دانش و فناوری

Nothing Phone (1) با اسنپدراگون +778 در گیک‌بنچ دیده شد

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه Nothing Phone (1)، بیشتر در مورد آن می‌شود. اخرین اخبار مربوط به چیپست و ظرفیت رم گوشی است که هر دو در لیست گیک‌بنچ ظاهر شدند.

لیست مشخصات Nothing Phone (1) در سایت بنچمارک گیک‌بنچ نشان می‌دهد این گوشی هوشمند از پردازنده اسنپدراگون +778 و 8 گیگابایت.

مستر بلیط

این تراشه کوالکام با اسم کد «لاهاینا» مشخص شده و سرعت کلاک آن به 2.52 گیگاهرتز می‌رسد که احتمالاً مربوط به ی است. ترکیب‌های دیگر را با فرکانس 2.40 گیگاهرتز و چهار هسته کم مصرف با فرکانس 1.80 گیگاهرتز تشکیل می‌دهند.

امتیازهای Nothing Phone (1) در گیک‌بنچ

تراشه اسنپدراگون 778 پلاس نسبت به 778 بهینه سازی شده . یعنی سرعت کلاک Kryo 670 از 2.4 هرتز به 2.5 گیگاهرتز و عملکرد Adreno 642L تا 20 درصد افزایش یافته است.

Nothing Phone (1) با اسنپدراگون +778 در گیک‌بنچ دیده شد

فهرست گیک‌بنچ نشان می‌دهد که Nothing Phone (1) به رم 8 گیگابایتی مجهز و اندروید 12 را به همراه NothingOS اجرا می‌کند. این گوشی هوشمند در آزمون‌های تک‌های و چند هسته‌ای، امتیازهای 797 و 2803 را دریافت می‌کند.

این مشخصات و مشخصه ها نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های میان‌رده خواهد بود و در محدوده قیمتی گوشی قرار خواهد گرفت. ی ژگنل پشتی شفاف چ پنل پشتی شفاف و چراغ های LED آن سن

Nothing Phone (1) در 12 جولای (21 تیر) در رویدادی به نام بازگشت به غریزه (بازگشت به غریزه) رونمایی خواهد شد. یوشی هوشمند احتمالا در یک رنگ سفید و با قیمتی کمتر از 380 دلار به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره مشخصات Nothing Phone (1) چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا