بازاریابی

Discussing About Benefits of Vivaneer

بر کسی پوشیده نیست که برخی از عمل های زیبایی دندان ممکن است گران باشند. اما دندانپزشکان زیبایی انواع روکش های چینی را ارائه می دهند که نیاز به آماده سازی کمی یا بدون نیاز به دندان دارند و گران تر از مارک های مشابه هستند.

این تکنیک مشابه Lumineers است. این یک روکش بسیار قوی است. دندانپزشکان زیبایی می توانند لبخند بسیاری از افراد را بدون ایجاد فرورفتگی بزرگ در دندان تغییر دهند. شرایطی وجود دارد که برای جلوگیری از ظاهر شدن بیش از حد روکش ها، آماده سازی دندان نرم ضروری است.

دندانپزشکان زیبایی از Vivaneers برای ارائه راه حلی طولانی مدت برای دندان های تغییر رنگ، ترک خورده، شکسته یا شکسته استفاده می کنند. Vivaneers تمام این نواقص را پوشش می دهد و بیمار را با دندان های صاف و سفید رها می کند. روکش های چینی از یک شمش سرامیکی قوی به نام پریسماتیک ThinPress ساخته می شوند. این روکش قادر است روکش هایی با ضخامت 0.3 میلی متر ایجاد کند که به آنها اجازه می دهد تا روکش ها را روی دندان هایی با ساختار دندان کوچک و اغلب بدون انقباض قرار دهند.

Vivaneers همچنین سایه های خنک را برای انعطاف پذیری سایه ها ارائه می دهد زیرا دندانپزشکان زیبایی با آنها کار می کنند یا سایه های مات که برای پوشاندن سایه های دندان های تیره استفاده می شود. این روکش‌های بسیار قوی همچنین به اندازه‌ای بادوام هستند که می‌توان روی روکش‌های با چسب کامل استفاده کرد.

آنها یک سال پیش Vivaneers را با تمرین خود آشنا کردند. دندانپزشکان نتایج به دست آمده با استفاده از آنها در تعدادی از بیماران را دوست دارند. اکثر کاندیدهای ونیرهای چینی را می توان با استفاده از Vivaneers درمان کرد، و او افزود که اکثر دندانپزشکان زیبایی گزینه های Vivaneers را برای بیمارانی که نیاز به کمی آماده سازی و کوچک کردن دندان دارند یا کسانی که از درد می ترسند ارائه می دهند.

از آنجایی که این روش نسبت به روکش چینی سنتی تهاجمی کمتری دارد، درد کمتر قابل توجه است. Vivaneers به ​​ویژه در این دوران سخت اقتصادی محبوب هستند، جایی که آمریکایی‌های بیشتری به دنبال راه‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های روزمره علاوه بر کالاهای گران هستند. Vivaneers کمی کوچکتر از Lumineers هستند، بنابراین می توانند داده ها را به بیماران منتقل کنند.

-تمام شده-

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا