اخبار بازار

Instagram TV AIG – IGTV Infographic

به نظر شما اینستاگرام برای بهبود عملکرد IGTV تا سال 2020 برنامه های خاصی دارد؟ آیا پیروان اینستاگرام از IGTV راضی هستند؟

جالب است بدانید که در ابتدا ، هنگامی که اینستاگرام پلت فرم ویدیویی IGTV را راه اندازی کرد ، اصلاً از عملکرد این پلتفرم راضی نبود و قصد تکمیل این پروژه را داشت ، اما بعداً به دلیل یکی از راهکارهای خاص یکی از مهندسان اینستاگرام. این شسته و رفته بود ، که باعث شد محبوبیت و محبوبیت این سکوی ویدیویی فراهم شود.

IGTV اینستاگرام
IGTV اینستاگرام

مهندسان اینستاگرام همچنین قصد دارند این سکوی را تا حد امکان بزرگتر ساخته و بین YouTube و IGTV رقابت ایجاد کنند.

البته بسیاری از افراد قادر به پذیرش توانایی اینستاگرام برای مدیریت یوتیوب نیستند و این مانند آنها یک شوخی است و البته در ابتدا مثل من یک شوخی بود اما با محبوبیت اینستاگرام و بزرگتر و بزرگتر ، مهندسین برنامه متفاوتی دارند. آنها تصمیم گرفتند این برنامه را به بزرگترین و محبوب ترین برنامه mega در جهان تبدیل کنند.

واقعیت این است که این یک هدف اینستاگرام است ، و اینکه ممکن است چنین رویدادی رخ دهد (IGTV رقابت در یوتیوب) ؟؟؟؟ باید باشد و ببیند !!

راستش بچه ها ، اکنون IGTV فرصتی عالی برای شماست که بتوانید خود را گسترش دهید ، منظور من این است که با این پلت فرم ویدیویی به راحتی می توانید تبلیغات ویدیویی دریافت کنید. و برند خود را به رشد یا فروش محصولات خود تبدیل کنید.

بازاریابان دیجیتال اکنون پلت فرم IGTV اینستاگرام را راه اندازی کرده اند و درآمد آنها را دو برابر می کنند.

و توصیه می کنم اگر شغلی دارید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید ، حتماً در اینستاگرام وارد شوید و با این پلتفرم مشتری های جدیدی را برای محصول خود پیدا کنید.

اینفوگرافیک زیر از سایت Squarelovin گرفته شده است و یک اینفوگرافیک بسیار خوب برای استفاده صحیح از IGTV است. نحوه استفاده از IGTV برای بهره‌مندی بیشتر از آن.

یاد بگیرید که چگونه از IGTV به درستی استفاده کنید
یاد بگیرید که چگونه از IGTV به درستی استفاده کنید

این مقاله توسط وب سایت اینستاگرام Digi Follower و خدمات تلگرام تهیه شده است.

منبع: IGTV Dos و Dont & # x20AC؛ & # x2122؛ سال 2020جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا