه کار بطور دائمی کار کنند، زیرا به فن خنک کن مجهزند. این راهبند دارای بوم تلسکوپی است که می توان آن را به اندازه 4 تا 6 متر و بنا به ضرورت تنظیم کرد. لذا برای رسیدن به این امر ضرورت دارد که برنامه تدوین شده به درستی و دقیق اجرا شود. در گذشته برنامه‌های متعدد و جامعی وجود داشته است اما بی توجهی و عمل نکردن به آن باعث شده مشکلات روزافزون شود.

درباره آتادر

همانطور که اشاره شد راه بند وسیله ای برای کنترل تردد و حتی مسدود سازی راه ها در اماکن مختلف است. د راین مقاله به انواع راه بند اشاره شد که با توجه به متراژ و نوع فضا هریک از راه بندهای معرفی شده می توانند مناسب باشند. راه بند ها علاوه بر کنترل تردد امکان اتصال با تجهیزات کنترلی داشته و کمک به امنیت اماکن نیز می کنند. راه بند اتوماتیک دارای انواع مختلفی است که می‌توانند در نوع خود ساده یا بسیار حرفه ای باشند.

امنیت کارمندان شما از مهم ترین کارهایی است که یک صاحب کار باید در نظر بگیرد زیرا کارمندان بزرگترین دارایی یک مجموعه هستند در صورتی که خیال آنها از بابت امنیت خود در محیط کار راحت باشد اجازه می‌دهد آنها روی کار خود تمرکز بالاتری داشته باشند. همچنین به دلیل اینکه راهبند نیزه ای در داخل زمین قرار دارد و بایستی در فصول سرد و همچنین مناطق سردسیر با همان سرعت عمل کند،

این نکته را در راهبند نیزه ای دارای اهمیت می کند از این رو راهبند نیزه ای تا دمای منفی 35 درجه نیز با همان سرعت عمل می کند. به عبارتی قدرت راهبند نیزه ای به گونه ای است که قادر به شکستن یخ زدگی می باشد. شرکت فادینی با هدف کنترل و تمرکز بر تمام عملکرد های درخواست شده، یکی از اولین شرکت هایی است که از ریز پردازنده ها استفاده نموده و امروزه به بالاترین سطح در ظرفیت تولید و نوآوری تکنولوژی رسیده است. محصول فوق ساخت کمپانیFAAC ایتالیا (یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده انواع درب بازکن های اتوماتیک درجهان) بوده و از چهار سال گارانتی هالوگرام دار و پانزده سال خدمات پس از فروش برخوردار میباشد.

چرخه تعهد یا تکرار فعالیت درب راهبند بوم از دیگر عواملی است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای مناطقی با ترافیک بالا که به بیش از 500 فعالیت در روز نیاز دارند، به عنوان مثال، مراکز تجاری بزرگ یا پایانه های هوایی، انتخاب یک ورودی متوسط ​​تا غیرقابل سازش بوم عمیقاً توصیه می شود. در هر صورت، ورودی‌های پررونق نیز وجود دارند که برای مناطقی با حجم کم ترافیک مناسب هستند.

هزینه اجاره راهبند تشریفاتی برحسب انتخاب نوع طناب و نوع پایه فلزی مشخص می شود. هرچه کیفیت طناب و پایه فلز انتخاب شده بالا باشد، هزینه اجاره راهبند تشریفاتی هم بالا خواهد بود. پایه های راهبند تشریفاتی سنگین نیستند و به همین دلیل به راحتی قابل حمل و نقل هستند، اما وزن آن ها به حدی است که در برابر وزش باد سر جای خود باقی بمانند و تکان نخورند؛ اما در حالت کلی بهتر است که راهبند تشریفاتی در معرض بادهای سنگین و باران های شدید قرار نگیرد.

این نوع راه بند دارای دو نوع هیدرولیک و الکترومکانیک است که در نوع هیدورلیک بالا آمدن ستون اصلی توسط پمپ هیدرولیک صورت می گیرد. راهبندهای اتوماتیک پارکینگ به تجهیزات مختلفی از جمله سیستم اکسس برد بلند و اکسس برد کوتاه و اکسس کنترل اثر انگشتی متصل می شوند.

راهبندهای اتوماتیک که امروزه جز بهترین و پر کاربرد ترین راهبند ها محسوب می شوند دارای اجزایی به شرح زیر هستند. در راهبندهای آکاردئونی بازوهای افقی وجود ندارد و باز و بسته شدن آن ها به صورت آکاردئون انجام می شود. در ساخت این راهبندها از ورق های آهن استفاده شده و به منظور افزایش امنیت راهبند در آن چشم مادون قرمز تعبیه شده است.

راهبند خودررویی بتا بدون نیاز به سرویس و نگهداری است و روزانه تا 500 بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد. در عین حال این کارشناسان تاکید دارند که اگر مذاکرات برجام روند مثبتی داشته باشد که منجر به لغو تحریم‌ها شود به‌طور حتم ورود خودرو به کشور می‌تواند طبق رویه سابق ادامه داشته باشد حال آنکه اگر دولتمردان در دولت سیزدهم روی خوشی به مذاکرات برجام نشان ندهند، باید تا مقطعی طولانی از ورود خودرو به کشور چشم‌پوشی کرد. در این صورت رفتار وارد‌کنندگان رسمی به کشور نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

راهبند خودرویی به منظور کنترل تردد و عبور و مرور در پارکینگ و یا مجتمعات اداری و مسکونی استفاده می‌شود و با کمک سایر ابزار کنترلی و امنیتی، سطح ویژه‌ای از کنترل و امنیت را در این مکان‌ها ایجاد می‌کند. این وسیله به شکلی طراحی شده‌است که در بالا و پایین رفتن‌های فراوان، آسیب ندیده و طول عمر بالایی دارد.

راهبندابزاری کاربردی برای کنترل تردد است که عموما در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار کاربرد فراوانی در ورودی پارکینگ عمومی، مجتمع های مسکونی یا غیر مسکونی و غیره دارد. از نظر کاربردی، این ابزار باعث کنترل ترافیک می شود و رفت و آمدها را تحت کنترل می گیرد. بنابراین برای ایجاد امنیت گزینه بسیار مناسبی است بنا به نیاز و کاربری محل، از مدلهای هیدرولیک و الکترو مکانیک، پر تردد و کم تردد، استفاده می شود یکی از این انواع راهبند استفاده می شود که فروشگاه دکاشاپ لیست قیمت آنها را در جدول زیر به نمایش گذاشته است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا