بازاریابی

Five Ways To Effectively Draw Attention To Your Webinar Listings

وبینارها برای حرفه‌ای‌هایی که می‌خواهند مهارت‌های جدیدی بیاموزند یا از همکاران محترمی که دانش خود را به اشتراک می‌گذارند بشنوند عالی است. با این حال، اگر می خواهید افراد برای آنها ثبت نام کنند، مهم است که لیست وبینار خود را تبلیغ کنید. چند راه خوب برای جذب مخاطب بیشتر برای نمایشتان چیست؟

1) در رسانه های اجتماعی به شدت تبلیغ کنید

رسانه های اجتماعی زیادی برای تبلیغ رویداد بعدی وجود دارد. شما باید از تعداد زیادی از آنها استفاده کنید. اگر دنبال کننده های بزرگ و معتبری ایجاد می کنید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید صدها یا هزاران نفر دیگر را برای ثبت نام در رویداد خود جذب کنید.

2) از استراتژی های خوب سئو برای جذب ترافیک بیشتر به لیست خود استفاده کنید

مهم است که هر بار که وبینارهای خود را تبلیغ می کنید از استراتژی های سئو مرتبط استفاده کنید. هنگامی که مقاله ایجاد می کنید، از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کنید که افراد در هنگام استفاده از موتورهای جستجو جستجو می کنند. این یکی دیگر از راه های آسان برای شرکت در رویداد شما بدون نیاز به انجام کارهای بازاریابی اضافی است.

3) به دوستان، خانواده یا همکاران در مورد این رویداد بگویید

تبلیغات شفاهی هرگز از بین نخواهد رفت. مطمئن شوید که دوستان، خانواده و همکارانتان از فعالیت های شما اطلاع دارند. علاوه بر این، شما باید به دنبال افرادی باشید که می توانند بیشترین سود را از آنچه ارائه می دهید داشته باشند. به عنوان مثال، اگر فردی را می شناسید که می خواهد کار در خانه را بیاموزد، آن شخص ممکن است بخواهد در وبینار شما ثبت نام کند.

4) وبلاگ خود را در صورت وقوع رویدادی به روز کنید

هر کسی که می خواهد توجه خود را به خود جلب کند باید یک وبلاگ داشته باشد. هر بار که رویدادی در پیش است، می توانید پیوندی به وبینار در وبلاگ خود ارسال کنید. همچنین می توانید از وبلاگ خود برای جذب خواننده ای استفاده کنید که می خواهد حساب رسانه های اجتماعی شما را دنبال کند. به خاطر داشته باشید که وبلاگ نویسی نباید کار سختی باشد. در عوض، می توانید یک مقاله کوتاه بنویسید یا از شخص دیگری بخواهید که وبلاگ شما را برای شما بنویسد. این می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و به شما کمک کند بیشتر درگیر خودتان و یادگیری خود شوید.

5) رویدادهای آینده را در سایر وبینارها اعلام کنید

دلیلی وجود ندارد که نتوانید به طور تصادفی وبینارهای دیگر خود را هنگام رهبری یک سخنرانی یا تدریس یک کلاس آنلاین ذکر کنید. اگر مخاطبان شما آنچه را که می گویید دوست داشته باشند، احتمالاً می خواهند بیشتر گوش کنند. بنابراین، تنها با گفتن اینکه در آینده کجا خواهید بود، تقریباً می توانید مخاطبان بیشتری را برای رویدادهای آینده برای خود تضمین کنید.

هیچ عصای جادویی وجود ندارد که بتوانید آن را تغییر دهید تا تعداد افرادی که می خواهند در وبینارهایی که ارائه می دهید ثبت نام کنند افزایش دهید. خبر خوب این است که می توانید با سخت کوشی و تبلیغ رویداد، مخاطبان و درآمد خود را افزایش دهید. بنابراین، فراموش نکنید که به دوستان خود بگویید، در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و وبلاگی داشته باشید که به طور منظم به روز می شود. اگر این کار را انجام دهید، برای تلاش هایتان پاداش خوبی دریافت خواهید کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا