بازاریابی اینترنتی

Liberty League International International Review Product – آیا محصولات ارزش هزینه ای دارند؟

افراد زیادی از محصولات ارائه شده توسط لیبرتی لیگ بین الملل می پرسند و در صورت ارزش قیمتی که دارند ، می پردازند. Liberty League International یک شرکت بازاریابی آنلاین است که با ارتقاء مواد و دوره های خودی برای خود به صورت آنلاین ، به اعضای خود فرصت ایجاد ثروت را می دهد. اولین محصول یک دوره خودسازی در خانه است. دو محصول دیگر سمینارهای کنفرانس خودسازی هستند که در مکانهای اختصاصی سطح بالا برگزار می شوند ، یک دوره 3 روزه و دیگری یک دوره 7 روزه.

فراتر از دوره مطالعه خانه آزادی

دوره Liberty Liberty Beyond Freedom با قیمت 1495 دلار بازگردانده می شود. این شامل یک DVD ، 3 سی دی ، یک کتاب کار ، کارت های مقصد ، دفتر خاطرات ، لیست های انجام شده و یک قلم و نشانگر برای استفاده از کارت های هدف و دفتر خاطرات است. هدف از این دوره ، مانند بسیاری از کتابهای دوره خودآموزی ، کمک به شما در تحقق بخشیدن به مناطقی از زندگی شما است که به پیشرفت نیاز دارند و اعتقادات و روشهای تفکر ارائه می دهند که می توانند آن مناطق از زندگی شما را تغییر داده و بهبود دهند.

سمینار کنفرانس آزادی

کنفرانس آزادی سمیناری سه روزه است که در مکان های زیبایی مانند هاوایی یا کانکون برگزار می شود. Liberty League International با هزینه خرده فروشی 7995 دلار این پیشنهاد را ارائه می دهد. کنفرانس آزادی ایده های یافت شده در دوره Home Beyond Freedom را با توجه متمرکز و راهنمایی های عمیق گسترش می دهد. سخنرانان انگیزشی و شناخته شده مربیان و مربیان موفقیت در این سمینار برای تمرین آورده می شوند.

سمینار کنفرانس اجلاس

کنفرانس Summit یک سمینار 7 روزه و سومین خط تولید بین المللی Liberty Liberty است. کنفرانس اجلاس سران 12995 دلار هزینه دارد و در نظر گرفته شده برای افزایش ارزش های آموخته شده در کنفرانس فراتر از آزادی و اجلاس ، اما این بار برای تمرکز بر جمع آوری ثروت است. این سمینارها همیشه در یک مکان عجیب و غریب در خارج از کشور برگزار می شود.

خلاصه

استراتژی هایی که Liberty League International در دوره ها و سمینارهای خود آموزش می دهد می تواند بسیار ارزشمند باشد و به طور قطع می آموزد که چگونه می توانید مناطق ضعیف را در زندگی خود بهبود بخشید. با این حال ، تکنیک ها و ایده های استفاده شده برای “فراتر از آزادی” ، “کنفرانس اجلاس” و “کنفرانس آزادی” چیز جدیدی نیستند که در جای دیگر یافت نمی شود. اگر می خواهید این استراتژی ها را یاد بگیرید ، به سادگی انتخاب کتاب یا صدا صوتی توسط نویسندگان مشهور مانند زیگ زیگلر ، تونی رابینز ، رابرت کیوساکی یا هیل ناپلئون و بسیاری دیگر می تواند به همان اندازه آموزنده باشد. بسیاری از تکنیک های بهبود خود به خوبی تثبیت شده و توسط بسیاری از “معلمان” توضیح داده می شوند. چاپ و نشر کتاب آنها را می توان در اکثر کتابفروشی ها در بخش های خودی با کمی کمتر از 12995 دلار یا حتی در کتابخانه شما به صورت رایگان یافت.

در حالی که آموزه های لیبرتی لیگا بین المللی خوب است و کنفرانس هایی با سخنرانان انگیزشی و سایر افراد علاقمند به بهبود خود می توانند الهام بخش باشند ، روش های عملی دیگری نیز برای دستیابی به نتایج مشابه وجود دارد. شخص می تواند برای بهبود خود ، چند صد دلار برای کتاب و صوتی هزینه کند ، در یک سمینار با متخصصان پیشرو مانند خود تونی رابینز شرکت کند ، و هنوز هم بیش از 10،000 دلار سرمایه گذاری در یک شرکت محکم با محصولات درایو در بازار دارد. سرمایه گذاری این نوع پول در یک برنامه تجاری تحقیق شده و یک شرکت مستقر می تواند به شما در ایجاد ثروت و موفقیت در زندگی کمک کند. در حقیقت ، برای شروع یک تجارت آنلاین مشروع و مجهز ، امروزه نباید در هر جایی نزدیک به 10،000 دلار هزینه کند ، اما انتخاب زیادی در این زمینه وجود دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا