اخبار بازار

Corona به بازار آمد / وب سایت قیمت گذاری کاربران را استخدام کرد – آژانس خبری سریع ایران و اخبار جهان

اگرچه کرونا در آستانه Nuarose معاملات خودرو را کاهش داده است ، اما کرونا هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و فروشندگان هنوز هم آن را جذاب می دانند ، مادامی که افراد را استخدام می کنند تا در سایت های خودکار رزرو آگهی بروند و قیمت ها را تعیین کنند. در روزهای اخیر علی رغم نزدیک شدن به پایان سال ، بازار خودرو در حال نزول است ، اما گزارش هایی مبنی بر مراجعه به مرکز شماره گذاری نیز به شدت کاهش یافته است.

تا اوضاع فعلی ناشی از تاج گذاری بازار خودرو ، قیمت ها به طور پیوسته رو به افزایش بوده است و بازار خودرو در ماه های اخیر با سطح غیر منطقی قیمت رو به رشد بوده است. هفته ها معاملات معامله با افت شدید روبرو بوده است.

در همین حال ، برخی از دلالان هنوز در تلاش هستند تا در این محیط فعلی آب آلوده را بگیرند و بازار را به سمت افزایش قیمت سوق می دهند ، با بررسی های مرکز تجارت الکترونیکی که نشان می دهد برخی سایت ها قیمت غیر واقعی ارائه می دهند. و همان قیمتهایی که انجام می دهند باعث فروپاشی بازار می شود. در غیر این صورت ، معاملات در دنیای واقعی بازار را از بین می برد.

به این امر بیفزایید ، البته عملکرد خودروسازان ، که هنوز پس از ماهها آشفتگی ، صنعت خود را تنظیم و تنظیم نکرده اند ، بنابراین آژانس ها و بخش های فروش آنها همین را نشان داده اند. آنها تاکنون نتوانسته اند صنعت خود را ادغام کنند. این دو خودروساز که به بازار خودرو کمک کرده اند به هیچ وجه قادر به تنظیم محصولات خود نبودند و این نشان می دهد که آنها تولید کننده های خوبی هستند اما مطمئنا فروشندگان خوبی نیستند.

بررسی ها نشان می دهد که گاهی اوقات نه مشتریان واقعی و نه دلالان بازار خودرو به سیستم ثبت نام خودرو که برای فروش خودرو طراحی شده است ، دسترسی آسان ندارند و اغلب این نمایندگی ها هستند که برنامه ها و نصب های فوری خودروسازان را اتخاذ می کنند. و باز هم ، مشتریان واقعا خالی از این فروش ها بیرون می آیند.

بسیاری از کارشناسان بازار خودرو معتقدند که روند قیمتی در بازار طی چند هفته آینده کاهش می یابد و Corona در کاهش تأثیر خواهد داشت. رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ، موتمن گفت: “برخی از پیشنهادات در سایت های فروش خودرو می گوید که هیچ پایه و اساس واقعی ندارند و در قیمت گذاری ها دورتر می روند.”

وی گفت: “با این حال ، شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر بسیاری از بازارها را تحت تأثیر قرار داده و بازار خودرو از آن فراتر نیافته است ، بنابراین انتظار داریم رکود اقتصادی در روزهای آینده با همراهی بازار خودرو ادامه یابد.” خواهد شد

موتمنی گفت ، دولت باید بر فضای سایبری نظارت کند که ظاهراً در حال انجام است ، اما باید احتیاط کرد تا قیمت های جدید خودروها توسط فضای سایبری اعلام شود. نگران بازار نباشید.

وی گفت: “با این وجود تقاضا هنوز در بازار خودرو زیاد است و باید عرضه آن را برآورده کند ، اما از همه مهمتر نباید فرصتی برای ایجاد اختلال در بازار در شرایط فعلی فراهم کند.”

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا