بازاریابی

Googlelicious! قانون GoogleBase جدید – مقدمه

این یک دایرکتوری مقاله ، موتور جستجوگر و پرنده ، هواپیما یا حتی سوپرمن نیست. سپس دقیقاً صفحه اصلی “صفحه اصلی” از تیم Google دقیقاً چیست و منظور از بازاریابی وب سایت چیست؟ بیایید آن را مستقیماً از دهان اسب بفهمیم: “Google Base مکانی است که می توانید انواع محتوا را بصورت آنلاین و آفلاین ارسال کنیم که ما میزبان آن خواهیم بود و به صورت آنلاین می توان آنرا جستجو کرد. شما می توانید هر کالایی را که با ویژگی های خود ارسال می کنید ، توصیف کنید ، که به شما کمک می کند تا هنگام جستجو در Google Base ، آن را پیدا کنید.” واقعیت ، بسته به ارتباط موارد شما ، ممکن است در فهرست اصلی جستجوی Google و سایر محصولات Google مانند Froogle ، Google Base و Google Local نیز درج شود.

GoogleBase جدید یک دیتابیس است که به افراد کمک می کند انواع و اقسام اطلاعات در مورد هر چیزی را بدست آورند. این نوعی واکنشی است که به افراد امکان می دهد هر آنچه را که می خواهند ارسال کنند و سپس می توان آن را یافت ، نه از طریق رتبه بندی موتورهای جستجو مربوطه و بهبود صفحات وب ، همانطور که ما آنها را می شناسیم ، بلکه از طریق ویژگی ها. به عنوان مثال فرض کنید که شما در مورد کلاس درس اطلاعاتی دارید که می خواهید یک سبد را ببندید ، کافی است ، ویژگی های جستجو شده را به “Basketweaving 101 with Trainer Baskethead” تغییر دهید ، به افراد کلاس در مورد این ویژگی بگویید و وقتی به GoogleBase.com می روند و جستجو می کنند ، BLAMO – آنها اطلاعات شما را پیدا کردند! با این حال ، این نظریه در پشت وب سایت غول جدید است.

یکی از تفاوت های اصلی بین این نوع انتشار استاندارد و انتشار صفحات وب این است که شما اطلاعات خود را به Google می دهید و به جای میزبانی در سرور خود ، میزبان آن هستید. این بدان معنی است که همه چیز در پایه خودکفا است. در کنار هم صحیح نیست ، وب سایت ها می توانند از طریق ارسال لینک مستقیم به سایت به این قانون منتشر شوند. یک جستجوی ساده سئو در پایه نشان می دهد که برخی از نتایج هنوز به وب سایت هایی که در خارج از پایگاه قرار گرفته اند ، می روند.

یک تصویر ارزش هزار کلمه است! با GoogleBase ، می توانید تصویری را اضافه کنید که در صفحات نتایج جستجو نمایش داده می شود ، و این نوع جستجو را جذاب تر از جستجو معمولی مبتنی بر متن می کند.

این برای متخصصان سئو چیست؟ از زمان راه اندازی آن در نوامبر 2005 ، ما هنوز از تأثیراتی که این امر در SEO می گذارد مطمئن نیستیم. گوگل می گوید ، بسته به ارتباط پست ها ، ارسال های شما از این قانون نیز ممکن است در Google ، Google Local و Froogle گنجانده شود ، اما این مورد هنوز مشاهده نشده است.

برداشت اول من از GoogleBase خوب است. این نوع “اطلاعات در نوک انگشتان شما” قطعاً از بسیاری جهات کمک می کند. هر چند ببینید؛ صنعت پورنو در حال حاضر در GoogleBase است که از آن به عنوان یک هدف مخرب استفاده کرده است. دیوید برکوویز از SearchInsider صادقانه می گوید که GoogleBase می تواند برای بازاریابی Google AdWords مشکلی ایجاد کند ، زیرا محصولات اکنون می توانند تبلیغات رایگان داشته باشند:

“این می تواند مشکلی در تجارت AdWords ایجاد کند. اگر هر مشاغل کوچک می تواند محصولات و خدمات خود را از طریق Base به صورت رایگان به بازار عرضه کند ، چرا از AdWords استفاده می کنید؟ بدیهی است که برخی از اشکالات برای حل وجود دارد.”

به یاد داشته باشید: از آنجا که گوگل چهره خود را تغییر می دهد ، بقیه اینترنت تغییر می کند. بیایید این برنامه پایگاه داده بتا را برای چند ماه آینده تماشا کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا