بازاریابی

Getting Ranked On Fiverr

درست مانند به دست آوردن موقعیت شماره 1 در گوگل، کسب یک “رتبه” بالا در Fiverr یکی از موثرترین راه ها برای جلب توجه در این سرویس است.

هر آنچه را که ارائه می دهید، قرار گرفتن در رتبه اول هر صفحه «دسته» به شما این فرصت را می دهد که بهتر تشخیص دهید که از نظر رشد خدمات به چه چیزی می خواهید برسید.

واقعیت این است که اگر ارائه یک سرویس (که در واقع نتیجه می دهد) مهمترین چیز است، تعدادی کار وجود دارد که می توانید با استفاده از یک سری “ترفندها” / “تاکتیک ها” برای تشویق رشد نام تجاری / حساب خود انجام دهید. با بهبود رتبه بندی کلی خود کمک کنید.

قبل از شروع، مهم‌ترین چیزی که باید بدانید این است که Fiverr واقعاً نمی‌خواهد که سیستم آنها را «بازی» کنید. به طور کلی، شما بیشتر از چیزهایی که نیاز ندارید (به جای آنچه واقعاً نیاز دارید) دریافت می کنید، و اگر برای رتبه بندی «نیاز دارید»، مزایای آن را احساس نخواهید کرد.

قبل از در نظر گرفتن تعداد کنسرت های خود باید یک سرویس واقعاً کارآمد ارائه دهید …

با این گفته، مهم است که ابتدا درک کنیم که Fiverr – مانند گوگل – از تعدادی “دلایل” برای تعیین اینکه کدام یک از گیگ ها در بالای صفحه دسته بندی ظاهر می شوند، استفاده می کند.

اینها جنبه هایی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید تا مطمئن شوید که می توانید کارآمدترین شماره را در سیستم دریافت کنید. برای انجام این کار دلایل به شرح زیر است:

 • ایده ها (اعداد و نمرات)

 • تعداد سفارشات (از جمله صف)

 • کامل بودن اطلاعات (آیا اطلاعات شما کامل است)

 • کیفیت “گیگ” (خدمات اضافی، عکس و …)

 • کلید واژه ها

اگر بتوانید کنسرت های خود را به درستی «افزایش دهید» تا معیارهای ذکر شده در بالا را برآورده کنید، شانس بیشتری برای پیشرفت خواهید داشت. با این حال، موفقیت یا خریداران را تضمین نمی کند …

 • ایده ها

  هر بار که یک سفارش را “تکمیل” می کنید، از مشتری خواسته می شود تا نظر خود را بنویسد. این اغلب به این معنی است که آنها بازخوردی را به کاربر ارائه می دهند و یک رتبه “ستاره” برای نشان دادن کیفیت کار ارائه شده ارائه می دهند. البته، داشتن یک حساب کاربری سالم با چندین سفارش 5 ستاره به این معنی است که Fiverr به یکپارچگی حساب اهمیت می دهد و بنابراین تمایل بیشتری به قرار دادن آن در بالاترین سطح دارد. هیچ راه دیگری برای ایده گرفتن وجود ندارد جز اینکه یک کار خوب ارائه دهید. حتی اگر می‌خواهید «گیگ‌های» کوچک‌تری ایجاد کنید (مقالات نوشتن ۵ دلاری یا چیزی دیگر) تا به سرعت خریداران را جذب کنید، روش کلی رتبه‌بندی Fiverr بر اساس تعداد بررسی‌ها در یک دوره زمانی طولانی است.

 • تعداد سفارشات

  برخی از “گیگ ها” در Fiverr با نرخ 40+ در روز خریداری می شوند. این سفارش‌ها به Fiverr می‌گویند که خدمات ارائه‌شده توسط حساب نه تنها بر اساس تقاضا، بلکه با کیفیت بالا نیز انجام می‌شود. برای این منظور، اگر قصد دارید رتبه بالاتری کسب کنید، مطمئناً به داشتن تعداد زیادی سفارش جدید در هر روز کمک می کند. تنها راه افزایش سرعت سفارش، ارائه خدمات عالی با قیمتی مقرون به صرفه است. به عنوان مثال، اگر شما یک سرویس SEO دارید – با 50٪ قیمتی که انتظار دارید در 3 ماه اول به دست آورید، ارائه می شود. این به شما فرصتی می‌دهد تا خریداران زودگذر بیشتری را جذب کنید، اگر «بازی» خود را بر روی چیز مهم‌تری بنا کنید.

 • کامل بودن اطلاعات

  مطمئن شوید که یک عکس نمایه خوب از خود آپلود کرده‌اید، شایستگی‌ها/موفقیت‌هایتان را فهرست کنید و به‌طور کلی به افراد این فرصت را می‌دهید تا نقاط قوت اصلی شما را بدون نیاز به گفتن به آن‌ها شناسایی کنند. آنها می گویند موفقیت اثری از خود بر جای می گذارد. نمایه شما باید یک “خالکوبی” بر کیفیت کار شما باشد – این بدان معنی است که اگر در مورد قرار دادن کنسرت های خود در پلتفرم خود جدی هستید، باید مطمئن شوید که هر کنسرت دارای مرتبط ترین محتوا است. طبق تعریف، یک تصویر خوب و مال شما پاسخ سریع و کامل به تمام درخواست ها.

 • کیفیت “گیگ”

  در مرحله بعد، “کیفیت” همه گیگ های نصب شده در سیستم نیز مهم است. سرویس‌های اضافی اضافه می‌کند، «توضیحات» کاملی از کنسرت می‌نویسد و به طور کلی دارای سیستمی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که ببینند قبل از پرداخت هزینه آن، چه چیزی می‌خرند – به کاربران این امکان را می‌دهد تا با مؤثرترین روش، بیشترین بهره را از سیستم ببرند. . به طور کلی ایده خوبی است که چندین باند را به کنسرت خود اضافه کنید، و همچنین مطمئن شوید که یک نسخه اولیه به خوبی نوشته شده دارید.

 • کلید واژه ها

  در نهایت، کلمه کلیدی کنسرت شما مهم است. اگر چندین کلمه کلیدی اضافه می کنید، آنها را مختص سرویسی که می خواهید ارائه دهید نگه دارید. این نه تنها تضمین می کند که می توانید مزایای زیادی از سیستم دریافت کنید، بلکه Fiverr می تواند نتایج جستجوی خوبی را به شما ارائه دهد و غیره.

همانطور که گفته شد، اینها فقط دستورالعمل هستند. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کسب درآمد در Fiverr نیاز دارید، باید خدماتی ارائه دهید و آن را به گونه ای ارائه دهید که بر روی محصولات خاص متمرکز شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا