دانش و فناوری

FCC: این گوشی‌ها تشعشع بیش از حد مجاز دارند

آخرین گزارشی درباره گوشی‌هایی با بیش از حد مجاز رادیویی منتشر شده که توسط FCC مشخص شده است. چه گوشی هایی تشعشع بیش از حد از خود منتشر می کنند؟

زندگی در صدد و دنیای فناوری‌های هوشمند، علاوه بر این که مزیت‌های بی‌شماری دارد یکی از این صدمات است که در حال حاضر احساس‌کننده بساری از افراد است. تشعشعات فرکانس رادیویی (RF) منتشر شده از گوشی‌های هوشمند است.

سرویس رسانه تکراتو

ده از گوشی‌های هوشمند انتشار می‌یابد، برای عملکرد این دستگاه‌ها لازم است. اما اگر این تشعشع بیش از حد مجاز باشد، باعث بروز بیماری و صدمه‌های جدی در بدن انسان می‌شود. ق ر ا اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی اف سی حال امروز می‌خواهیم در این مطلب به 10 گوشی‌هایی که بیش از حد مجاز دارند و توسط FCC مشخص شده‌اند را معرفی کنیم.

مقدار تشعشع بیش از حد مجاز چقدر است؟

بانکرا شزارشی از BanklessTimes Androidه توسط AndroidCentral منتشر شده، لیست گوشی‌هایی که بیش‌ترین تشعشع فرکانس رادیویی (RF) را دارند مشروب می‌کنند. کاکن ت ک ت ش ش S S S S S S S S S S S S S S AR AR AR AR AR AR AR AR AR

FCC: این گوشی‌ها تشعشع بیش از حد مجاز دارند

SAR کنترلی است که مقدار فرکانس رادیویی (RF-EMF) جذب شده توسط بدن انسان را محاسبه می‌کند. چ ر ر ر م FC FC FC FC FC ر ر ر ر FC FC ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر FC FC FC FC FC FC اف سی اف سی ل،،،،،،،،،،،،،،، هرچه این میزان خطر ابتلا به سرطان و همچنین آسیب‌های دیگر برای انسان‌ها کاهش می‌یابد.

همان طور که بالاتر از آن اشاره کرد. همه گوشی‌های هوشمند مقداری از این فرکانس رادیویی (RF) را از خود ساطع می‌کنند. این واقعاً باعث می‌شود قسمتی که در کنار گوشی هوشمند است، شروع به گرم شدن کند. اما مقدار این گرما به حدی نیست که بخواهد به تمام قسمت. ق مشل گوشی، نوع آن و در نهایت تا نزدیکترین گیرنده آنتن مخابراتی تل

بوشی های با تشعشع بیش از حد مجاز کدامند؟

کفتنیست که در این لیست نقاط ضعفی بزرگ برای آن گوشی و شرکت سازنده آن می‌شود. Motorola Edge با انتشار تشعشع بیش از حد مجاز که مقدار آن SAR 1.79W / Kg برای اولین گوشی این لیست به شماره می‌رود. یر حالی‌است که بیش‌ترین مقدار تعیین شده توسط FCC، مقدار 1.6W / Kg است. این گوشی‌های Axon 11 5G ZTE و OnePlus 6T با مقادیر SAR 0.20W / Kg و SAR 1.55W / Kg

تشعشع بیش از حد مجاز

چوشی از شرکت سونی با نام های اکسپریا XA2 Plus ک X پ پ Z 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. 1. شرکت گوگل نیز جای سه گوشی را در این لیست اشغال کرده است که مدل‌های پیکسل 3 ایکس ال گوگل با مقدار 1.39W / Kg. در آخر نیز گوشی‌های پیکسل 3 و وان پلاس 6 با نرخ مشابه 1.33W / Kg در آخرین جایگاه این لیست قرار می‌گیرند.

میشنهاد می‌شود برای جلوگیری از این خطر تا حدامکان استفاده از تلفن‌همراه. راه حل دیگر این است که می‌توانم از هندزفری برای مقابله با تماس‌ها استفاده کنم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تشعشع بیش از حد مجاز در این گوشی‌ها چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا