اخبار بازار

MVP یک تجارت را شروع می کند

مقدمه

امروز با توجه به شرایط فعلی کشور ، کارگران ماهر نسبت به شرکت در شرکتها علاقه بیشتری به مشغول کردن خود دارند. به نظر می رسد سیاست فعلی دولت و دولت هدایت مشاغل به بخش خصوصی است. تولید برنامه هایی مانند مربع و کرستون از رادیو و تلویزیون ایران گرفته تا بسته های حمایتی دانشگاه های برتر تهران و بویژه دانشگاه صنعتی کلانتر برای جلوگیری از مهاجرت فارغ التحصیلان.

امروز شاهد هستیم که بسیاری از مبتدی ها به دنبال توسعه MVP خود هستند و آن را به بازار می آورند تا اطمینان حاصل کنند که ایده مورد نظرشان در مورد توسعه موفقیت آمیز است.

در این مقاله سعی خواهیم کرد این موضوع را از زوایای مختلف بررسی کنیم و تجربه نیلا در این زمینه را به اشتراک بگذاریم.

MVP چیست؟

یکی از مهمترین مفاهیم در کارآفرینی MVP است که مخفف محصولی پایدار و پایدار است. این اصطلاح برای اولین بار در سال 2001 توسط فرانک رابینسون ابداع و توسط استیو بلانک و اریک رایس رایج شد. MVP یک نسخه از یک محصول جدید است که می تواند برای دستیابی به بیشترین اطلاعات در مورد آینده ایده و محصول با کمترین هزینه تهیه شود.

چرا MVP لازم است؟

فرض کنید ما یک استارتاپ آموزشی هستیم که تصمیم دارد یک محصول موبایل را در زمینه تسهیل یادگیری الکترونیکی با اپیدمی ویروس کرم شاخ ایجاد کند. سناریوی پیش فرض این است که ابتدا بر بازار در این حوزه و الزامات آن نظارت داشته باشید و یک کالای جامع را تعریف کنید که این نیازها را برآورده کند و هدف نهایی را تسهیل کند ، سپس وارد مرحله توسعه شود. این روند ممکن است تا 6 ماه طول بکشد. پس از آماده شدن نسخه نهایی ، ما آن را با شور و شوق زیادی در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم ، اما این محصول با بی اعتمادی کامل مورد استقبال خوبی قرار نمی گیرد ، یا قسمت های خاصی از محصول که هزینه های زیادی برای آن متحمل می شویم ، استقبال نمی شود.

آیا اتلاف اطلاعات بیشتر در مورد دستیابی مشتریان به محصولی با هزینه و زمان کمتر امکان پذیر نیست؟ در اینجا MVP به ما کمک می کند. در سناریوی دوم ، ما محصول کمتری را از نظر ویژگی ها در بازه زمانی یک تا دو ماه تولید می کنیم و با انتشار این نسخه اولیه به دنبال بازخورد مشتری از جنبه های مختلف محصول هستیم و با بهبود آن گاهگاهی ، نسخه های بهتری خواهیم داشت.

مکمل….

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا