بازاریابی

Laid Off – Why a Recession is an Ideal Time to Start a Freelance Writing Career

اگر از این عقب‌نشینی حذف شده‌اید، به‌دنبال شغل هستید و/یا فقط می‌خواهید شغل خود را تغییر دهید، نویسندگی آزاد شغل خوبی است زیرا صرف نظر از اینکه اقتصاد چه می‌کند، پیشرفت می‌کند.

در یک اقتصاد خوب، شرکت ها برای تبلیغات، بازاریابی و مشاوره پول خرج می کنند. همه اینها فرصت هایی را برای نویسندگان مستقل برای کسب درآمد فراهم می کند. در شرایط رکود، شرکت کارگران را اخراج می کند، اما کار هنوز باید انجام شود. پس به چه کسی تکیه می کنند؟ البته اپراتورهای مستقل.

موارد زیر بیشتر در مورد این است که چرا شروع یک حرفه نویسندگی آزاد در دوران بازنشستگی می تواند بسیار مفید باشد.

دلیل 3 نویسندگان مستقل را از پسرفت ارتقا می دهد

در عقب نشینی، صنعت نویسندگی آزاد به سه دلیل در حال رونق است:

(ط) اخراج: تخلیه به معنای جسم کوچکتر اما همان بار است. گاهی اوقات حتی اگر یک شرکت کسب و کار بیشتری داشته باشد، بیشتر می شود. در این شرایط، شرکت به نویسندگان آزاد متکی است تا به کارکنان تمام وقت چپ کمک کنند تا پروژه ها را به موقع انجام دهند.

(ii) شرکت در پول خود صرفه جویی می کند: نویسندگان آزاد با پول نمی‌آیند، یعنی هیچ مزیتی برای سلامتی، روزهای تعطیل یا بیماری ندارند. همچنین، شرکت‌ها می‌توانند با نقل مکان به مکان‌های کوچک‌تر در هزینه خود صرفه‌جویی کنند، زیرا تعداد کمتری از ارگان‌ها به دفتر نیاز دارند.

(iii) کارگران بیکار مشاغلی را راه اندازی می کنند: برخی از بهترین مشتریان شما به عنوان نویسندگان آزاد ممکن است از کارمندان اخراج شده ای که در حال راه اندازی کسب و کار خود هستند، ناامید باشند.

بسیاری از بسته های لباسشویی را می گیرند و رویای دیرینه خود را برای تبدیل شدن به یک تجارت برای خود دنبال می کنند. یا ممکن است آنقدر از اخراج شدن “دوباره” خسته شده باشند که سوگند یاد کنند دیگر در آن موقعیت قرار نخواهند گرفت.

دلیلش هرچه باشد به تنهایی پیش می روند.

و چه نیازی دارد؟ وب سایت ها (به معنی کپی از یک وب سایت)، مطالب تبلیغاتی (به معنی روزنامه ها، خبرنامه ها، کارت پستال ها و غیره)، وبلاگ ها (که باید به طور منظم به روز شوند) و غیره.

و از چه کسانی برای ارائه این خدمات استفاده می کنند؟ البته نویسنده آزاد.

نوشتن سئو: 1000 تا 2000 دلار در هفته درآمد کسب می کنید؟

مطالعه موردی: مصاحبه با یک مدیر اجرایی کسب و کار بازاریابی اینترنتی

یکی از مدیران یک شرکت بازاریابی اینترنتی در Ann Arbor، میشیگان مشکلاتی را که در یافتن یک نویسنده با تجربه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) داشتند، بیان کرد. او گفت که آنها کارهای زیادی را در داخل انجام می دهند، اما به دنبال سئونویسان مستقل هستند تا بتوانند کارهای معمولی خود را بفروشند.

دو نکته را باید در نظر داشت:

(من) بازار ثابت. فقط زمانی که در محل کارتان مشغول هستید، نفروشید. همیشه می فروشد زیرا کار نوشتن تا چند ماه بعد تمام نمی شود. اما، این چیز خوبی است. چرا؟ زیرا به این معنی است که لوله های شما همیشه پر خواهد بود.

(ii) اصول نوشتن بهینه سازی موتور جستجو را بیاموزید. این هنوز در بازار نوشتار آنلاین بسیار جدید است. این به معنای رقابت کمتر برای مشاغل است که به معنای مشاغل بیشتر برای شماست!

کسب درآمد 2000 دلار در هفته به عنوان نویسنده سئو؟

این بسیار امکان پذیر است، اگر بدانید چگونه آن را بفروشید. نه تنها این، بسیاری از کارها اغلب به این دلیل است که مشتریان معمولاً 5، 10 یا 20 پست/پست وبلاگ را در یک زمان سفارش می دهند.

اگر 25 تا 75 دلار برای هر پست/پست وبلاگ بپردازید، می تواند به سرعت اضافه شود، به خصوص اگر 5، 6 یا 7 مشتری دارید که به طور منظم از شما استفاده می کنند.

اگر می خواهید یک حرفه نویسندگی آزاد را شروع کنید، هرگز زمان بهتری وجود نداشته است. آب برای نویسندگان آزاد همیشه گرم و دلپذیر است!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا