بازاریابی

Answers to VTech’s Interview Questions #17 – #18

17. چه چیزی در مورد محصول یا خدمات خود به شما علاقه مند است؟

در این سوال مصاحبه کننده واقعی نیست شما برای شنیدن تمام افکار شما حقایق را به آنها بدهید. من مطمئن هستم که شما منبعی دارید که در آن می توانید به مواردی مانند درآمد شرکت، رشد شرکت، سن شرکت، مدیریت اجرایی، رقابت یا هر چیز دیگری که به نفع دانشگاه شما است نگاه کنید.

بنابراین، اگر این اعداد و اطلاعات را بگیرید و به آنها پاسخ دهید، ممکن است به شکل زیر باشد:

درآمد کسب و کار و رشد کسب و کار – اگر شرکت در حال رشد است (جایی که می خواهید برای همان شرکت کار کنید) بگویید که می خواهید در یک شرکت در حال رشد کار کنید زیرا درآمد شما x افزایش یافته است و احساس می کنید فرصتی برای کار در آنجا وجود دارد. با تمام این اعداد و اطلاعات روی یک تکه کاغذ آماده کنید. به سادگی عکس دانشگاه و لوگوی شرکت خود را برش داده و بچسبانید و ارائه ساده ای خواهید داشت که رقیب شما نخواهد داشت.

سن شرکت – اگر شرکت جوان است، به آنها بگویید که به یک شرکت کوچک با مقدار زیادی سموم نیاز دارید. اگر شرکت بزرگ‌تر و بزرگ‌تر است، به مصاحبه‌گر بگویید که احساس می‌کنید در شرکتی مانند ________، اگر سخت کار کنید، می‌توانید کار بزرگی برای خود انجام دهید. همه طرف ها را در جهت درست بچرخانید.

مدیریت اجرایی – اگر می خواهید به مقاله ای در مورد یکی از مدیران اجرایی مراجعه کنید، یک کپی از مقاله را با نکته برجسته بیاورید. فقط با انجام این کار، ممکن است بیشتر از فردی که با شما مصاحبه می کند، در مورد مدیر اجرایی تحقیق کرده باشید. به یاد داشته باشید، آن شخص نیز می خواهد رئیس خود را پیدا کند. بنابراین، وقتی رئیس آنها می پرسد که مصاحبه چگونه پیش می رود، می توانند تمام ابزارهایی را که به آنها داده اید تحویل دهند. همچنین می‌تواند تجربه‌ای عالی برای مصاحبه‌کنندگان باشد و آن‌ها باید تأیید کنند که چرا شما را استخدام می‌کنند. این تأیید را به آنها بدهید.

18. چرا کالج یا دانشگاه را انتخاب کردید؟

اگر در مورد کیفیت برنامه x، y یا z در دانشگاه صحبت کنید و شروع به صحبت در مورد دانشگاه کنید، آنها از گوش دادن به شما خسته خواهند شد. من می توانم چیزی در مورد “دنیای واقعی” به شما قول بدهم. مدرک دانشگاهی به چیزی در رزومه شما تبدیل می شود. من همیشه در سطوح اجرایی با افراد جویای کار سروکار دارم. من مدرک MBA هاروارد را بدون شغل دیدم (2 نفر در 5 ماه گذشته) و دیدم افرادی به کالج می روند که من هرگز نشنیده ام که عضو اصلی یک سازمان شده اند. اگر می‌خواهید این نظر را بررسی کنید، به وب‌سایت دانشگاه بروید و افرادی را خواهید یافت که توانسته‌اند کمک‌های میلیونی به دانشگاه بدهند، زیرا بیرون آمده‌اند و موفق بوده‌اند.

اگر چیزی شبیه به این می گویید: (و احساس نمی کنید که مجبور نیستید این پاسخ ها را بررسی کنید، بیانیه ای بدهید و ادامه دهید)

“من نتوانستم یک دانشگاه x یا y بخرم. به همین سادگی است.”

“این فقط در کالج x یا y برخورد کرد و من واقعاً ایمان داشتم و واقعاً موفق بود.”

“من می دانم که شما کاملاً این پاسخ را دریافت نمی کنید، و من نمی خواهم آن را بدهم، اما در واقع، زمانی که من از دانشگاه خارج شدم، دو نفر از دوستانم رفتند ________ و احساس کردم که دور هستم، اما نزدیکم. وقتی به مدرسه رسیدم سخت کار کردم، چیزهای زیادی یاد گرفتم و در نهایت خوشحالم که به همین دلیل به کالج x رفتم.”

“من بورس تحصیلی داشتم و چند نفر می توانند بگویند که در حین بازی ___________ شهریه 100000 دلاری رایگان دریافت کرده اند.”

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا