بازاریابی اینترنتی

AWeber – ابزاری که کار شما را برای شما انجام دهد!

بازاریابی آنلاین با تمام ابزارهای فعلی که به شما امکان می دهد فرایند را خودکار کنید و زمان بیشتری برای تمرکز روی موارد مهم تر مانند تفکر از طریق راهبردهای بازاریابی و ایجاد روابط به شما امکان پذیر نیست ، آسان تر شده است.

AWeber یکی از ابزاری که در روزهای اول کسب درآمد اینترنتی و بسیار وفادار ماندن پیدا کردم.

AWeber پاسخ دهنده خودکار است. این به شما کمک می کند لیستی از چشم اندازها را ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که ایمیل های شما به طور موثر ارسال می شوند. AWeber رهبر صنعت در پاسخگویی خودکار است و تاکنون محبوب ترین در میان وبلاگ نویسان حرفه ای است.

خوشبختانه ، من از ابتدا از زحمت انجام همه کارها یا از طریق پاسخ دهندگان ضعیف خودکار جلوگیری کردم. من مربیان خوبی داشتم که چند هفته اول با AWeber آشنا شدم. من بسیاری از داستانهای دراماتیک از بازاریابان آنلاین شنیده ام که سعی می کنند خودشان بخش اتومبیل را انجام دهند. آنها باید مطمئن شوند که همیشه تقویم هشدار خود را – از طریق رایانه یا تلفن خود – داشته اند. روکش و آینه یخچال و فریزر برای توالتهای دارای یادداشت های چسبنده و صرفه جویی در صفحه گسترده ، به طوری که فراموش نکنید که ارسال ایمیل به موازات لیست خود را بر اساس مرحله ای که در آن نقطه قرار داشتند فراموش نکنید.

کشف پاسخگوی خودکار AWeber برای بسیاری از آنها مانند کشف بود. فواید بسیاری از این ابزار شامل موارد زیر است:

o بازاریابان وب اکنون قادر به صرفه جویی در وقت زیادی هستند – تنها کاری که باید انجام دهید تهیه ایمیل ، کپی و چسباندن آن در AWeber است و به سیستم می گویند که ایمیل در چه مقطعی باید انجام شود. این به شما امکان می دهد همیشه برای لیست خود “آنجا باشید”. لیست شما می تواند به طور مستقیم به این ایمیل ها پاسخ دهد و نامه هایی را در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد بدون آنکه به AWeber وارد شوید.

o قابلیت اطمینان – وقتی ایمیل ایجاد می کنید نمی توانید بفهمید که چقدر اسپم هستند. AWeber ایمیل شما را در مقابل هرزنامه ها قرار می دهد و همیشه می توانید متن را برای مرتب سازی مناسب تصحیح کنید.این محافظت تضمین می کند که ایمیل های شما از بسیاری از فیلترها عبور کرده و در صندوق های اسپم افراد در صندوق ورودی آنها ظاهر نمی شوند.

o Templates – AWeber انواع مختلفی از قالب های ایمیل و فرم های انتخاب را ارائه می دهد

o کلیک های پیگیری – سیستم به شما می گوید که در ایمیل های شما پیوند برقرار شود ، خواه نامه الکترونیکی خوانده شود یا نه.

o ایمیل های نامحدود – می توانید ایمیل هایی را که می خواهید از حساب کاربری خود بفرستید. هیچ محدودیتی و هزینه اضافی وجود ندارد.

o خدمات به مشتری – یک هفته بعد از ثبت نام در AWeber ، در واقع یک تماس شخصی از طرف نماینده آنها دریافت کردم ، که می دانستند من در انگلستان زندگی می کنم و در طول روز در انگلستان تماس می گرفتم (اگرچه مستقر در ایالات متحده آمریکا) بود تا از من بپرسید که چگونه پیشرفت می کنم و آیا در همه جنبه های AWeber به کمک نیاز دارم!

AWeber به من کمک کرد تا تجارت خود را به طور خودکار انجام دهم و باعث صرفه جویی در وقت و سردرد شدم. بسیار مهم است که یک بازاریاب آنلاین یک پاسخ دهنده خودکار مطمئن باشد. نحوه تعامل با لیست شما بخش بزرگی از نحوه ارائه خود و برند شما است. AWeber به هیچ وجه گران نیست و مزایای این سرمایه گذاری جزئی می تواند بسیار زیاد باشد. البته لیست شما پولی را برای شما به ارمغان می آورد ، اگرچه نحوه رسیدگی و وارد کردن آن سطح درآمد شما را مشخص می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا