بازاریابی

How Social Media in Destination Marketing Works

آیا CVB یا آژانس مسافرتی از رسانه های اجتماعی در برنامه بازاریابی خود برای رسیدن به آنجا استفاده می کنند؟ اگرنه منتظر چی هستید؟

بر اساس یک نظرسنجی اخیر ، 81 درصد از کل خرده فروشان مورد بررسی گفتند که تلاش های آنها در رسانه های اجتماعی منجر به ارتقاء کسب و کار آنها شد و 61 درصد از خرده فروشان شاهد افزایش ترافیک در وب بودند. اگر مقصد شما با روندهای رسانه های اجتماعی مطابقت ندارد ، CVB یا آژانس مسافرتی شما ضرر می کند. در اینجا چند روش برای فروش آژانس مسافرتی خود از طریق رسانه های اجتماعی آورده شده است.

1. گروه ها و افراد مورد علاقه را در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و MySpace بیابید تا ببینید مردم در مورد جایی که شما می خواهید می گویند چه می گویند.

2. وبلاگ خود را در سایت های وبلاگ Digg ، Delicious ، Reddit و اجتماعی منتشر کنید تا بینندگان بیشتری ایجاد کنید.

3. به طور منظم وبلاگ سفر خود را با تمرکز بر کلمات کلیدی Google برای بهبود رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو به روز کنید.

4- با گردشگران (گذشته و آینده) دوستی ایجاد کنید تا بتوانید در تماس باشید و آنها را بازگردانید.

5. از یک سایت اشتراک گذاری عکس برای پیوند دادن به عکسهای گرفته شده توسط گردشگران برای ایجاد جامعه ای از افراد علاقه مند به مقصد خود استفاده کنید.

6. مذاکرات در توییتر و بسته ها و همچنین به روز رسانی برای ایجاد مناطق ، مشاغل جدید ، رویدادها و جشنواره ها.

7. رقابت و تبلیغ را از طریق رسانه های اجتماعی برای افزایش دنبال کنندگان خود ارائه دهید.

8. ایجاد URL های اختصاصی برای فیس بوک و توییتر برای ارائه سایر گزینه های ارتباطی برای بازدیدکنندگان. (به عنوان مثال facebook.com/yourcvbhere)

9. ایجاد یک شبکه یا انجمن آنلاین با همه شرکت های منطقه خود برای ارائه اطلاعات بیشتر به بازدیدکنندگان آینده و همچنین ایجاد ترافیک بیشتر به نمایه شما

10. برای مشارکت در مقصد ، ویدیوهای مربوط به فعالیت های مختلف را در حساب YouTube خود بارگذاری کنید.

حضور فعال در چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی نه تنها اطلاعات بیشتری را به CVB یا آژانس مسافرتی شما اضافه می کند ، بلکه افراد را به سایت شما باز می گرداند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا