بازاریابی

Can SEO Help Me Grow My Business?

بیایید صادق باشیم: بازاریابی در مورد گرفتن احساسات، شهود و سپس منطق مشتری شما به این ترتیب است. به طور کلی، مشتریان عموماً جذب یک برند یا محصول می شوند، زیرا توسط دوستان خود دوست دارند و بخشی از یک برند با کیفیت هستند. فقط پس از نصب آن مشتری دلیل منطقی برای خرید آنها پیدا می کند. به گفته تروند لینگبو، استراتژیست ارشد SEO Media Com نروژ، به طور خلاصه، این چیزی است که سئو می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد. در این مقاله در مورد نحوه عملکرد سئو و اینکه چگونه می تواند به شما در رشد کسب و کار کمک کند صحبت خواهیم کرد.

سئو چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو از محتوا، پیوندها و بخش ها برای کمک به مشتریان آنلاین شما استفاده می کند. یک کمپین خوب سئو به یک شرکت کمک می کند تا در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ به رتبه اول برسد. بنابراین، وقتی مشتریان بالقوه برای شرکت یا محصول یا خدمات شما جستجو می کنند، می توانند شما را پیدا کنند.

با سئو، شما جایی هستید که مشتریان شما را پیدا می کنند.

آیا می‌دانستید که ۷۰ درصد از لینک‌هایی که کاربران روی آن کلیک می‌کنند، لینک‌هایی هستند که به بالای فهرست‌های موتور جستجو راه پیدا کرده‌اند؟ چرا؟ بله، این شرکت ها یا محصولات به دلیل ارزش و کیفیت وب سایت های خود رتبه های بالایی کسب می کنند. با تکنیک‌های سئو، می‌توانید به شرکت خود کمک کنید تا رتبه‌بندی بالایی در موتورهای جستجو کسب کند و بنابراین، وقتی مشتریان شما را جستجو می‌کنند به جایی برسند.

سئو باعث ایجاد اعتماد و اطمینان می شود.

هنگامی که در صفحه نتایج موتور جستجو به موقعیت شماره 1 (یا نزدیک به آن) رسیدید، قبلاً به شهود جستجوگر وارد شده اید. عدد اول به مشتریان شما می گوید که شما قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید. چرا؟ بله، رتبه‌بندی موتورهای جستجو با کیفیت بالا اغلب زمانی به دست می‌آید که یک مشتری یا یکی از اعضای صنعت محصول یا خدماتی را با دیگران به اشتراک بگذارد. در اینجا چند نمونه از نحوه عملکرد آن آورده شده است:

  • هنگامی که مشتریان شما از وب سایت شما بازدید کردند و تصمیم گرفتند که محصول یا خدماتی برای آنها ارزشمند است، اغلب محتوای وب سایت شما را در فیس بوک، توییتر و سایر صفحات به اشتراک می گذارند و آن را به دیگران توصیه می کنند. از آنجایی که دوستان مورد اعتماد آنها از طریق توزیع محصولات را به آنها عرضه کرده اند، مشتریانی که توزیع را تماشا می کنند بیشتر به برند اعتماد می کنند. و آنها اغلب محصول را می چشند و سپس محصول را به اشتراک می گذارند. همه این بخش‌ها باعث می‌شود که برند شما در گوگل رتبه بالاتری داشته باشد، زیرا نشان می‌دهد که شما محصولی دارید که مشتریان آن را دوست دارند.

  • در مرحله بعد، وقتی ابزار یا محصولی با کیفیت بالا و مرتبط با صنعت خود دارید، اغلب رهبران صنعت یا سایر تأثیرگذاران با به اشتراک گذاشتن پیوندهای شما، محتوای آنلاین را به وب سایت شما ارائه می کنند. با انجام این کار، آنها به شما کمک می کنند تا به عنوان یک برند مورد اعتماد شهرت خود را بسازید. بنابراین، موتورهای جستجو با رتبه های بالاتر به شما پاداش می دهند.

کمپین های سئو آسان تر و موثرتر هستند!

برای جذاب‌تر کردن سئو، تحقیقات نشان می‌دهد که نسبت به سایر اشکال تبلیغات آسان‌تر است. ژورنال موتور جستجو گزارش داد که تبلیغاتی که مشتریان را به سمت فروش برند جذب می‌کند – برخلاف تبلیغاتی که برای مشتریان ارسال می‌کنید – فروش خارجی – شرکت‌ها را به طور متوسط ​​61 درصد کاهش می‌دهد. به طور کلی، حتی با این قیمت پایین، بازاریابی درونگرا در 14.1٪ مواقع منجر به فروش می شود در حالی که بازاریابی برونگرا فقط 1.7٪ مواقع به فروش می رسد. در واقع نمودارهای بازاریابی گزارش داد که 39 درصد از مشتریان از طریق موتورهای جستجو در یک شرکت قرار می گیرند. کافی است بگوییم که ایجاد یک کمپین سئوی ورودی صرفاً منطقی است، مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا