بازاریابی

CPP در مقابل CPA در تبلیغات

هنگامی که صاحبان وب سایت ها به دنبال یک استراتژی اثبات شده برای به دست آوردن بازدیدکنندگان مرتبط به وب سایت خود هستند ، اغلب با این سوال مواجه می شوند. آیا باید از روش های تبلیغاتی CPP یا CPA استفاده کنند؟ در واقع ، رشد کسب و کار CPA نشان می دهد که این نوع ترافیک و مشتریان زمان زیادی طول می کشد ، و خدمات خوب زیادی در بازار وجود دارد ، برخی از کارشناسان می گویند که بسیار زیاد است و باید به تبلیغات CPP در شرکت آنلاین بازگردد. ابتدا ، نویسنده می خواهد دو اصطلاح بازاریابی آنلاین را تعریف کند ، و سپس تفاوتهای مربوط را در بحث برجسته کند: CPP در مقابل CPA در تبلیغات.

تبلیغات CPP چیست؟

CPP به طور کلی مخفف عبارت Cost Point Rating است. به این ترتیب تبلیغ کننده یک آگهی خریداری می کند و قیمت به عنوان هزینه رسیدن به یک درصد از مخاطبان تعریف می شود. قبل از قرار دادن یک آگهی در یک آگهی CPP آنلاین ، لازم است که در مورد میانگین تحقیق کنید و درباره آمار کاربران بیشتر بدانید. لازم است تأیید شود آیا افرادی که از سایت بازدید می کنند به محصول علاقه مند هستند ، بنابراین به مهارتهای تحقیق و رسانه نیاز است. اندازه گیری اثربخشی یک تبلیغ آنلاین با مقایسه هزینه دسترسی به مخاطبان با مزایای تبلیغات انجام می شود.

تبلیغات CPA چیست؟

تبلیغات CPA مخفف عبارت Cost per Action یا Cost per Acquisition است. این روش ساده تری برای اندازه گیری نتایج است ، زیرا کاربران باید برای کسب درآمد اقدام کنند. برخی از کمپین های سرب هزینه هر سرب را اندازه گیری می کنند و سپس آن را به CPA تبدیل می کنند. چقدر سرب برای تولید فروش مورد نیاز است. وقتی مشتری اقدام می کند چقدر پول مورد نیاز است. این یک روش ساده است و تبدیل هایی را که به دست نمی آیند اندازه گیری می کند.

آیا مطمئن هستید که CPA شما کار می کند؟

بسیاری از شرکت های CPA در اینترنت با شرکای مختلف وجود دارند. در بین آنها تازه ازدواج کرده و فروشنده ای پیش می روند ، بنابراین انتخاب حقوق و دستمزد مناسب حرکت درستی است و برای شرکت بسیار مهم است. برخی از این شرکا از CPP به عنوان روشی برای تبلیغات استفاده می کنند تا با نمایش آگهی های شرکت از طریق تبدیل درآمد کسب کنند. این تبلیغات در جایی که تبلیغات می روند کنترل نمی شوند ، اما حداقل فروشنده مجبور نیست در بازار تحقیق کند. از آنجا که آنها فقط به CPA برای تبدیل یا هدایت پرداخت می کنند ، ریسک مربوط به این نسبت به تبلیغات CPP کمتر است.

مزایای تبلیغات CPP

بسیاری از کارشناسان گفته اند که اگر شرکت ها بستر آنلاین را انتخاب کنند که می خواهند به مخاطبان مورد نظر خود برسند ، هزینه فروش تبلیغات CPP کمتر خواهد بود. با این حال ، اگر تحقیقات بازار دست کم گرفته شود ، فقط اتلاف وقت و زمان است. برای دریافت پاسخ به بحث ، لازم است دو روش مختلف را در نظر بگیرید و پاسخ را اندازه گیری کنید: CPP در مقابل CPA در تبلیغات.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا