دانش و فناوری

BOE ممکن است تمامی سفارشات آیفون 14 اپل را پس از تغییرات غیرمجاز در نمایشگر از دست بدهد

به گزارش رسانه کره ای الک، پس از آن‌که مشخص شد شرکت چینی BOE بدون مقایسه اپل غری در طراحی پنل خود ایجاد شده است حال گفته می‌شود که این شرکت کرون در خطر دست دادن تمامی سفارشات پنل OLED نمایشگر آیفون 14 قرار دارد.

حذف BOE دستگاه پنل OLED نمایشگر آیفون 14 اپل

اوایل این ماه، پس از این که BOE طراحی پنل‌های OLED خود را با گسترش عرض مدار ترانزیستورهای لایه نازک تغییر داده است، اپل این تولیدکننده نمایشگر چینی را از چند گوشی هوشمند 13 حذف کرد.

به‌گفته‌های منابع مشخص، این تغییر احتمالاً در تلاشی برای افزایش نرخ بازدهی انجام می‌شود، اما زمانی که اپل متوجه این موضوع شد، به دستور BOE دستور داد تا فوراً خود را تولید کند. درنتیجه، گفته می‌شود که BOE ی سفارشی از اپل برای پنل‌های OLED آیفون 14 دریافت نشده است.

آخرین گزارش ادعا می‌کند که BOE از کوپرتینو بازدید کرده است تا توضیح دهد که چرا به‌طور یکجانبه طراحی طراحی را انجام می‌دهد، اما به نظر می‌رسد که این توضیحات، اپل را قانع نکرده است، زیرا این شرکت اکنون درحال بررسی سپردن سفارش اولیه خود به سامسونگ است. و الجی بهجای BOE می‌باشد.

تولید کننده نمایشگر چینی پس از این حادثه یک

هن‌ها همچنین از سازنده آیفون خواستند تا پنل‌های OLED رای آیفون 14 را تولید کنند.

پ ا ا م پ پ پ پ پ پ پ پ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ل ل ل ل ل ل ل

حذف BOE دستگاه پنل OLED نمایشگر آیفون 14 اپل

حذف BOE دستگاه پنل OLED نمایشگر آیفون 14 اپل

می‌شود که اپل بیش از 150 میلیون پنل OLED را برای سری آیفون 14 می‌خواهد که با 140 میلیون دستگا مقایسه شود. احتمالاً در ماه آینده تولید خود را می‌توان تولید کرد و انتظار می‌رود سامسونگ پنل‌های آیفون 14 پرو 6.1 و 6.7 اینچی و ال جی نیز پنل‌های آیفون 14 مکس 6.7 اینچی را تولید کنند.

BOE پنل‌های OLED را برای آیفون 12 و آیفون 13 در دو کارخانه در چین تولید می‌کنند که تنها 10 درصد از کل پنل‌های آیفون در سال 2021 را تشکیل می‌دهند، اما این شرکت درحال حاضر برنامه‌ریزی توسعه‌یافته را برای پیش‌گیری از LG Display به یکی از افراد دیگر می‌دهد. اصلی اپل بود.

نظر شما درمورد حذف BOE جستجوی نمایشگر آیفون 14 اپل به‌دلیل تقلب در سیستم پنل‌های

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا