عمومی

Instagram Spy Project Part One – فعالیتهای یک شخص را بدون دنبال کردن آنها نظارت کنید


در این مقاله یاد خواهیم گرفت که چگونه کاربر را به محض دریافت شناسه اینستاگرام ، نظارت کنیم!

در حقیقت ، در این پست ما در حال بررسی حداکثر استفاده از داده های عمومی ارائه شده توسط اینستاگرام هستیم. ما سعی می کنیم از اطلاعات صحیح استفاده کنیم ، بنابراین کمربند ایمنی خود را ببندید.

در اینجا لیست کوتاهی از کارها وجود دارد:

  • زمان دقیق مالک کاربر شخصی است دنبال کنید یا استفاده کنید
  • زمان ارد اینکه کاربر یک شخص است آنوالو انجام شده!
  • زمان دقیق تغییر نام کاربری ، نام کاربری یا CV!
  • بدست آوردن نمودار فعالیت روزانه کاربر!
  • و همه چیز عالی است!

اما قسمت زیبای داستان و محبوب ترین قسمت نوشته من انگیزه های صبورانه برای این پروژه بود!

می خواستم بدونم چه موقع پیروانم برای پیدا کردن بهترین زمان برای ارسال ، سخت تر تلاش می کنند. البته ، من می خواستم افرادی را پیدا کنم که دنبال دیگران هستند ، همچنین می خواهم اگر کسی تصویر اشتباهی را در پروفایل خود بارگذاری کند ، سریعتر تصویر را بارگیری کنم!

اما رانندگان دیگری نیز وجود دارند!

انگیزش 1?

اگر شخصی را دنبال کرده اید اما هنوز مورد کاوش شما قرار نگرفته است ، دیگر نیازی به استرس نیست. با استفاده از این پروژه ، می توانید ببینید آیا این شخص هنوز اینستاگرام خود را بررسی کرده است (در واقع ، ما می دانیم که آیا درخواست دوست شما نادیده گرفته شده است یا نه.) ما با توجه به فعالیت های آنها می فهمیم که!

انگیزه 2?

اگر می خواهید بدانید که آیا یک دنبال کننده دارید ، این یک دام است و ممکن است آنها به شما خیانت کنند و بعد از دنبال کردن شما را دنبال کنند. با استفاده از این پروژه می توانید این افراد کثیف را شناسایی کرده و قبل از هر چیز آنها را شیر دهید. از نظر فنی ، آن را بخورید!

انگیزه 3?

اگر طرف شما کاربر بسیار خوبی دارد و شما روز و شب به آن کاربر فکر می کنید ، اگر آن کاربر برای شما باشد چه اتفاقی می افتد؟ با استفاده از این پروژه می توانید به راحتی بدانید که اگر کاربر نام کاربری خود را تغییر دهد ، به شما سریع اطلاع داده می شود و می روید. این نام کاربری را ببرید و منتظر بمانید تا جریان یابد – و میهن عزیزمان را به سمت راهنمای خود بکشید (دوستان دوستان آبپاش مواد غذایی را نشان می دهند – تا زمان آمدن آن)

انگیزه 4?

اگر با دوست پسر یا دوست دختر خود ایون رابطه دارید و او شما را متوقف می کند ، اما می خواهید بدانید که او به شما فکر می کند یا اگر شخص دیگری را در اینستاگرام دنبال می کند ، این پروژه به شما کمک می کند. او را در فعالیت های خود درک کنید!

انگیزه های زیادی وجود دارد و دوست دارم بقیه انگیزه ها را در نظرات بیان کنم تا بتوانم آنها را اضافه کنم!

اساس این پروژه بسیار آسان است!

کاری که ما خواهیم کرد مقایسه اطلاعات ساده اینستاگرام قبل و بعد از ما است!

ما در اینجا از اینستاگرام تشکر می کنیم که یک سری اطلاعات را درمورد همه افرادی که می توانند به صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کرده و دست ما را در آنجا نگه دارند ، در اختیار ما قرار دادند!

اینستاگرام این اطلاعات را برای همه کاربران خود در اختیار همه قرار می دهد. حالا ، شاید بتوانید به خودتان بگویید. اینها تعداد بی فایده ای است این همان چیزی است که ما می دانستیم ، مادر ، و چرا وقت خود را در این بروشور زرد تلف کردید!

اول ، اجازه دهید نگاهی به چند نکته جالب در مورد این اطلاعات مسخره بیندازیم!

خوب ، ما گفتیم آنچه ما انجام می دهیم مقایسه قبل و بعد است! مقایسه قبل و بعد از این اعداد می تواند اطلاعات جالبی به ما بدهد که در حالت های مختلف آن در زیر بررسی خواهیم کرد!

راز موفقیت این پروژه این است که می توانید در یک زمان کوتاه این مقایسه را انجام دهید!

فرض کنید هر دقیقه اطلاعات فوق را از اینستاگرام دریافت کنید!

تعداد ارسال ها

تعداد دنبال کنندگان

تعداد دنبال کنندگان

به دنبال تغییر باشید
به دنبال تغییر باشید

اولین دو فصل من در اینجا توضیح خواهم داد تا بتوانید موارد زیر را بهتر درک کنید:

فعالیت زنده: همین شخص باعث این فعالیت شد! (برای مثال ، اگر شخصی را دنبال کردید ، دکمه ادامه را فشار دهید)

فعالیت غیر مستقیم: شخص دیگری باعث فعالیت شد! (مثلاً وقتی کسی به شما توهین می کند!)

فعالیت آفلاین: در حال حاضر همان شخص فعال نیست (وقتی شخصی از شما سوءاستفاده می کند ، شما لزوماً به اینترنت وصل نیستید)

فعالیت آنلاین: کسی که در حال حاضر کار می کند! (وقتی پستی بارگیری می کنید! در آن لحظه اینستاگرام بودید)

کاهش تعداد پست ها نشانگر وجود کاربر یا عکس است آن را اسکن کرده یا بایگانی کنید این فعالیت است! (البته ممکن است اینستاگرام عکس را حذف کرده باشد ، که بسیار نادر است!)

کاربر می تواند ارسال کند خواه عکس باشد یا فیلم بارگذاری!

یا عکس از بایگانی او بیرون آمد!

جفت تغییر در بالا فعالیت زنده است ، بنابراین کاربر در اینستاگرام خود را! (ما بعد از آن اطلاعات خوبی کسب کردیم!)

(متأسفانه اینستاگرام اطلاعاتی در مورد گفتن مردم به ما نمی دهد)

کاهش تعداد دنبال کنندگان می تواند به معنای آن باشد که یا یک نفر طرف مقابل را مسدود کرده است (که این فعالیت غیرمستقیم است) یا طرف مقابل یکی از پیروان خود را (فعالیت مستقیم و آنلاین) ممنوع اعلام کرده است! بنابراین ما می توانیم در اینجا با دقت 50٪ فعالیت زنده و آنلاین را ثبت کنید!

افزایش تعداد دنبال کنندگان در صفحات درآمد بدان معنی است که کاربر به یک نفر پایان داده است ، و این بدان معنی است که این فعالیت مستقیم و آنلاین است!

کاهش تعداد پیگیری ها می تواند به معنای ردیابی یک طرف شخص یا صفحه باشد (فعالیت مستقیم و آنلاین) یا اینکه شخص دیگری طرف ما را مسدود کرده است (که این فعالیت غیرمستقیم است).

بنابراین ما دوباره اینجا هستیم دقت 50٪ فعالیت زنده و آنلاین را ثبت کنید!

پیگیری افزایشی را می توان در صفحات عملکرد به دو روش تقسیم کرد. اگر حزب ما شخصی را در صفحه خصوصی خود دنبال کند ، ممکن است در هر زمان آن حزب آشکار شود ، بنابراین افزایش این تعداد ممکن است فعالیت غیر مستقیم و آفلاین باشد. اما اگر حزب ما یک صفحه عمومی را دنبال می کند ، به این معنی است که ما فعالیت آنلاین مستقیم داریم!

اگر فعالیت زنده و آنلاین را درک کنیم ، می توانیم با اطمینان 100٪ بگوییم که این مهمانی با اینستاگرام همکاری می کند و این یعنی بسیاری از اطلاعات مهم دیگر! مثل اطلاعاتی که من از تلویزیون هوشمند همسایه گرفتم و توانستم زمان خواب او را درک کنم!

(در یک پست دیگر ، من در مورد چگونگی رهایی مردم از فعالیت های خود به شما بیشتر می گویم!)

https://virgool.io/@parsainjas/٪D8٪AA٪D9٪84٪D9٪88٪DB٪8C٪D8٪B2٪DB٪8C٪D9٪88٪D9٪86-٪D9٪87٪D9 88٪ D8٪ B4٪ D9٪ 85٪ D9٪ 86٪ D8٪ AF-٪ D9٪ 87٪ D9٪ 85٪ D8٪ B3٪ D8٪ A7٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 87-٪ D9٪ 88-٪ D8٪ AC٪ D8٪ A7٪ D8٪ B3٪ D9٪ 88٪ D8٪ B3٪ DB٪ 8C-٪ D8٪ A8٪ D9٪ 87-٪ D8٪ B3٪ D8٪ A8٪ DA٪ A9-٪ DB٪ 8C ٪ D9٪ 87-٪ D9٪ 85٪ D9٪ 87٪ D9٪ 86٪ D8٪ AF٪ D8٪ B3-٪ DA٪ A9٪ D8٪ A7٪ D9٪ 85٪ D9٪ BE٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 88 ٪ D8٪ AA٪ D8٪ B1-ypxot2psq3ys

البته من قبلاً در این پست در مورد درک عادات افراد با جاسوسی از تلویزیون های هوشمندشان گفتم

هرگونه تغییر در موارد فوق فعالیت مستقیم و آنلاین است که می تواند اطلاعات جالبی را به شما ارائه دهد!

شما حتی می توانید از آن استفاده کنید تا دانش آن را تغییر دهید!

شما هنگام مرور این اطلاعات در یک بازه زمانی زمانی ، بهترین نتیجه را می گیرید!

وشما می توانید ببینید که چند نفر دنبال می کنند و چه تعداد کاربر در هر ماه متوسط ​​کاربر را دنبال می کنند!

وچه ساعتی از اینستاگرام استفاده می کند!

وچند بار در هر ماه بیو تصویر خود را تغییر می دهد!

واز احتمال استفاده از افراد پیروان و پیروان خود بفهمید!

و تمام آمار عالی دیگر که در قسمت دوم نوشته شده است را ببینید!

در بخش دوم این مقاله ، ما یک برنامه پایتون را خواهیم نوشت تا بتوانیم این فعالیت ها را کنترل و ذخیره کنیم! اگر آن را در نمودار ترسیم کنیم ، این افزایش و کاهش را در کنار هم قرار می دهیم و اطلاعات را با ما به دست می آوریم!

همچنین می توانید پروژه بیمار قبلی را در اینجا بخوانید

https://virgool.io/@parsainjas/٪D8٪AF٪D8٪A7٪D8٪B3٪D8٪DA٪AA٪D8٪A7٪D9٪86-٪D9٪BE٪D8٪B1٪D9٪88 ٪ DA٪ 98٪ D9٪ 87-٪ D8٪ B1٪ D8٪ A8٪ D8٪ A7٪ D8٪ AA-٪ D8٪ AF٪ D9٪ 84٪ D8٪ A8٪ D8٪ B1-٪ D8٪ AF٪ D8٪ B1-٪ D8٪ A7٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 86٪ D8٪ B3٪ D8٪ AA٪ D8٪ A7٪ DA٪ AF٪ D8٪ B1٪ D8٪ A7٪ D9٪ 85٪ D8٪ AA٪ D9٪ 82 ٪ D9٪ 84٪ D8٪ A8٪ DB٪ 8C-٪ D9٪ 87٪ D9٪ 88٪ D8٪ B4٪ D9٪ 85٪ D9٪ 86٪ D8٪ AF٪ D8٪ A7٪ D9٪ 86٪ D9٪ 87- ٪ D8٪ A8٪ D8٪ B1٪ D8٪ A7٪ DB٪ 8C-٪ D8٪ AC٪ D8٪ B0٪ D8٪ A8-٪ D8٪ A7٪ D8٪ AD٪ D8٪ B3٪ D8٪ A7٪ D8٪ B3 ٪ D8٪ A7٪ D8٪ AA-yyl98bngqqxuv

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: Instagram Spy Project Part One – فعالیتهای یک شخص را بدون دنبال کردن آنها نظارت کنید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا