بازاریابی

Important Letters To Know – SEO

هرکسی که استعداد بازاریابی و/یا بازاریابی داشته باشد و از SEO آگاهی داشته باشد، می تواند وارد این حوزه مفید شود. برخی از شرکت‌ها برای سئوی باکیفیت هزینه‌ها یا پورسانت‌های رایگان پرداخت می‌کنند، و این زمان خوبی را برای هر کسی که می‌خواهد از اینترنت برای کسب درآمد استفاده کند، تبدیل می‌کند.

در زمینه یک تجارت مبتنی بر وب سایت، دانش سئو می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و رکود باشد. سئو که مخفف عبارت “بهینه سازی موتور جستجو” است، هنر قرار دادن استراتژیک کلمات در یک وب سایت برای افزایش احتمال اینکه موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ، سایت را “پیدا کنند” هر زمان که شخصی باشد، است. عبارات جستجو را وارد کنید

موتورهای جستجو به شیوه‌هایی مانند «پر کردن کلمات کلیدی» عادت کرده‌اند که به قدری مملو از محتوا با کلمات کلیدی است که بدیهی است نویسندگان سعی دارند موتورهای جستجو را مجبور کنند تا سایت خود را در حالتی بالاتر از موارد دیگر «نگاه کنند». چندی پیش، این کار می توانست کار کند. با این حال، اکنون که موتورهای جستجو “بهتر” کار می کنند، می توانند بدانند چگونه کلمات کلیدی را پر کنند و سایت هایی را که این کار را انجام می دهند کاملا رد کنند.

این یک چالش جدید برای طراحان وب سایت است که ممکن است از نظر فنی در طراحی مهارت داشته باشند، اما فاقد مهارت در دستکاری کلمات کلیدی و قرار دادن برای بهبود عملکرد وب سایت هستند. به عنوان موتور جستجوی برتر در جستجوهای موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

این یک بخش کاملاً جدید را در هر زمینه از بازاریابی اینترنتی باز کرده است: صنعت بازاریابی SEO. مربیان کسب و کار که در سئو مسلط هستند اکنون با سازندگان وب سایت قرارداد می بندند تا SEO را ارائه دهند که سازندگان وب سایت بتوانند از آن استفاده کنند و به مشتریان خود بفروشند.

چه کسی می تواند سئو را بفروشد؟

هرکسی که استعداد بازاریابی و/یا بازاریابی داشته باشد و از SEO آگاهی داشته باشد، می تواند وارد این حوزه مفید شود. برخی از شرکت ها برای سئوی باکیفیت کارمزد یا پورسانت رایگان می پردازند و این زمان خوبی را برای کسانی که می خواهند از اینترنت برای کسب درآمد استفاده کنند، بدون نیاز به دانستن شرایط فنی توسعه وب سایت، تبدیل می کند.

چرا سئو را بفروشیم؟

سئو مهارتی است که اغلب در محدوده توسعه وب سایت یافت می شود. شرکتی که در توسعه و نگهداری وب سایت تخصص دارد ممکن است نداند سئو چیست، چه رسد به اهمیت آن. سازندگان وب سایت احتمالاً نام SEO را شنیده اند و آن را می شناسند، اما اغلب مهارت و تخصص لازم برای اجرای سئو را ندارند.

به عنوان یک بازاریاب سئو، یک قرارداد بازاریابی با افرادی که سئو را می دانند و درک می کنند، برای ارائه بهینه سازی موتور جستجوی با کیفیت متناسب با معیارهای خاص برای هر نیاز. سئو به شرکت هایی فروخته می شود که به نفع همه طرف های درگیر به مشتریان می فروشند.

شرکت‌های توسعه‌دهنده وب‌سایت و همچنین شرکت‌هایی که به نوبه خود به فروش سئو می‌پردازند، از این برنامه بهره می‌برند، زیرا انتشار این خدمات به صورت ضروری نسبت به استخدام کارکنان فروش و/یا فروش و پرداخت هزینه و یک فرصت ثابت هزینه کمتری دارد. برای نگه داشتن آنها .

آیا بازاریابی سئو نقطه ضعفی دارد؟

در حالی که مزایای زیادی وجود دارد، ممکن است در هنگام بررسی بازاریابی سئو نکاتی را در نظر داشته باشید.

* همه طرفین باید به طور منظم و واضح ارتباط برقرار کنند.

* همه طرف ها باید تحقیق کنند و اطمینان حاصل کنند که شرکت هایی که با آنها کار می کنند معتبر و معتبر هستند.

* همه طرفین، قبل از امضای قرارداد الزام آور، باید اسناد را به دقت مطالعه کنند و مطمئن شوند که تمام شرایط مندرج در آن را درک می کنند.

آیا این طاقچه برای شماست؟

خواه طراح وب سایت، ارائه دهنده سئو یا یک آژانس بازاریابی سئو باشید، دلایل زیادی وجود دارد که باور کنید این بخش از بازار اینترنتی اینجاست تا برای هرکسی که می خواهد در این زمینه وارد شود، مفید باشد!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا