عمومی

Blue Tick Instagram چیست و چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟


اگر از اینستاگرام استفاده می کنید و به اصطلاح celebs را دنبال می کنید ، آیا برخی از آنها را در برچسب آبی اینستاگرام مشاهده کرده اید !؟ آلبان وی در این پست می خواهد درباره این برچسب آبی در اینستاگرام و نحوه دریافت آن برای شما توضیح دهد.

داشتن برچسب آبی در اینستاگرام به این معنی است که اکانت با این برچسب واقعاً به شخصی تعلق دارد که نام خود را ثبت کرده است! این برای افراد مشهور در نظر گرفته شده است و اگر می خواهید بدانید که آیا واقعا صفحه ای متعلق به این شخص است ، این علامت کوچک آبی رنگ جلوی نام آنها می تواند شما را راهنمایی کند.

شگفت انگیز: صفحه لبنیات اینستاگرام

از آنجا که فضای مجازی این روزها دیگر جایی برای سرگرمی نیست و بعضی اوقات می تواند در قانون و دادگاه درج شود ، خیلی مهم است که افراد مهم با صفحه اصلی خود موافقت کنند و همه می توانند به راحتی آن را تشخیص دهند.

وجود این علامت آبی در اینستاگرام در کنار نام ، همانطور که خواهیم گفت اگر گرفته شود ، نشانگر شاخص این نام است و همین امر به اعتبار آن حساب ، شخص یا مارک اضافه می کند.

سلامتی علامت آبی این است که همه نمی توانند آن را بدست آورند!

این برچسب آبی اینستاگرام برای افراد یا مارک های شناخته شده ای در نظر گرفته شده است و در خارج از اینستاگرام اخبار و جستجوهایی وجود دارد! سیاستمداران ، افراد مشهور ، مارک های معروف و غیره در این گروه می توانند یک نشان آبی کسب کنند.

و

علاوه بر تأیید شرایط استفاده و دستورالعمل های مربوط به اینستاگرام ، سایر اصطلاحات نیز به ترتیب زیر در اینستاگرام ذکر شده است:

 • اعتبار: شما باید همان چیزی باشید که ادعا می کنید! این یعنی مثلاً یک شخص حقیقی ، شرکت یا علامت تجاری ثبت شده.
 • انحصاری: برای هر شخص و مارک فقط یک حساب کاربری می تواند تگ اینستاگرام آبی را بدست آورد. به جز برخی موارد خاص برای شرکت های چند زبانه.
 • کلی: اگر صفحه شما خصوصی است ، دیگر به عنوان یک عکس محبوب یا مشهور شناخته نمی شوید ، و حفظ حریم خصوصی یک پیش نیاز است.
 • کمال: صفحه شما باید کامل باشد. شما یک رزومه و یک عکس پروفایل دارید و حداقل یک پست دارید.
 • قدردانی: بار دیگر اینستاگرام تأیید می کند که صفحه درخواست برچسب آبی باید شناخته شده و جستجو شود.

داشتن برچسب آبی در فیس بوک به معنای گرفتن برچسب آبی در اینستاگرام نیست. گرفتن برچسب آبی فیس بوک بسیار آسان است. فیس بوک همچنین مشاغل جدید و کمتر شناخته شده آبی را فراهم می کند ، در حالی که در اینستاگرام ، این اثر باید محبوب و ریشه دار باشد.

اگر می خواهید برچسب آبی اینستاگرامی بگیرید ، فقط سه مرحله زیر را انجام دهید:

وارد حساب کاربری و صفحه ای شوید که می خواهید برای آن یک برچسب آبی بدست آورید.

هنگامی که به صفحه مورد نظر خود وارد می شوید ، روی گزینه menu کلیک کنید. سپس به تنظیمات بروید.

و

گزینه Account را انتخاب کنید.

و

در این بخش گزینه درخواست تأیید را انتخاب کنید.

و

ابتدا باید نام کاربری اینستاگرام خود را با موارد زیر وارد کنید:

 • نام کامل: نام کامل خود را به همان روشی که وارد می کنید وارد کنید و آن را در اسناد رسمی فعال کنید.
 • شناخته شده به عنوان: در این بخش باید نامی را که می شناسید وارد کنید. این می تواند نام واقعی شما یا یک نام دیگر باشد. خلاصه اینکه ، باید اسمی باشد که دیگران شما را از آن مطلع می کنند.
 • دسته بندی: در این بخش گزینه های بسیاری دارید که باید مناسب ترین گزینه را برای صفحه خود انتخاب کنید. برای ساده تر کردن کار ، به شما گزینه ها و معنای آنها را می آموزیم: اخبار / رسانه (اخبار / رسانه) ، ورزش (ورزش) ، دولت / سیاست (دولت / سیاسی) ، موسیقی (موسیقی) ، مد (مد) ، سرگرمی (سرگرمی) ، بلاگر / تأثیرگذار (وبلاگ نویس) / Influencer) ، تجارت / مارک / سازمان (تجارت / مارک / سازمان) یا دیگران (سایر موارد)

و

پس از وارد کردن موارد فوق ، باید یک نسخه از مدارک هویت یا کار خود را تهیه کنید. فرقی نمی کند انگلیسی باشد ، اما اگر انگلیسی باشد بهتر است. نام موجود در این سند باید به همان نامی باشد که در بالا وارد کردید. کارت مطبوعات ، گواهی نامه ، گذرنامه ، کارت ملی و … کارت شناسایی با عکس خود داشته باشید.

و

در آخر ، روی ارسال کلیک کنید.

اکنون زمان آن رسیده است که اینستاگرام اعتبار خود را بررسی کند و خط مشی های خود را تطبیق دهد. این روند زمان بر است و مشخص نیست چه مدت طول خواهد کشید. هیچ تضمینی برای دریافت مارک آبی با این اقدامات وجود ندارد ، زیرا ممکن است وسایلی برای دریافت آن از اینستاگرام نداشته باشید.

!!! توجه داشته باشید که این هزینه ای نخواهد داشت! فقط یک ایمیل دریافت خواهید کرد که درخواست این کار را می کند. اگر یک لینک پرداخت یا درخواست بودجه دریافت کردید ، از آن مطمئن شوید اینستاگرام شما هک شد در حال بودن! به هیچ وجه پرداخت نکنید.

همانطور که گفتیم اپلیکیشن Blue Tick در اینستاگرام ساده است اما تضمینی نیست. در اینجا لیستی از کارهایی وجود دارد که باید یا نباید انجام دهید تا شانس دریافت یک برچسب آبی اینستاگرام را افزایش دهید.

 • یک CV خوب و کامل بنویسید: بخش CV را خیلی خوب بنویسید
 • صادق باشید: به همه چیز صادقانه پاسخ دهید. اگر اینستاگرام بخشی از آن غیرواقعی را پیدا کند ، علاوه بر اینکه شانس دریافت یک نشان آبی را از دست می دهد ، حتی ممکن است حساب شما را نیز کاملاً حذف کند!
 • گوش به زنگ باشید: همانطور که گفتیم شهرت خارجی شما برای اینستاگرام مهم است. اگر نمی دانید ، یکی را امتحان کنید. البته ، آن را به عنوان محتوای مهم و تبلیغاتی در نظر نمی گیرند.
 • شما خارج از اینستاگرام مخاطب دارید: اگر یک وب سایت یا وبلاگ دارید ، یک تقاطع بالا و مخاطب به شما کمک می کند تا یک نشان آبی را بدست آورید.
 • ارسال منظم: اگرچه فقط گرفتن یک نشان آبی در اینستاگرام لازم است ، اما حداقل یک بار در هفته آن را مرتبا ارسال کنید.
 • تعداد دنبال کنندگان: محبوب تر و محبوب تر شانس گرفتن یک نشان آبی است. البته با پیروان واقعی!
 • مربوط به سایر فضاهای اجتماعی موجود در CV نیست: اینستاگرام به هیچ وجه تبلیغات در سایر صفحات رسانه های اجتماعی را دوست ندارد و علامت آبی به شما نمی بخشد. هرگز صفحه ای به جز وب سایت خود را در CV قرار ندهید و عبارت من را دنبال کنید: … (دنبال من باشید) از آن استفاده نکنید زیرا حساس است!
 • از برنامه های جانبی استفاده نکنید: همانطور که گفتیم ، همه چیز خود روشن است. برنامه های جانبی برای انجام این کار به هیچ وجه توصیه نمی شود ، زیرا اثر متضاد دارد.
 • تسلیم نشو: این بدان معناست که اگر یک بار با انجام آزمایش ، موفق به دریافت اسکن آبی در اینستاگرام نشدید ، دوباره امتحان کنید. حتی با سایر اسناد هویتی! پس از هر شکست ، 30 روز دیگر به شما داده می شود تا دوباره امتحان کنید.
 • تیک آبی را بلافاصله از دست ندهید: اگر علامت آبی بگیرید ، به این معنی نیست که تمام شده است! به محض انجام کاری که دوست ندارید در اینستاگرام انجام دهید ، به خصوص در روزهای اولیه علامت آبی دریافت خواهید کرد.

!!! برخی از افراد در انتهای نام یا CV خود از یک دایره آبی استفاده می کنند که می تواند مخاطبان را با علامت آبی گمراه کند. لطفا این کار را نکنید و به هیچ وجه وارد چنین صفحه ای نشوید.

تهیه یک برچسب آبی اینستاگرام یک آموزش ساده بود گروه آلبانیچون می خواستی اگر مشکل همچنان ادامه دارد ، به ما اطلاع دهید تا بتوانیم راه حلی برای شما پیدا کنیم.

منبع: تعمیر تلفن همراه در هر نقطه و در هر زمانجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: Blue Tick Instagram چیست و چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا