بازاریابی

CopyO SEO Copywriting – چرا اثبات کوتاهی ، کار در خانه ، پردرآمد

نوشتن تبلیغات سئو شغلی پردرآمد در خانه است که نسبتاً کمی درباره آن شناخته شده است. این بدان معناست که رقابت کمی برای کار وجود دارد و همین امر دستیابی به آن را آسان می کند.

در اینجا ما بحث خواهیم کرد که چرا این یک فرصت تجاری داغ از خانه است و مهارت های لازم برای ورود به این حرفه پر سود.

چرا SEO Copywriting یک انتخاب شغلی هوشمندانه است

نحوه استفاده از وب: بیشتر ما که از وب استفاده می کنیم حتی شروع به خراشیدن سطح کارهایی نمی کنیم که می تواند برای ما انجام دهد.

برخی از کارشناسان بازاریابی آنلاین می گویند که 90٪ از وبگردی های اینترنتی از وب برای به اصطلاح “کارهای کم” مانند مواردی مانند چک کردن ایمیل ، تهیه برنامه سفر یا بررسی مکان های جدید برای غذا استفاده می کنند. بنابراین ، هنگامی که چیزهایی مانند SEO ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، قالب پرونده و تگ های متا را می گویید ، ممکن است چشمانشان درخشان شود.

با این حال ، چنین عباراتی برای سئو مشترک است. آنها کاربران اینترنت پرمخاطره هستند که ما را به نقطه بعدی می رساند.

کمبود به معنای دستمزد بالا است: SEO می تواند دستمزدهای بسیار بالاتری را نسبت به سایر اشکال نویسندگان مستقل بدست آورد زیرا آنها دانش پیشرفته ای در وب دارند ، همانطور که در بالا گفته شد. همه چیزهایی مانند کلمات کلیدی طولانی ، نحوه محاسبه تراکم کلمات کلیدی ، نحوه نوشتن محتوای سئو ، بازاریابی مقاله و غیره را نمی دانند.

با این حال ، این مواردی است که باعث ترافیک بیشتر سایت می شود. چه کسی فروش می کند و پیشرو است.

و ، به همین دلیل است که بیشتر و بیشتر شرکت ها در جستجوی نویسندگان واجد شرایط SEO هستند. آنها به نویسندگانی که پیچیدگی های بازاریابی اینترنتی ، بهینه سازی موتورهای جستجو ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی و غیره را درک کنند ، نیاز دارند تا بتوانند وب سایت خود منجر به تولید بیشتر و تولید بیشتر شوند.

این امر عاقلانه پذیرفته شده توسط کارشناسان بازاریابی اینترنتی است که روزانه نزدیک به 100،000 وب سایت جدید منتشر می شود. همه این سایت ها نیاز به نسخه های SEO را دارند. نویسندگان سئو کافی نیستند که واجد شرایط ارسال آن باشند.

حقوق و دستمزد وب منشی: سئو چقدر می تواند ایجاد کند؟

براساس تحقیقات انجام شده در وب سایت پیشرو در لیست حقوق و دستمزد ، در جکسون ، MS – نویسندگان وب کم (که به عنوان نویسندگان سئو ، ارائه دهندگان محتوا و کپی نویسندگان سئو نیز شناخته می شوند) درآمد دارند. چرا این مهم است؟ زیرا می سی سی پی فقیرترین ایالت اتحادیه است.

در شهرهای بزرگی مانند نیویورک و شیکاگو ، آنها به راحتی 10،000 دلار تا 20،000 دلار دیگر درآمد کسب می کنند. این بهترین قسمت نیست!

اگر نویسنده مستقل حساب کاربری SEO خود هستید ، می توانید به راحتی با شروع 200 دلار $ 300 – 300 دلار در روز بپردازید.

بنابراین ، برای تبدیل شدن به یک نویسنده رونویسی SEO چه چیزی لازم است؟ در اینجا اصول اولیه آمده است.

مهارت های اساسی به هر نویسنده SEO نیاز دارد

پژوهش: شما به عنوان یک نویسنده کپی سئو ، درمورد موضوعات زیادی خواهید نوشت که تجربه و دانش آنها را ندارید ، بنابراین باید بتوانید تحقیق را انجام دهید.

زبان SEO: مشتریان انتظار دارند که شما از چیزهایی مانند تراکم کلمات کلیدی ، برچسب های متا ، SERP ها ، بک لینک ، کلمات کلیدی دم بلند ، تاکتیک های کلاه سیاه و غیره اطلاع داشته باشید.

نوشتن سریع: نوشتن بهینه سازی موتور جستجو تمایل دارد به صورت عمده ، با چرخش سریع (معمولاً 24-72 ساعت) همراه باشد. بنابراین نوشتن سریع – و ساعات طولانی – بخشی از کار است. بنابراین پرداخت سریع است!

تعداد زیادی وجود دارد اینها ابتدایی ترین مهارت های مورد نیاز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، نوشتن جستجو را در موتورهای جستجو دریافت کنید. برای اطلاعات شما مهارتهای گرامر داده می شود و به همین دلیل به آنها اشاره نشده است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا