بازاریابی

Components of a B2B or B2C MarTech Stack

اگر در حال ساخت یک B2B یا B2C MarTechstack اولیه هستید، به برخی از اجزای یک پشته بازاریابی نگاهی بیندازید.

بازاریابی اتوماسیون

ابزارهای اتوماسیون کسب و کار زیادی وجود دارد، و ما در BlueOshan HubSpot را توصیه می کنیم. HubSpot بسته های قیمت گذاری متنوعی را بر اساس اندازه کسب و کار شما و نوع راه حلی که به دنبال آن هستید ارائه می کند. HubSpot همچنین با ویجت‌های مختلف و سایر نرم‌افزارهای موجود در بازار ادغام می‌شود و آن را به رقیب خوبی برای بازاریابی خودکار برای پشته‌های B2B یا B2C martech تبدیل می‌کند.

اتوماسیون رسانه های اجتماعی

Hootsuite که در سال 2008 ایجاد شد، یک ابزار خودکار برای رسانه های اجتماعی مورد علاقه شخصی من است. Hootsuite یک مدل فریمیوم هم دارد که واقعا خوب است. Sprout Social یکی از طرفداران مورد علاقه r/socialmedia است. در واقع، ابزارهای خودکار رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در پشته B2B یا B2C martech خود بگنجانید. هر کاری که در نهایت انجام می دهید، مطمئن شوید که با ابزارهای بازاریابی خودکار شما به خوبی بازی می کند.

سیستم مدیریت محتوا

از وردپرس گرفته تا دروپال و جوملا، CMS های زیادی برای حذف وجود دارد. وب سایت شما برای پشته martech شما بسیار مهم است، بنابراین باید بتوانید صفحات را به راحتی اضافه یا حذف کنید. داشتن یک سیستم تحویل محتوا با کاربری آسان برای تازه نگه داشتن محتوایتان مهم است. این حتی به تلاش های بازاریابی ورودی شما نیز کمک خواهد کرد، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید!

تکنولوژی تبلیغات

گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغاتی محبوب است. در واقع، بسیاری از رقبای Stackies در سال 2018 گوگل ادوردز را در فروشگاه‌های خود داشتند. یک کمپین یا هدف تبلیغاتی مناسب، کسب و کار شما را ارتقا می‌دهد و بنابراین استفاده از فناوری تبلیغاتی مناسب برای گروه martech مهم است.

مدیریت ارتباط با مشتری

CRM نقش مهمی در پشته martech شما ایفا می کند. CRM به شما کمک می کند تا سرنخ هایی را پرورش دهید که در بالای خط لوله هستند و به شما کمک می کند رفتار را نظارت کنید و بینش مفیدی را در مورد رفتار مشتریان به شما ارائه دهد. از آنجایی که ما قبلا HubSpot را برای ابزارهای اتوماسیون بازاریابی توصیه می کنیم، می توانید HubSpot CRM را نیز به پشته خود اضافه کنید. HubSpot CRM کاملا رایگان است و با پشته martech شما به خوبی کار خواهد کرد.

بازاریابی ایمیلی

ارسال ایمیل های شخصی به رهبران و مشتریان شما شگفت انگیز است. نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی Freemium مانند MailChimp و Constant Contact برای مشاغل کوچک عالی هستند. برخی از ابزارهای اتوماسیون بازاریابی مانند HubSpot دارای مجموعه بازاریابی ایمیلی هستند که می توانند همانطور که توصیه می کنیم انجام دهند. ثابت شده است که آموزش رهبران و مشتریان از طریق ایمیل بسیار مؤثر است و می تواند برای تلاش های بازاریابی شما حیاتی باشد.

ابزار تجزیه و تحلیل داده ها

اگرچه من آن را تحت عنوان جداگانه ای قرار دادم، اما بیشتر ابزارهایی که در بالا ذکر کردیم دارای تجربه داشبوردی هستند که به شما امکان نظارت بر انواع تجزیه و تحلیل را می دهد. یکی از پرکاربردترین ابزارهای تجزیه و تحلیل کسب و کار در پشته های martech Google Analytics است. حتی می‌توانید ساخت یک داشبورد سفارشی را با ابزارک‌های تجزیه و تحلیل از همه دستگاه‌های خود در پشته martech خود امتحان کنید.

شرکت‌هایی مانند CISCO که مرتباً برنده Stackies 2018 می‌شوند، بازار شگفت‌انگیزی از فناوری تجاری دارند. پست وبلاگ من در مورد پشته martech CISCO را بررسی کنید!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا