بازاریابی

Getting the Most Out of Content Marketing

احتمالاً متوجه شده اید که بازاریابی محتوا عنصر اساسی موفقیت حرفه ای شماست. همانطور که فناوری تکامل می یابد و ابزارهای بیشتری به طور منظم به شما ارائه می شود، سایر جنبه های بازاریابی با فناوری های جدید در حال تکامل هستند. با این حال، بازاریابی محتوا مانند قبل باقی می ماند.

تغییر اتفاق افتاد

فناوری به شما این توانایی را داده است که نحوه برقراری ارتباط و راه های مختلفی را که می توانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید، تغییر دهید. به عنوان مثال، بازاریابی رسانه های اجتماعی، روشی از بازاریابی محتوا است که امروزه بسیار محبوب و موثر است. با این حال، بازاریابی محتوا (در قلب) به همان اندازه رایج است. این واقعاً چیزی است که مخاطب هدف می تواند به آن تکیه کند تا همیشه یکسان باشد.

مهم است که به یاد داشته باشید که محتوا را می توان به روش های مختلفی فروخت و بیشتر این راه ها شامل ارتباطات آنلاین است.

تعریف بازاریابی محتوا

بسیار مهم است که قبل از اینکه رویکرد خاصی برای بازاریابی محتوا برای کسب و کار خود تعریف کنید، به وضوح تعریف کنید که بازاریابی محتوا چیست. مدت زیادی است که تعریف بازاریابی محتوا تغییر نکرده است و می توان انتظار آن را داشت. تعریف قدیمی اطلاعات منتشر شده توسط یک متخصص است. این افراد که متخصص به حساب می آمدند، نویسندگان حرفه ای (روزنامه نگاران و کتاب نویسان) و افراد مشهور بودند. کارشناسان نیز افرادی با تجربه قوی در این زمینه خاص در نظر گرفته می شوند. کارشناسان از تجربیات خود برای ساختن پایه ای محکم برای فروش کبد خود استفاده خواهند کرد.

اکنون؛ با این حال، تعریف آن مانند قبل نیست. در حال حاضر، محتوا می تواند توسط هر کسی نوشته شود. برای اینکه بتوانید محتوای خود را جدی بگیرید، لازم نیست که یک متخصص (به معنای معمول) باشید. در واقع، تنها کاری که ارسال کننده محتوا باید انجام دهد این است که او را به عنوان یک متخصص در یک موضوع قرار دهد. فرد می تواند هر پیشینه ای داشته باشد و این قطعاً برای یک نویسنده بودن شرط نیست.

با توجه به اینکه تعریف محتوای حقوقی و نحوه بازاریابی آن به طور قابل توجهی تغییر کرده است، تعریف جدید گسترده تر و فراگیرتر است. بسیاری از انواع نوشته ها محتوا تلقی می شوند و به این ترتیب پذیرفته می شوند. تنها شرط این است که محتوا باید با مخاطب هدف مرتبط باشد و توانایی انتشار در رسانه های اجتماعی را حفظ کند.

تعریف مدرن بازاریابی محتوا

تعریف مدرن بازاریابی محتوا محتوایی است که می تواند به صورت آنلاین منتشر شود تا دیگران بخوانند و کسب درآمد کنند. این بدان معنا نیست که محتوا بی ارزش یا جالب است. باید این دو مورد باشد. همچنین باید با مخاطب هدف مرتبط باشد و در نهایت باعث شود اعضای مخاطب هدف در نهایت به مشتری تبدیل شوند. بازاریابی محتوا همچنین باید تأثیرگذاران را جذب کند، که واقعاً به پیشرفت در قلب (و تجارت شخص) کمک می کند. در سطح پایه، بازاریابی محتوا با امید به ایجاد ترافیک، سرنخ، ایجاد اعتماد، تقویت شهرت و ایجاد آگاهی بیشتر از برند انجام می شود. خلاصه خیلی کارها را انجام می دهد.

محصول مهم بازاریابی محتوا

سئو: با بازاریابی محتوا می‌توان به نتایج خوب مختلفی دست یافت. بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار مهم است. اگر محتوا بهینه نشود، موتورهای جستجو آن را نادیده می گیرند. اگر این اتفاق بیفتد، شما در صفحات موتور جستجو بالا نخواهید بود و مردم به شخص دیگری رای می دهند که به دنبال کاری است که شما انجام می دهید. اگر چنین است، قبل از شروع کار تمام شده است.

لینک بیلدینگ: لینک های برگشتی برای موفقیت کسب و کار شما ضروری هستند. در حال حاضر، تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که لینک های ارزشمند را دانلود کنید و تنها راه برای انجام این کار، ارائه محتوای منحصر به فرد است. راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، از جمله وبلاگ نویسی مهمان و اطلاعات در مورد اینکه چگونه به موفقیت آنلاین دست یافته اید. یکی دیگر از راه های موثر اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی است. اگر در برخی از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب‌تر (یا یکی از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی) فعال هستید، به آن کانال‌ها بروید و ببینید چه تعداد لینک ورودی توسط افراد به اشتراک گذاشته شده است. head. به یاد داشته باشید که شرکت در قدرتمندترین و مفیدترین کانال های رسانه های اجتماعی برای شما بسیار مهم است.

موثرترین کانال رسانه اجتماعی برای بازاریابی محتوا

کانال های رسانه های اجتماعی عالی وجود دارد و بسته به نیازهای کسب و کار خود، ممکن است بخواهید کانال های بازاریابی رسانه های اجتماعی زیر را در نظر بگیرید:

  • یوتیوب: این یک کانال بسیار مفید برای محتوا است و افراد زیادی محتوای ارسال شده را تماشا می کنند.
  • iTunes: باور کنید یا نه، این کانال می تواند موثر باشد و برای کسب و کار شما مفید باشد. بسیاری از مردم دوست دارند به جای خواندن درونی، به آنچه می گویید گوش دهند.
  • اشتراک اسلاید: این یک کانال بازاریابی محتوای رسانه های اجتماعی عالی است. بسیاری از حرفه ای ها از این کانال برای به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده می کنند و نتایج بسیار خوبی نیز کسب می کنند.

نتیجه

هنگامی که صحبت از استفاده از بازاریابی محتوای آنلاین برای تجارت شما می شود، مهم است که عاقلانه انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای خود را به طور مؤثر می فروشید. برند شما و کسب و کار شما برای موفقیت نیاز به محتوا دارد و مهم است که همیشه زمان، انرژی و ثبات را به کسب و کار خود اختصاص دهید. برای تجارت شما بسیار مهم است که محتوای خود را به درستی بفروشد و انجام تکالیف بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بهترین کانال بازاریابی رسانه های اجتماعی برای نیازهای حرفه ای خاص خود است. البته مهم است که محتوای شما مرتبط، به موقع، با کیفیت بسیار بالا و تا حد امکان مرتبط باشد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا