بازاریابی

How to Use FUFISM Based Marketing Tactics

FUFISM = رسانه های اجتماعی یکپارچه برای کاربران.

FUFISM فلسفه ای است که مدیران باید برای اطمینان از اینکه رسانه های اجتماعی به روشی سازنده برای ادغام استراتژی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) در استراتژی بازاریابی کلی خود استفاده می کنند، اعمال کنند.

این کار آسانی نیست زیرا اکثر مدیران بازاریابی درک روشنی از اصطلاح SEO و معنای واقعی آن ندارند.

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، تلاش ترکیبی آنلاین کل تیم بازاریابی برای اطمینان از ایندکس شدن صفحه شما در موتورهای جستجو به گونه ای است که بازدیدکنندگان واجد شرایطی را که به دنبال محصول، خدمات یا اطلاعات مرتبط شما هستند، به شما جذب کنید.

بنابراین چگونه می توانید بازدیدکنندگان واجد شرایط را به دست آورید؟

با اطمینان از اینکه بازار مورد نظر شما به خوبی تعریف شده است، بازدیدکنندگان واجد شرایطی به دست می آورید، و آن شخص در تیم فروش شما می تواند به مجموعه ای از توضیحات مکتوب هر یک از گروه های بازار شما دسترسی داشته باشد که با خدمات/محصولات مورد علاقه شما در این گروه هدف گذاری شده است. موضوع به این فهرست باید با همه افرادی که با اطلاعات آنلاین شما کار می کنند به اشتراک گذاشته شود، همراه با لیستی از کلمات کلیدی از پیش تعریف شده که باید برای هر نسخه ای که این گروه بازار پوشش می دهد اعمال شود.

انجام این کار دشوار یعنی اطمینان از اینکه همه افراد درگیر در تهیه اطلاعات آنلاین برای انتشار و مصرف در بازار مورد نظر شما کار آسانی نیست.

مدیریت کسب و کار شما نیاز به جلسات منظم با رهبران تیم دارد. این رهبران تیم باید در یک جلسه حضور داشته باشند و آنها باید انواع اطلاعات، آمار و تجزیه و تحلیل آماری اثربخشی استراتژی های خود را به اشتراک بگذارند که تأثیر مداخله را توسط تیم SERP (صفحه نتایج جستجو) نشان می دهد. از استراتژی های مختلف درگیر در تبلیغ شرکت ها، محصولات و خدمات.

این استراتژی‌های مختلف به چند گروه تقسیم می‌شوند، و فهرست زیر راهنمایی است که بخش‌های اصلی را نشان می‌دهد که در صورت لزوم می‌توان آن‌ها را بیشتر تقسیم کرد.

  • وب سایت ها و سایت های تجارت الکترونیک
  • وبلاگ ها و انجمن های آنلاین
  • رسانه های اجتماعی
  • دایرکتوری های آنلاین و تجاری یا انتشارات آنلاین شخصی

تیم فناوری اطلاعات (IT) شما نیز باید با تجزیه و تحلیل آماری بازدیدکنندگان شما به مهمان نزدیک شود.

  • سایت اینترنتی
  • وبلاگ
  • پروفایل های رسانه های اجتماعی

تیم فناوری اطلاعات شما باید بتواند مشخص کند که بازدیدکنندگان آنلاین شما از کجا آمده‌اند، و نشان دهند که کدام یک از استراتژی‌های بازاریابی آن بازدیدکنندگان را به صفحه شما کشانده است و نشان می‌دهد کدام صفحه محبوب‌ترین صفحه را داشته است. بازدید کرده و آنها را به استراتژی‌های بازاریابی مختلف مرتبط کرده است. اگر فروش شما به صورت یکپارچه هماهنگ و مدیریت شود و بازار هدف شما به طور مداوم در همه پلتفرم ها با کلمات کلیدی مشترک استفاده شود، این امکان پذیر نخواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا