بازاریابی

GPassenger – نقشه های فوری برای پیام رسانی فوری

نقشه سیستم فوری پیام رسانی (MIMS) نوعی ارتباط در زمان واقعی بین دو یا چند نفر بر اساس داده ها (صوتی ، تصویری ، تقلید ، متن نوشتاری ، انتقال پرونده) است. داده ها از طریق رایانه های متصل به شبکه مانند اینترنت منتقل می شوند. نمایش رنگ آفلاین و آنلاین در حروف مختلف روی نقشه.

بررسی اجمالی

نقشه و خدمات پیام رسانی فوری سیگنال (MIMS) فناوری هایی هستند که امکان گفتگوی صوتی بلادرنگ ، کنفرانس ویدیویی ، پیام کوتاه ، پیام کوتاه (پیام رسانی فوری موبایل) ، تلفن ، متن تایپ شده و انتقال فایل بین دو یا چند شرکت کننده از طریق نقشه آنلاین را فراهم می کنند. / یک نقشه الکترونیکی یا نوعی از اینترانت / اینترانت. درک این نکته مهم است که آنچه پیام پیام (MIMS) را از فناوری هایی مانند IM (پیام فوری) جدا می کند ، هماهنگ سازی ادراک شده توسط کاربر است – چت در زمان واقعی برای موقعیت یابی روی نقشه (GPSignal) با استفاده از چشم شما مکان را نشان می دهد. سیستم های semaphore GP امکان ارسال پیام برای افرادی را که در حال حاضر وارد سیستم نشده اند (پیام های آفلاین) می کند ، بنابراین تفاوت بین Map Messaging و IM را از بین می برد.

در حالی که سرویس های Map Messaging شامل ویژگی های دیگری مانند: دریافت فوری تأیید یا پاسخ ، چت گروهی ، خدمات کنفرانس (از جمله صوتی و تصویری) ، ضبط مکالمات و انتقال پرونده ها در نقشه های زمان واقعی (GPassenger) و برنامه تحرک (MobilePassenger) هستند.

MIMS امکان برقراری ارتباط کارآمد و م ،ثر را فراهم می کند ، که با دریافت فوری تأیید یا پاسخ مشخص می شود. در برخی موارد ، ویژگی “پیام رسانی نقشه” شامل ویژگی های اضافی است که باعث محبوبیت بیشتر آن می شود ، مانند دیدن موقعیت واقعی طرف مقابل بر روی نقشه ، به عنوان مثال با استفاده از دوربین های ماهواره ای ، یا تعیین مکان در زمان واقعی از طریق GPS ( GPS) نقشه آنلاین / الکترونیکی (MobilePassenger) یا پیدا کردن یک دوست یا فرد (انسانی) همانطور که توسط یک نماد انسانی روی نقشه نشان داده شده است (قرمز در دسترس نیست – آفلاین / سبز در دسترس آنلاین) با موقعیت یابی در زمان واقعی در یک برنامه (برنامه SingleG / Gpsignal). ذخیره یک مکالمه برای مراجعه بعدی امکان پذیر است. پیام های فوری معمولاً در سیاهههای مربوط به پیام محلی ثبت می شوند که پلی از شکاف در ماهیت پیوسته نقشه هاست و تبادل سریع اطلاعات مانند URL یا استخراج اسناد را تسهیل می کند (که هنگام برقراری ارتباط از طریق پیام رسانی فوری غیر عملی است) و نه (Mapsignal).

MapSignal Network Mapping یا Internet Mapping مطالعه ارتباط فیزیکی کاربر اینترنت از طریق حوضه نقشه است. طرح بندی شبکه سرورها و سیستم عامل هایی را تعریف می کند که شبکه های متصل به اینترنت روی آنها اجرا می شوند. این نباید با تشخیص از راه دور ویژگی هایی که کامپیوتر ممکن است داشته باشد (سیستم عامل ، درگاه های باز ، خدمات گوش دادن به شبکه و غیره) ، فعالیتی به نام Map Messaging اشتباه گرفته شود.

پیام رسانی نقشه را می توان در یک شبکه دوست به دوست انجام داد ، هر گره با دوستان موجود در لیست دوستان ارتباط برقرار می کند. این امکان ارتباط با دوستان دوستان و ایجاد اتاق گفتگو در یک مکان خاص روی نقشه را برای پیام رسانی فوری با همه دوستان در آن شبکه به صورت خصوصی ، جنسیتی (SingleG) ، انجمن شخصی (MilkyMate) یا جامعه بین المللی (MilkyMap) فراهم می کند.

ثابت شده است که برنامه کسب و کار برای نقشه برداری پیام رسانی مشابه رایانه های شخصی ، پیام رسانی فوری و شبکه جهانی وب است ، از این رو که استفاده از آن برای استفاده از نقشه برداری شخصی و ارتباطات تجاری عمدتا توسط کارمندان منفرد و با استفاده از نرم افزار مصرف کننده در محل کار انجام شده است ، نه به مجوز رسمی یا تهیه از طریق قبل از بخشهای IT شرکت ده ها میلیون حساب پیام فوری مصرف کننده که برای اهداف تجاری استفاده می شود توسط کارمندان شرکت ها و سازمان های دیگر استفاده می شود.

در پاسخ به تقاضای MIMS در سطح تجاری و نیاز به اطمینان از رعایت قوانین و امنیت ، نوع جدیدی از پیام فوری با نام “Enterprise Map Messaging” (“EMM”) با یک برنامه (SingleGalaxy) ایجاد شد.

نقشه های الکترونیکی ، از ربع آخر قرن بیستم ، رایانه ابزار ضروری برای نقشه بردار بوده است. بسیاری از نقشه برداری ها ، به ویژه در سطح نظرسنجی جمع آوری داده ها ، توسط سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) لحاظ شده است. عملکرد نقشه ها توسط فناوری بسیار ساده است که برهم زدن متغیرهای مکانی را روی نقشه های جغرافیایی موجود ساده می کند. نقشه های تعاملی رایانه ای تجاری در دسترس است که به کاربران امکان بزرگنمایی یا کوچک نمایی (به ترتیب افزایش یا کاهش اندازه) را می دهد ، گاهی اوقات با جایگزینی یک نقشه با نقشه دیگر در مقیاس متفاوت ، در هر جایی که امکان دارد در همان نقطه قرار بگیرند. سیستم های ناوبری ماهواره ای نقشه های رایانه ای با امکاناتی برای برنامه ریزی مسیر و مشاوره است که با کمک ماهواره ها مکان کاربر را کنترل می کند.

برنامه MapSignal پیشنهادات؛ بزرگنمایی شامل یک یا ترکیبی از موارد زیر است:

خدمات پیام رسان بی درنگ MapSignal با جزئیات بیشتر در مورد سیگنالهای تولید شده توسط انسان (SingleG / GPassenger) (آیکون های موجود / غیرقابل دسترس) همان نقشه را بزرگ می کند یا پیکسل ها را بزرگ می کند ، بنابراین با حذف اطلاعات کمتر قابل مقایسه ، جزئیات بیشتری را نشان می دهد با اطلاعات کمتر دقیق ، نسخه ای که همان نقشه افزایش پیکسل را افزایش می دهد (با مستطیل های پیکسل جایگزین می شود) ؛ جزئیات اضافی نشان داده نمی شود ، اما بسته به دید فرد ، جزئیات بیشتری دیده می شود. اگر صفحه رایانه پیکسل های جداگانه را به نمایش نمی گذارد ، اما بیش از حد همپوشانی دارد (این مربوط به صفحه LCD نیست ، اما ممکن است در مورد لوله اشعه کاتد و برنامه های تلفن همراه مانند تلفن همراه ، PDA و تلفن هوشمند اعمال شود) ، پیکسل را با مستطیل جایگزین کنید از پیکسل ، جزئیات بیشتر به نظر می رسد.

نظارت بر زمان واقعی (صوتی ، تصویری ، تقلید ، متن تایپ شده ، انتقال فایل) با توجه به سن و فعالیت کاربر. مثال: گروه های سنی (کودکان از 2 تا 7 سال ، کودکان از 7 تا 14 سال ، نوجوانان و بزرگسالان).

پیام سیگنال نقشه زبانهای رابط زیر را ارائه می دهد: آفریقایی ، آلبانیایی ، امهری ، عربی ، ارمنی ، آذربایجانی ، باسک ، بلاروسی ، بنگالی ، بیهاری ، بورک ، بورک ، بورک! ، بوسنیایی ، برتون ، بلغاری ، کامبوجی ، کاتالان ، چینی (ساده شده) ، چینی (سنتی) ، کورسیکی ، کرواتی ، چکی ، دانمارکی ، هلندی ، المر فید ، انگلیسی ، اسپرانتو ، استونیایی ، فاروئی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، فرانسوی ، فریزیایی ، گالیسیایی ، گرجی ، آلمانی ، یونانی ، گوارانی ، گجراتی ، هکر ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، ایسلندی ، اندونزیایی ، سرخپوستی ، ایرلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، جاوه ای ، کانادایی ، قزاقستانی ، کلینگون ، کره ای ، کردی ، قرقیزستانی ، لوتیایی ، لاتین ، لتونی ، لینگالا ، لیتوانیایی ، مقدونی ، مالایایی ، مالایایی ، مالتیایی ، مائوری ، مراتی ، مولداویایی ، مغولی ، نپالی ، نروژی ، نروژی (نینورسک) ، اکسیتانی ، اوریایی ، پشتو ، فارسی ، دزدان دریایی ، آلب هلندی ، پرتغالی (برزیل) ، پرتغالی (پرتغال) ، پنجابی ، کچوا ، رومانیایی ، رومانش ، روسی ، گالیسی اسکاتلندی ، صربی ، صربی ، کرواتی ، سسوتو ، شونا ، سندی ، سینالی ، اسلواکی ، ونیز آهسته ، سومالی ، اسپانیایی ، سوندان سواحیلی ، سوئدی ، تاجیکی ، تامیل ، تاتار ، تلوگو ، تایلندی ، تیگرینیا ، تونگا ، ترکی ، ترکمن ، توئی ، اویغورها ، اوکراینی ، اردو ، ازبکی ، ویتنامی ، ولزی ، زوزا ، ییدیش ، یوربا ، زولو ،

پروژه اینترنت MIMS توسط Goh Nai Ling در سنگاپور در سال 2002 آغاز شد. این پروژه شامل تجسم اینترنت / نقشه الکترونیکی حمل و نقل ، Smart Cab (SmartCab®) بود که اولین بار در ژانویه 2005 در مالکیت معنوی سنگاپور (IPOS) ظاهر شد و همچنان به عنوان برچسب در دسترس است. تجاری. علاوه بر این ، می تواند به عنوان معیار مهمی برای رشد اینترنت و زمینه های رشد مورد استفاده قرار گیرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا