بازاریابی

Citywide Free Wifi Access In NYC

آیا همه می توانند تصور کنند که جهان امروز چقدر تکامل یافته است؟ در مقایسه با وضعیت اجتماعی یک دهه پیش از این به بعد، می توان گفت قدم بزرگی برای همه است. از افراد باهوش با ایده های باورنکردنی و نوآوری های تکنولوژیکی بسیار سپاسگزارم.

آنچه امروزه دائماً در حال تحول است، دنیای دیجیتال است که نیمی از نیازهای جمعیت را در زمینه تحقیقات و ارتباطات اضافه کرده است. رایانه‌ها، تلفن‌های همراه، ماشین‌ها و سایر دستگاه‌های الکترونیکی به سطح جدیدی ارتقا یافته‌اند که به مردم رضایت می‌دهد، بدون اینکه به اتصال به اینترنت بی‌سیم اشاره کنیم.

اکثر مردم نمی توانند بدون آن زندگی کنند زیرا منبع تماس با عزیزانشان است که دور از آنها زندگی می کنند. محققان جستجوی داده ها در اینترنت و به اشتراک گذاری داده های خود را رضایت بخش می دانند. آگاه کردن مردم از اخبار و روندها یکی از دلایل فناوری و اینترنت است.

در چنین شرایطی، شرکت فناوری اطلاعات به این فکر افتاد که آن را در دسترس همگان به ویژه برای مردم نیویورک قرار دهد. سیم کشی وای فای در نیویورک همه چیز را برای جامعه امکان پذیر و راحت کرده است، به ویژه برای گردشگران و OFW هایی که می خواهند با خانواده خود در خانه ارتباط برقرار کنند. ایده این شهر حذف قهرمانان حاکم سئول، توکیو و ژنو برای عنوان «متصل ترین شهر جهان» در صورت دسترسی، و اینترنت پرسرعت است.

در رابطه با این موضوع، شهر قراردادی 200 میلیون دلاری برای جایگزینی سایت قدیمی موبایل با یک کیوسک رایگان، پیشرفته و آینده نگر برای مالیات دهندگان و ساکنان نیویورک امضا کرده است. WIFI رایگان، آیا این سرگرم کننده است؟

این کیوسک های نصب شده توسط برنامه LinkNYC 100 برابر سریعتر از سیم کشی WIFI شهری است. می توان از آن برای کنفرانس ویدیویی، تماس های خانگی رایگان و جستجوهای اینترنتی ساده استفاده کرد که هر کسی می تواند دوباره از آن استفاده کند. این کیوسک شعاع 150 متری را با سرعت گیگابیت بر ثانیه پوشش می دهد. باور نکردنی است که چگونه فناوری این همه کار را انجام داده است.

نه تنها این، LinkNYC با حمل و نقل بی سیم برای ارائه اتصال اینترنت رایگان به مسافران در سراسر متروی شلوغ شریک شده است.

با تمام این تغییرات تکنولوژیکی، ما کسانی را می‌پذیریم که کابل‌های فیبر نوری ساختاری ایجاد کرده‌اند که چنین سیستم‌هایی را با سرعت خودشان اجرا می‌کنند. شرکت‌های مختلف اکنون سیم‌کشی داخلی داده و سیستم صوتی را ارائه می‌کنند که امکان اتصال سریع‌تر اینترنت را برای جلوگیری از تداخل با مشکلات سیستم فراهم می‌کند.

تیمی که اتصال وای‌فای را که ممکن است از شرکت‌های مختلف باشد راه‌اندازی کند، ممکن است هنگام انجام کار رویکرد متفاوتی داشته باشد. بنابراین همیشه خوب است که به دنبال گروهی از افرادی باشید که می توانند کار را انجام دهند، کسانی که به درستی آموزش دیده اند و می دانند که چه کاری انجام می دهند.

همچنین، چه کسی دسترسی نامحدود WIFI در نزدیکی شهر را نمی‌خواهد؟ مطمئناً نیویورک مشتاق آن است.

همه نمی توانند منتظر به روز رسانی سیم کشی WIFI نه تنها در شهر بلکه در تمام کشورهای دیگر باشند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا