بازاریابی

Google Analytics: اهمیت مراجعه به سئو

برای بیشتر ما ، وب سایت ما از نظر مشتریان بالقوه و علاقه مندان به خدمات / محصولات ما به عنوان یک میدان فروش است. وب سایت ها همچنین می توانند به عنوان یک نقطه صحبت برای افرادی باشند که به مفهوم بازاریابی اجتماعی عادت کرده اند. بنابراین مهم است که شما بدانید که در مورد وب سایت شما چه صحبت می کند و وب سایت شما در کجا نمایش داده می شود – چه در شبکه های اجتماعی یا در فهرست شرکت ها ، وبلاگ ها یا سایت های خبری

مراجعه به ترافیک نان و کره شما برای دانستن آن است. یک عنصر مهم که در آن می توانید ببینید که در اینترنت کجا ایستاده اید و مردم در مورد شما و شرکت شما چه می گویند.

ترافیک خود را چگونه می بینید؟

تا زمانی که وب سایت شما به Google Analytics پیوند نداشته باشد – می توانید میزان بازدید خود را در Google Analytics مشاهده کنید.

1) وارد حساب Google Analytics خود شوید و به سمت چپ بروید ، در اینجا “منابع ترافیک” را پیدا خواهید کرد – روی آن کلیک کنید.

2) این منوی کشویی را مشاهده خواهید کرد و تب دوم “منبع” را مشاهده خواهید کرد – بر روی آن کلیک کنید.

3) در زیر ، “ارجاعات” را مشاهده خواهید کرد – با کلیک بر روی آن ، به همین راحتی افراد از کجا آمده اند تا به سایت شما بیایند.

با این اطلاعات چه کار می کنم؟

در اینجا یک داستان برای شما آورده شده است:

وب سایت ما بازدید زیادی از سایت ارجاع از سایت بسیار محبوب Reddit دریافت کرده است. من قبلاً در سالهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی می دانستم که Reddit به معنای خبر خوب یا بد است – به ندرت از وسط پایین می رود و کاملاً به “زیر ویرایش فرعی” بستگی دارد.

من کلیک کردم تا بفهمم یکی از پست های من در Automotive Sub -reddit منتشر شده است – چون این صنعت ماست ، شما فکر می کنید من خیلی تعجب کردم. شخصی وقت خود را برای خواندن پست من صرف کرد و از لذت آن چنان لذت برد که معتقد بودند به اشتراک گذاری ضروری است – یک برنده همیشه قلبی منحصر به فرد دارد.

من به نمایندگی از شرکت در Reddit ثبت نام کردم و شروع به بحث درمورد پستهای خود کردم ، و به س questionsالاتی در مورد اینکه منابعم را از کجا به دست آورده ام و آنچه راجع به آنها فکر می کردم به روشی معنی دار و عمیق پاسخ دادم. افراد بیشتری حقایق ظاهراً بی شکل را دوست دارند تیمی از فروشندگان که واقعاً به افکار و احساسات خود علاقه مند بودند.

قبل از اینکه با کاربران Reddit تماس بگیرم ، بازدیدکنندگان از این پست 46 بازدید منحصر به فرد دارند. پس از شرکت در بحث ، ما به 600 رسیدیم – بسیاری از آنها به صفحات دیگر رفتند و حتی برخی از ما درخواست نقل قول کردند.

دوباره یخ زد تا تبدیل به یک معامله بالقوه شود ، اما بیشتر مطالب توسط 600 ساله به اشتراک گذاشته شد که با خوشحالی شروع به اشتراک گذاری سایر پست هایی کرد که نوشتم – این یک موقعیت برنده برای همه بود.

ترافیک مراجعه نه تنها برای دیدن ارتباطات افراد با انجمن برای شما خوب است ، بلکه به شما امکان می دهد موارد بد و منفی گفته شده درباره تجارت خود را مشاهده کنید. به عنوان مثال اول ، کسی سایت ما را در یک انجمن بی اهمیت ارسال کرده است – اگرچه این یک بحث واقعی در مورد محصول ما است ، اما سایتی نیست که بخواهم با این برند ارتباط برقرار کنم – شک دارم از عنکبوت ها و گوگل متنفر است.

من با مدیر وب سایت انجمن تماس گرفتم و خواستم آن را از سایت خود حذف کنم. آنها از اجبار آن خوشحال شدند.

بنابراین دقیقاً چه کاری باید انجام دهم؟

نظارت بر بازدید شما این اطمینان را می دهد که می توانید کلاه های اجتماعی و کلاه های جستجوگرها را نیز انجام دهید.

اگر درباره محصولات ، خدمات یا پست های وبلاگ خود نظرات معنی داری داشته باشید ، به مشتریان نشان می دهید که فقط افراد را به عنوان هدف برای فروش در نظر نمی گیرید.

می توانید ترافیکی را ببینید که می تواند به اعتبار شما آسیب برساند و جلوی آن را می گیرد – همه اینها حافظه است.

شما مجبور نیستید به همه انجمن ها بپیوندید ، گاهی اوقات لازم نیست – اما هر بستر اجتماعی که وب سایت شما در آن نمایش داده می شود زمانی برای برقراری ارتباط با افراد جامعه همیشه در حال رشد ما است.

شما به پیام خود اقتدار می دهید ، به خوانندگان نشان می دهید که یک کارآفرین با هدف و علاقه به فکر هستید – و نه فقط حقوق و دستمزد.

منفعت نهایی انجام این کار به راحتی قابل مشاهده است. بازدیدکنندگان با اعتماد به نفس بالاتری کسب می کنید و صدای مختلفی را در سیستم عامل های مختلف به شرکت آنلاین ارائه می دهید ، بی سابقه و بی خطر است و می توانید مناطق خطرناکی را برای کاهش آلودگی نام خود به وب سایت های بد پیدا کنید.

اغلب مدیران و مدیران ارشد فقط به یک معیار علاقه مند هستند ، بازگشت سرمایه گذاری – حالا نوبت شماست که ارزش را به آنها نشان دهید ترمیم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا